Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, mac napisał:

Ze co? Skad Gibson w NYK jak od GSW ma s5 i playe option?

Moze to przeoczyles.

Imo tez nobrainer.

Mądrego, aż miło posłuchać. 

kultura organizacji to nie gadanie o synuku w szkole, czy babci, która kibicowała NYK, kultura to zaufanie graczowi i docenienie go finansowo. 

Glos na Golden wydaje się więcej dość logiczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MMM2121 napisał:

Mądrego, aż miło posłuchać. 

kultura organizacji to nie gadanie o synuku w szkole, czy babci, która kibicowała NYK, kultura to zaufanie graczowi i docenienie go finansowo. 

Glos na Golden wydaje się więcej dość logiczny. 

no taką kulturę ma Golden, ze z zeszlego seoznu zostało 2 zawodnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

@człowiek...morza

Ja rozumiem, że ktoś okazał się słaby i traci miejsce. Ale dlatego w przypadku takich rolesów nie warto rzucać tego typu deklaracji, tym bardziej jak prowadzisz czołowy zespół, który walczy o najwyższe cele. 

dlatego napisalem m.in, ze "planowana" jest dla niego taka rola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no taką kulturę ma Golden, ze z zeszlego seoznu zostało 2 zawodnikow.

Lol nawet liczyć nie umiesz xd 

a konkretnie zostało 4, 

Ale nie dziwne, skoro w tamtym sezonie poleciał tank, w związku z kontuzja MVP tego trymestru. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

Lol nawet liczyć nie umiesz xd 

a konkretnie zostało 4, 

Ale nie dziwne, skoro w tamtym sezonie poleciał tank, w związku z kontuzja MVP tego trymestru. 

Eric Bledsoe 33 Elie Okobo 15    
Pat Connughton 30
David Nwaba 12 Khyri Thomas 6  
Josh Hart 30 Rodions Kurcus 12 KZ Okpala 6  
Draymond Green 32 Anthony Tollivier 10 Thon Maker 6  
Marc Gasol 28 Meyers Leonard 12 Kevon Looney 8

 

sklad z początku sezonu,

gdzie sie podzali Ci wsyzsyc szanowani weterani przez gsw jak gasol, tolivier, leonard, connughton?

tez se moglem wymienic np chandlera w zeslzmy seoznie, czy teraz melo.

knicks tak nie czynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:
Eric Bledsoe 33 Elie Okobo 15    
Pat Connughton 30
David Nwaba 12 Khyri Thomas 6  
Josh Hart 30 Rodions Kurcus 12 KZ Okpala 6  
Draymond Green 32 Anthony Tollivier 10 Thon Maker 6  
Marc Gasol 28 Meyers Leonard 12 Kevon Looney 8

 

sklad z początku sezonu,

gdzie sie podzali Ci wsyzsyc szanowani weterani przez gsw jak gasol, tolivier, leonard, connughton?

tez se moglem wymienic np chandlera w zeslzmy seoznie, czy teraz melo.

knicks tak nie czynia

To z zeszłego sezonu zostało 2 graczy, czy 2 graczy miało minuty w 1 trymestrze tamtego sezonu?:) 

kiepska manipulacja 

a Knicks to tylko potrafią skomplec o podarki z fa, jak zwykle!  

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MMM2121 napisał:

Mądrego, aż miło posłuchać. 

kultura organizacji to nie gadanie o synuku w szkole, czy babci, która kibicowała NYK, kultura to zaufanie graczowi i docenienie go finansowo. 

Glos na Golden wydaje się więcej dość logiczny. 

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać 😆

image.jpeg.fd69fd78cb4f2822d8f32f6fda5ca4d7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

 a Clippers oddali Griffina, bo się mocno zestarzał, a i tak w oczach świata NBA konsensuem było, że to był grubszy dick move. 

I jak Kawhi ich olal podczas wolnej agentury za to?

Lub Batum, Ibaka, chyba Lou Will i Beverly (wzieli mniej kasy chyba).

To sa bajki.

Lilard spedzil 1sezon w Minnesocie. Odszedl do innej mocnej druzyny.

SAS oddalo w real nba Kawhiego do Toronto, jednego z najzimniejszych miast, mimo ze wiadomka ze lubi cieplo.

Masai wymienil Derozana tydzien po tym jak obiecal mu ze go nie wymienia.

GSW w momencie draftu obiecalo wybor Ballowi.

