Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, mac napisał:

Dobitnie pokazuje jak cenisz swoj klub ty jako gm, skoro w momencie odejscie proponowałeś, a wręcz prosiłeś mnie, bym to ja przejął ten klub.

no cenie i cenie Cie jako gm.

jestes skuteczny pomimo wielu grzechow na koncie soty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Jedyne co tym postem zrobiłeś u mnie pozytywnego, że minął mi niesmak w stosunku do wczorajszego argumentu z językiem angielski.

Bo właśnie to jest hiperbolizacja tego co Ty tu robisz.

Dostosowałem się do tego co napisał karpik, doczytałem cba, z którego wynika wprost że qcin nic złego nie napisał, a ty już coś nowego wymyślasz na siłę.

Bo przyznanie się do błedu to jak by korona spadła.

 

Jakiego błędu? Błędu że głosowałem za odrzuceniem opcji bo myślałem, że KCP dostanie od was lepszą ofertę jak było pisane? Czy błędem jest to że biorąc pod uwagę to co napisał Qcin mam wsadzić w d.. jego wypowiedź i uznać że rzuca hasłami na lewo i prawo nie mając wiedzy czy jest to do zrobienia? Czy błędem jest to, że głosowałem na KCP, żeby przyjął ofertę od Soty jako powrót, który zaowocuje dłuższą współpracą? 

Co jest błędem do którego mam się przyznać? Jeśli jest słuszny - uznam rację.

4 minuty temu, mac napisał:

 

Nie przyjmuję, a Twój post I took personally.

 

Możesz brać, choć obaj wiemy doskonale, że nie jest to post personalny w Twoją stronę - akurat do ciebie nie mam negatywnych emocji, ale oceniam klub Soty jako jedność - więc odpowiedzialność za to co mówi jeden z GMów spada na was obu ;) 

Jakbyś zaproponował KCP ofertę wcześniej, nawet jeśliby nie była lepszą opcją niż to co teraz dostał, to chociaż argument że zostanie mu coś od was zaproponowane byłby spełniony. A tak? Pozostała pustka - szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

no cenie i cenie Cie jako gm.

jestes skuteczny pomimo wielu grzechow na koncie soty.

 

idac dalej, ja borykalem sie z zarzutami duzo mniejszej wagi, a ktore skutecznie zabieraly mi zawodnikow.

u was z kolei, wasza strategia doprowadzila do tego (czyt handlowanie zawodnikami jak ziemniakami, milion obietnic bez pokrycia), ze ludzie po prostu machneli reka i zero reperkusji

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał:

Jakiego błędu?

Napisałem wyraźnie w swoim poście dziś z:

http://e-nba.pl/topic/5541-begm-free-agency-komentarze/?do=findComment&comment=901084

Ale też chociażby do tego zdania:

więc odpowiedzialność za to co mówi jeden z GMów spada na was obu

Ja właśnie zdjąłem tę odpowiedzialność używając oficjalnego dokumentu CBA i Ty piszesz takie zdanie.

Więc oczekuje przeprosin za to zdanie jak i błędne insynuowanie, że qcin coś w przypadku KCP nieprawdziwego, złego etc NAPISAŁ.

Nie mam zamiaru się więcej produkowac, skoro i tak zawsze można napisać, że zupa zasłona była w stołówce soty i to też będzie wartościowy argument.

Stąd broniłem czegoś, co uznałem że jest dość klarownie

Skoro jednak masz takie podejście, to nie wiem jak obronisz to co my niby zrobiliśmy z wykupionym graczem (co w real nba np zrobili LAL z Drummondem?).

a to co Ty z Aytonem (masz podobny przykład wymiany, u nas nie wiem który to był pick) p o 2.5latach ?

Więc może najpierw sam świeć przykładem jak traktujesz zawodników, a potem się biberz za subiektywne ocenianie innych.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Wszystko fajnie, tylko nadal nie dotyczy to mnie ;) 

jeśli już chcesz żeby ktoś przyznał się do błędu to prędzej Karpik który ci pisał o CBA ;) 

więc jaki błąd jeżeli ten mnie akurat nie dotyczy? ;) 

Ja wyszedłem z prostego założenia - może inni podobnie, może inaczej. Jeżeli co-gm Soty publicznie obiecał że KCP dostanie w lato przedłużenie (co teraz wiemy że i tak było niemożliwe do spełnienia) kontraktu za godziwe pieniądze - to jeśli to miało w znaczeniu być że jego własna opcja gracza to jest ta propozycja - to jest kuriozalne :D bo to nie była nowa propozycja w lato, tylko możliwość podjęcia opcji którą dostał przy okazji podpisania poprzedniego kontraktu. 

A od was nie dostał nowej propozycji w lato - fakt, nie mogło to być przedłużenie zgodnie z CBA, ale całkiem nowy, godziwy kontrakt. Zabrakło mi tego.

