Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, MMM2121 napisał:

„Raul Neto - GSW ma na tyle świetnie rozbudowany rooster, że jego rola u nich pewnie spadnie.”

wrzuce sobie ten cytacik przy opisach i będę przypominał przy głosowaniu. 

To napisz GMom, że w sumie ten Neto to tak z 5 mpg pogra u Ciebie i wszyscy będą szczęśliwi. Mnie trochę guardów brakuje, Tobie nie, a w pakiecie dorzucę Ci jeszcze kilka fajnych tekstów :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, karpik napisał:

Tego nawet nie sprawdzałem. Z Koncharem chodzi o to, że on dopiero rok temu podpisał dwuletni kontrakt z Hornets, a prawo do extension przysługuje w przypadku kontraktów minimum 3-letnich.

Czy Minny moze zaproponować YurtSevenowi extension?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho widzę, że Chcecie za rok Wagnera wyrzucić z ligi. Chłop w realu podpisał 2 letnie minimum i to jeszcze z niegwarantowanym 2 rokiem. Po tym jak był rozsyłany po kilku miastach i jeszcze Wizards nie podjęli jego 4 roku rookie umowy.

W Realu był już w Lakers, Wizards, Celtics, Magic. U nas od wybrania w drafcie jest cały czas w Detroit. Chłop mieszka tu już 3 lata. Dostaje kolejne 2 lata pewnych pieniędzy. Do 4 tury nie dostał ani jednej oferty od was.

Ma 4,2 mln gwarantowane. Za rok nie wiadomo, czy on w ogóle nadal będzie w lidze, więc wielkie X D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

To napisz GMom, że w sumie ten Neto to tak z 5 mpg pogra u Ciebie i wszyscy będą szczęśliwi. Mnie trochę guardów brakuje, Tobie nie, a w pakiecie dorzucę Ci jeszcze kilka fajnych tekstów :P.

Nah Neto będzie moim rezerwowym Pg, który może liczyć na jakies 18 min na mecz. Gra w Golden już chyba z 2 sezony, dostał propozycje przedłużenia, która moim zdaniem jest uczciwa, z jego perspektywy bez sensu ruszać się, gdzie indziej jak dostał taka sama ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

Extension Gordona też nielegalne :) (nie może dostać NTC - nie można dawać NTC w extension, jeśli poprzedni kontrakt nie zawiera NTC, a nawet jeśli, to Gordon ma za mały staż w lidze).

.. ale ja mu dałem NTC w II czy III turze FA razem z Lowrym, KATem i Mitchellem.

Gordon gra w Magic całą karierę i można chyba od 4 lat w jednym teamie.

Jak Gordon nie podchodzi u nas pod NTC to mało kto podchodzi bo ponad  90% graczy nie gra u nas dłużej niż 2-3 lata w jrdnym teamie.

Trochę martwy przepis się robi z tym NTC.

Oczywiście jak nie mogę to poprawie w V turze ale trochę bez sensu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

Czy to nie Ty mnie niedawno chwaliles, że mam wywalone na powszechne spółdzielniane lizodupstwo, bo piszę zawsze to co myślę, ale teraz jak piszę że Twoje oferty to totalny szajs  to piszesz mi bym się zajął swoimi sprawami;) ?

Chyba podczas III tury FA pisałeś żeby bez sensu nie odrzucać propozycji kontraktów jak nie są jakimś rażącym naruszeniem zasad a teraz robisz to sam.

Celowo złożyłem oferty gdzie teoretycznie nie powinno być problemów z akceptacją.

Robisz tylko niepotrzebną robotę chłopakom z Rady- przecież większość teamów będzie już miała zamknięte składy po IV turze i co najwyżej dają propozycje podobne do moich.

W rl przecież ci gracze w najlepszym przypadku mają też kontrakty niegwarantowane - a Ty to nazywasz totalnym szajsem.. Mam nadzieję że czytasz czasami samego siebie.. :)

Robisz tu problem dla samego zrobienia problemu.. 

Fajnie że amerykańczacki Jokic czyli Cameron Krutwig odrzuca coś czego w rl mu nikt nie złożył nawet.. Oj Jasiu, Jasiu..

Dla mnie eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Ty jednak jesteś niereformowalny. Już Ci chyba z 10 razy pisano, że nie możesz, a Ty swoje :)

A jakieś logiczne uzasadnienie? :)

Szanuję zasady bo nadają sens grze, ale ta jest kompletnie bez sensu.. Bonusy przecież można dawać kiedy się chce, a u nas to FA to pierwsy możliwy moment.