Mozna tak wymieniac rzekomo nieetyczne ruchy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MMM2121 napisał:

Mądrego, aż miło posłuchać. 

kultura organizacji to nie gadanie o synuku w szkole, czy babci, która kibicowała NYK, kultura to zaufanie graczowi i docenienie go finansowo. 

Glos na Golden wydaje się więcej dość logiczny. 

No niestety może być ciężko, bo jak widzisz masz GotaManipulatora przeciwko. Całkiem niedawno wygrał Melo przed Emesem (który imo manago klasa sama w sobie, wierzył w Melo jak inni w tym C_M wątpili etc) opowiadając rózne banialuki. Wczoraj zaś oznajmił, że Carmelo ma u niego rolę jak Haslem w real Heat.
Melo, któremu jak mało komu zależało na minutach i samo wchodzenie z ławki stanowiło dla niego wyzwanie.
Koleś już nie tylko szcza na pozostałych manago, wmawiając że to ciepły, letni deszczyk.
On wchodzi z butami do salonu, robi na samym środku wielką kupę, wbija zapałki i oznajmia, że Jeż się wprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Ze co? Skad Gibson w NYK jak od GSW ma s5 i playe option?

Moze to przeoczyles.

Imo tez nobrainer.

Jestem 36-letnim graczem, który zarobił w karierze >76 mln $ (u nas pewnie podobnie) - mam opcję zdobycia Mistrzostwa w swoim rodzinnym mieście, dla drużyny której zapewne całe życie kibicowałem (Nets byli jeszcze w New Jersey), mając obok trzech superstarów. Druga drużyna musiałaby mi rzucić z 5 mln więcej minimum, żebym w ogóle rozważał inne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

Jestem 36-letnim graczem, który zarobił w karierze >76 mln $ (u nas pewnie podobnie) - mam opcję zdobycia Mistrzostwa w swoim rodzinnym mieście, dla drużyny której zapewne całe życie kibicowałem (Nets byli jeszcze w New Jersey), mając obok trzech superstarów. Druga drużyna musiałaby mi rzucić z 5 mln więcej minimum, żebym w ogóle rozważał inne oferty.

patrząc na obecną grę Currego i sytuację w NYK, nie jest to aż takie 0-1 :)

Wydaje mi się, że gracze jak David West są w absolutnej mniejszości.

Ale ofc rozumiem, że możesz mieć inny tok rozumowania i nie chce narzucać swojego..

 

Co do listy Januarego, to dodał bym takową:

Kto ma w składzie graczy co do których:

1. Superstar levelu KD dał artykuł o toksyczności grania z nim?

2. Miał problemy z innymi graczami (i to poważne) jak Towns, Wiggins, Simmons (żaden z nich nie miał zas problemów z innymi teammates ..)

 

To tylko taki przykład, jak można manipulowac podobnymi narracjami.

W ogóle wydaje mi się, Ze Jimmy zawsze ma świetne wejście w nowe otoczenie, ale w miarę czasu (ostatnio się to pojawiło nawet w HEAT, gdzie też punktuje kolegów) robi swoją osobowością nieprzyjemną atmosferę w szatni.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

W ogóle wydaje mi się, Ze Jimmy zawsze ma świetne wejście w nowe otoczenie, ale w miarę czasu (ostatnio się to pojawiło nawet w HEAT, gdzie też punktuje kolegów) robi swoją osobowością nieprzyjemną atmosferę w szatni.

Wiadomo - są lepsze i gorsze chwile. Obyś tu nie miał racji.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Wiadomo - są lepsze i gorsze chwile. Obyś tu nie miał racji.. 

dla jasności, ja to tylko pisałem w kontekście przeciwstawnym do tych wszystkich zachwytów.

Może wreszcie odnalazł swoje miejsce tam (ale jednak zgodzisz się też, że zupełnie inna rola niż w pozostałych ekipach gdzie były porównywalne gwiazdki Rose, Kat, Embiid, Simmons czy u nas w Lakers LBJ ..).

Co do zaś Twoich Magic, to jakbym mógł głosować nad KCP, to nie wiem czy to pisałem, ale najpierw głosowałbym na wizz. Ale jak się posypali to zdecydowanie Magic.

Chyba jedyna ekipa, która może mu zaproponować przyzwoity kontrakt w lato na dłużej.