No offence ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Wszystko fajnie, tylko nadal nie dotyczy to mnie ;)

Zedytowałem i już dotyczy, ale jak coś się zepsuło i nie było mnie słychać, to powtorzę jeszcze raz:

przeprosin chociażby do tego zdania:

więc odpowiedzialność za to co mówi jeden z GMów spada na was obu

Ja właśnie zdjąłem tę odpowiedzialność używając oficjalnego dokumentu CBA i Ty piszesz takie zdanie.

Więc oczekuje przeprosin za to zdanie jak i błędne insynuowanie, że qcin coś w przypadku KCP nieprawdziwego, złego etc NAPISAŁ.

1 minutę temu, Szulim napisał:

jeśli już chcesz żeby ktoś przyznał się do błędu to prędzej Karpik który ci pisał o CBA ;)

a to już w tym przypadku karpik nie jest wyrocznią, bo użył argumentu, który ja mogłem wykrozystać?

Co za zskoczenie.

A od karpika niestety tez spodziewam sie szukania nowych punktow, moze jakich moich postow nie na temat, niz tez prostego przyznania, ze nic zlego kcp nie zrobilismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

tak a propo kierowania sie dobrem gracza i obiektywizmu xd

Jak by tylko było PO to miał byś mój głos. 

Ja mogę mieć różne kwasy z różnymi ludźmi, beefy i tak dalej ale głosowanie to dla mnie rzecz święta i wszystkie tego typu rzeczy odsuwam na bok, nigdy żadnych osobistych przesłanek nie brałem pod uwagę przy oddawaniu głosów i głosuję jak najbardziej w zgodzie ze swoim sumieniem.

Przykładem może być poprzednia tura, gdzie Ronnie mimo, że jechał po mnie jak po burej suce tam gdzie uważałem, że należy Pacers dać na pierwszym miejscu - dałem Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac

po pierwsze - nigdzie nie pisałem że @karpik jest jakąś wyrocznią - nie mam pojęcia skąd to wziąłeś - na pewno pisałem przy jakiejś innej okazji, że jest on bardziej doświadczony w sprawach CBA niż ja

po drugie - Qcin użył sformułowania o przedłużeniu w lato w stosunku do KCP - jak to mam traktować? Że to "przedłużenie" to opcja gracza? To nie jest przedłużenie podane z waszej strony. Czy mogliście dać mu przedłużenie? No zgodnie z CBA nie - czyli od początku była to nieprawda. Tak czy nie?

Czy daliście mu jakaś alternatywną opcję z waszej strony np nowy kontrakt? Nie

 jeszcze tego chyba nie rozumiem - możesz wyjaśnić?

15 minut temu, mac napisał:

Skoro jednak masz takie podejście, to nie wiem jak obronisz to co my niby zrobiliśmy z wykupionym graczem (co w real nba np zrobili LAL z Drummondem?).

 

a to co Ty z Aytonem (masz podobny przykład wymiany, u nas nie wiem który to był pick) p o 2.5latach ?

Więc może najpierw sam świeć przykładem jak traktujesz zawodników, a potem się biberz za subiektywne ocenianie innych.

Co do Aytona - nie wiem ocb - owszem, wymieniłem, ba pomogło to wam zdobyć misia ;) 

A moje obietnice? Sprawdź - mówiłem o przedłużeniu i skupieniu się na nowych umowach dla Isaaca, Lonzo i Bryanta - jak się skończyło? Każdy ma nową umowę i są ze mną związani na przynajmniej 3 lata. 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Jak by tylko było PO to miał byś mój głos. 

Ja mogę mieć różne kwasy z różnymi ludźmi, beefy i tak dalej ale głosowanie to dla mnie rzecz święta i wszystkie tego typu rzeczy odsuwam na bok, nigdy żadnych osobistych przesłanek nie brałem pod uwagę przy oddawaniu głosów i głosuję jak najbardziej w zgodzie ze swoim sumieniem.

Cytat

Carmelo Anthony

- Raptors, BAE 5,5/2

- Hawks, 5 257 744/1+1PO

- 76ers, 2 564 753/1

- Knicks, 2 564 753/1

- Zawodnik odrzuca ofertę:

Głos: 1. Knicks, 2. Raptors, 3. Hawks, 4. 76ers, 5. Odrzuca

To ciekawe co sie zmienilo przez rok xd to powyzsze to twoj glos rok temu hehe

choc przyznaje, nawet wierze w to co napisales. po prostu podswaidomsoc czyni cuda ergo zla wola wobec mnie plynie ci w krwi i jest punktem wyjscia

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Danny Green easy powinien trafic do

minnesoty. Bardzo podobał mi się post z argumentacja maca.

jesli Green jest gold-diggerem to powinien wybierać miedzy Heat Lakers a Wolves wlasciwie.