Jak szef proponuje Tobie ot tak bonus do wypłaty, to też odrzucasz i mówisz mu że jest niereformowalny? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ale to co złożyłeś to nie są kontrakty! To jest podpisanie klauzuli niewolnika bez żadnego wynagrodzenia, nawet jednego dolara im nie zagwarantowałeś :D 

Bo tak u nas wyglądają kontrakty niegwarantowane..

Jakoś w poprzednich sezonach nie miałeś z tym problemu.

Bez sensu dyskusja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ale to nie są dla tych graczy ze strony Magic oferty :D 

Chyba, że uznajemy za ofertę, którą (mając wybór!) mają zaakceptować, a brzmi tak:

-nic Ci nie dajemy, chodź do nas charytatywnie
-tracisz szansę na jakąkolwiek umowę od innych
-tracisz szansę na umowę two-way od innych
-ale podpisz, podpisz

No bez jaj :D 

..ale pirdo#lisz Jasiu 😒

1 minutę temu, karpik napisał:

Są niezgodne z CBA.

Podaj mi jak możrsz punkt CBA który tego zabrania, gdyż nic takiego nie znslazłem. Możliwe oczywiście że źle szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Dokładnie taką ofertę złożyłeś, co mam Ci powiedzieć, jako 1/29 agenta gracza bym go prędzej związał w piwnicy niż pozwolił mu taką negatywną dla siebie klauzulę niewolnika podpisać.

..napisał GM domagający się odrzucenia wyższych propozycji kontraktów dla minimum od Lakers..

Podczas gdy w rl ci gracze (i to nie wszyscy) dostali poza Vildozą gorsze kontrakty.

Czekam zatem aż im Lakersi zagwarantują te kontrakty w V turze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

.. ale ja mu dałem NTC w II czy III turze FA razem z Lowrym, KATem i Mitchellem.

@karpik spróbuję ja bo obaj wspólnie pracowaliśmy na NTC.

@Alonzo NIE MOŻESZ DAĆ TEJ TRÓJCE NTC. Nie zezwala na to CBA. Nie ma takiego zapisu.

JEDEYNYM graczem który by się łapał na NTC w naszej grze na ten moment jest LeBron James jak by wrócił do Cavaliers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, january napisał:

Ty dalej nic nie rozumiesz.

Nie zaoferowałeś im niczego. Ani centa. Oczekujesz od nich, że nie dostając nic w zamian zrezygnują z szans na dostanie umowy w 5 rundzie/ umowy two-way.

Po co mają podpisać tutaj teraz taką klauzulę niewolnika? Nie ma żadnego argumentu na to.

Przecież to Ty wymyśliłeś tą grę.. 🙃

W rl podpisują 2way lub Exhibit 10 contract - ale my mamy uproszczone przepisy

Czekam na gwarantowane umowy dla tych graczy od Ciebie..

Kończę, bo rozmawiam ze ścianą.. 

wg Twojej logiki - Batum, Bazemore, Monk, Hill, czy Gay też nie powinni z Lakers podpisywać, (zresztą Batum miał wyższe propozycje kontraktów) tylko spaść do IV tury FA. 

Niepotrzebnie traciłem czas na dyskusję z Toba. 

Cameron Krutwig pozdrawia i nie może się doczekać gwarantowanego kontraktu od Lakers:

 

 

@karpik

Extension wchodzi za rok - wtedy Gordon już będzie po 8 sezonach, ale chyba faktycznie w momencie podpisania musi być co najmniej 8 - przepis niekorzystny dla gracza, ale w sumie i tak go nie zamierzam wymieniać, więc złożę po prostu bez NTC w V turze jak @january będzie podpisywał Camerona Krutwiga i Chrisa Silve. 

1 minutę temu, Eld napisał:

@karpik spróbuję ja bo obaj wspólnie pracowaliśmy na NTC.

@Alonzo NIE MOŻESZ DAĆ TEJ TRÓJCE NTC. Nie zezwala na to CBA. Nie ma takiego zapisu.

JEDEYNYM graczem który by się łapał na NTC w naszej grze na ten moment jest LeBron James jak by wrócił do Cavaliers.

Doczytałem. Trudno.. - choć w sumie to i tak niewiele zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.