A wydaje mi się, że w real NBA kluczową rolę Jego obecności w LAL nie był sam LBJ, ale Jego powiązanie z clutch i gwarancja tego kontraktu, który dostał w te lato. Tak jak to interpretuje.

Taką sytuację tu dają mu chyba tylko magic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

dla jasności, ja to tylko pisałem w kontekście przeciwstawnym do tych wszystkich zachwytów.

Może wreszcie odnalazł swoje miejsce tam (ale jednak zgodzisz się też, że zupełnie inna rola niż w pozostałych ekipach gdzie były porównywalne gwiazdki Rose, Kat, Embiid, Simmons czy u nas w Lakers LBJ ..).

Co do zaś Twoich Magic, to jakbym mógł głosować nad KCP, to nie wiem czy to pisałem, ale najpierw głosowałbym na wizz. Ale jak się posypali to zdecydowanie Magic.

Chyba jedyna ekipa, która może mu zaproponować przyzwoity kontrakt w lato na dłużej.

A wydaje mi się, że w real NBA kluczową rolę Jego obecności w LAL nie był sam LBJ, ale Jego powiązanie z clutch i gwarancja tego kontraktu, który dostał w te lato. Tak jak to interpretuje.

Taką sytuację tu dają mu chyba tylko magic.

 

Dzięki za docenienie Magic :) 

Odnośnie Jimmiego - jest w rl w organizacji z charakterem i wydaje mi się, że Pat i Spo z niejednym problemem (o którym oczywiście nie wiemy) wewnątrz drużyny już sobie radzili, zatem zakładam, że jednak i z Jimmiem sie zawsze dogadają. Heat maja tez grupę weteranów, którzy wiedzą czego chcą i tu mając wspólny cel też powinny lepiej te relacje w drużynie się układać nawet w gorszych momentach . W poprzednim sezonie była jednak sielanka, zatem spokojnie obserwuję ten sezon, gdy juz jest trudniej. 

Odnośnie KCP - również chce szczerze napisać na czym stoję - w offseason Boucher i Nunn to moje priorytety oraz przedłużenie moich weteranów. KCP by mi baaaardzo pasował do drużyny jako takie spoiwo w backcourt, ale przy mojej sytuacji z salary (na 99,999999..% będę w przyszłym sezonie w repeater tax) nie będę mu w stanie zaproponować pewnie satysfakcjonującego go kontraktu (chyba, że nie utrzymam Bouchera lub Nunna - to wtedy będę);

Na teraz cieszę się, że wielu GMów to dostrzega (pomimo, ze głosy oczywiście idą różnie) KCP wchodziłby do s5 za Lowrego, a i w dalszej części trymestru (o czym tu jeszcze oczywiście nie wiemy) spokojnie grałby w s5 - choć oczywiście ciężko powiedzieć jak długo. Jednak z ławki jak w s5 bym już miał duet Lowry/Mitchell też spokojnie grałby te 20min. a w playoffs pewnie przy węższej rotacji więcej (choć jak mi Nunn, czy Quickley w playoffs wystrzeli z formą to też mu będę musiał dać młodemu dobre minuty). 

Ish Smitha, czy Lou Williams dają mi dobrą gre po jednej (przeciwnej) stronie boiska, przy KCP mam to lepiej zbilansowane, ale będę zadowolony z dowolnego gracza z tej trójki, który do mnie trafi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Ponad dwa sezony jako starter, tytuł jako starter i teraz możliwość bycia 1 opcją w innym teamie pod nowy kontrakt za rok (w Lakers po wymuszonym przez Was extension LeBrona, z czego znów nie mam mieć profitów - nawet przy graczach z Klutch, nie mógłby finansowo zostać), kiedy od roku pisane było, że powinienem go sprzedać przez wszystkich ?

Zabawne, że piszesz o DLO, a Lillard (oddany SS) już Ci nie przeszkadza.

O DLO mozna tez napisac, ze byl underpaid przez okres gry w Lakers. Dostal slowna obietnice, ze zostanie long term w tym zespole. Jednakze przy slabszej formie zostaje wymieniony w urodziny w polowie sezonu do teamu, ktory PO raczej nie zobaczy w najblizszych latach.

KCP do NYK, za to Gibson w GSW to dla jasna sprawa, jeszcze ma troche w baku, a oferta Knicks to nie jest deal zycia. Ta opcja dodatkowej kasy sporo zmienia w jego wypadku. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.