A) wolves dali mu spoko guaranteed kasę, oraz spoko flexibility, taka wypośrodkowana oferta, 

B ) wolves jest z tych trzech drużyn nim wyraźnie najbardziej Zainteresowane przynajmniej takie sprawiali wrazenie podczas interview z greenem

 

C) Green nawet jesli pomyślałby ze mac podczas interview skłamał co do tego ze green jest jednym z jego ulubionych graczy, mógłby to sprawdzić gdzieś pośród zawodników, mac tak często mówił o nim w superlatywach, że na pewno któryś ze znajomych greena coś słyszał. 
 

fajnie ze mac chce zbudować skład złożony z graczy których ewidentnie lubi. Ewidentnie przejął tez chyba na siebie ostatnimi czasy decyzje i do niego bardziej należą stery co do przyszłości Minnesoty ( zawetowanie transferu po hardena i extension dla williamsa to Chyba jego sprawka??) więc może Qcin i jego strategie przerzucania kartofli odchodzą trochę w cień i w Minnesocie bedzie nieco bardziej stabilnie ? 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

@mac

 

po drugie - Qcin użył sformułowania o przedłużeniu w lato w stosunku do KCP - jak to mam traktować? Że to "przedłużenie" to opcja gracza? To nie jest przedłużenie podane z waszej strony. Czy mogliście dać mu przedłużenie? No zgodnie z CBA nie - czyli od początku była to nieprawda. Tak czy nie?

według mnie, skoro to jest gra dla funu, możemy to traktować jako zwykł post, po koleżenksu, zwłaszcza co podkreślam poraz 100, był już po głosowaniu.

więc zupełnie serio dla mnie taka interpetacja qcina ma więcej sensu:

Cenimy KCP na tyle, by chcieć go na dłużej w Socie, na podstawie ewentualnej wyceny rynkowej, co też raczej miał rację, bo zupełnie szczerze, miałbym go teraz w top3 za dannym i gallo i chętnie bym dał wszystko co mam.

Ale:

1. Ja dopiero dzialam od 3 rundy i to moje pierwsze w ogole tego typu dzialalnosc.

2. uznalem ze zawodnik moze docenic to (reggie green) ze ryzykuje dla nich podpisanie ich. ze w ten sposob ich wyrozniam.

3. w sumie tez co wada tej gry jest, chcialem miec mozliwosc glosowania w przypadku KCP, a tego jakbym mu zlozyl oferte jest niemozliwe, co jest mega slabe i niepotrzebne, bo wystarczyloby zebym glosowal z pozostalych opcji...

 

Ale hejtujcie dalej, ja juz nie chce prowadzic dalej tej dyskuji.

stad EOT i tyle. napisalem i ta za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

fajnie ze mac chce zbudować skład złożony z graczy których ewidentnie lubi. Ewidentnie przejął tez ostatnimi czasy decyzje i stery co do przyszłości Minnesoty ( zawetowanie transferu po hardena i extension dla williamsa to Chyba jego sprawka??) więc może Qcin i jego strategie przerzucania kartofli odchodzą trochę w cień i w Minnesocie bedzie nieco bardziej stabilnie ? 

widze maja cie w szachu. to dalej maszyna dzialajaca kolegialnie, ktorej celem jest strategia w mysl "gdy jeden grzeszy, drugi umywa raczki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey @mac

uznaję to tłumaczenie - nie prowadzę hejtu, jak niektórzy tylko staram się podejść analitycznie do tej kwestii. Jeżeli traktujemy to jako post koleżeński - so be it, szkoda tylko że wyszło to w tak dziwny sposób. 

Działasz od 3 rundy? Też można było to ograć jakoś inaczej - w stylu, hej, nie do końca ogarniam kwestiie FA - need help bo zależy mi na paru zawodnikach. Przecież wiele osób by ci pomogło to ułożyć. 

KCP szkoda i tyle, ale dostanie teraz dobrą umowę. 

kończymy temat - dla mnie również EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szulim napisał:

 

 

A moje obietnice? Sprawdź - mówiłem o przedłużeniu i skupieniu się na nowych umowach dla Isaaca, Lonzo i Bryanta - jak się skończyło? Każdy ma nową umowę i są ze mną związani na przynajmniej 3 lata. 

moje zrodla mowia, iz ball i isaac byli przedmiotem wielu rozmow transferowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

widze maja cie w szachu. to dalej maszyna dzialajaca kolegialnie, ktorej celem jest strategia w mysl "gdy jeden grzeszy, drugi umywa raczki"

No ale taka prawda, to Qcin dzień po paradzie mistrzowskiej postanowil Wyrzucić dwóch graczy z s5 Bookera i aytona za jakąś  otyłą gwiazdeczkę z fajnym nazwiskiem. 
 

mac to zawetował, widzę ze on zaczal składać oferty, dal extension williamsowi, planuje chyba extension dla aytona oraz PG13, a Qcin siedzi trochę w cieniu, wiec może czasy gdzie każdy zawodnik Minnesoty musi mieć spakowane walizki w razie czego się wreszcie kończą ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

No ale taka prawda, to Qcin dzień po paradzie mistrzowskiej postanowil Wyrzucić dwóch graczy z s5 Bookera i aytona za jakąś  otyłą gwiazdeczkę z fajnym nazwiskiem. 
 

stary, to byla z gory zaplanowana akcja obu, czy to klepniemy.

zobaczyli larum, to cofneli.

gdze Ty zyjesz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.