Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, fluber napisał:

Mieli przewagę bo głosujący dali ci Russella za pół darmo, ukradli LeBrona z Cavs bo bronny chciał gdzie indziej do szkoły i przegłosowali Butlera po tym jak go spakowales do Toronto.

Do tego ostatniego sam dołożyłeś ostatnią cegiełkę, zdradzając CambyGOATa o świcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

stabilne minuty? Wręcz przeciwnie, tam GM od razu napisał, że z ławki w full składzie i w sumie zależy jak to będzie w zależności od gry Nunna i Quickleya... Nie wiem jak możesz pisać ten argument przy Lakers, którzy dadzą mu s5 z znacznie większymi minutami. Nie chcę cisnąć już po Alonzo, ale nie było Cię chyba jeszcze tutaj w grze, kiedy dostał po akcji z Rayjonem Tuckerem i 1000 wymian od innych userow zakaz używania tekstu "kultura organizacji" :D Nie wiem skąd argument o szansie na zamieszanie w PO w kontekście porównania do Lakers, ostatni tekst to o próbie przedłużenia w sensie "nie będzie mnie raczej stać, ale może powalczę" - to przecież jest tekst kompletnie bez znaczenia, sam taki mogę napisać i każdy inny GM również.

 

 

35 minut temu, człowiek...morza napisał:

Magic i kultura organziacji? xd

 Mowimy o tej samej organizacji ktora zrobila pierdyliard transferow graczami pokroju KCP?

 

34 minuty temu, Szulim napisał:

walcz, do samego końca nie wiem jaki ostatecznie głos będzie ;) na koniec dnia wezmę pod uwagę argumenty każdej ze stron

nie znam tej historii, oceniam za ostatnie pół roku - dlatego też wyrzucanie oddania Lillarda jest dla mnie bez znaczenia - jak i innych którzy się przewinęli w LAL czy Knicks 

tak jak mówiłem - jedynie LAL i Sota się dla mnie realnie liczą

choć kusi mnie żeby ich rozdzielić ich dając głos na Magic :D 

Zaznaczyłem też Tóska i Kaczafiego, ale pisze tu tylko do Ciebie Szulim - odnosząc się przy okazji do ich tradycyjnych textów :) 

Ich najcięższym argumentem wobec mnie jest ciągłe przypominanie oddania do Clippers Rayjona Tuckera z którego już sam się czuję rozgrzeszony, ale to tylko pokazuje różnicę pomiędzy Magic, a pozostałymi dwoma klubami. 

Od momentu dołączenia przeze mnie do BeGM 3 sezony temu gram cały czas s5 Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT - żadnego z tych graczy nie pozyskałem, ale nowe umowy KAT, Oubre i Mitchell już podpisywali ze mną, a Lowry i Gordon zrobią to mam nadzieję po sezonie 2021/22. Zmieniałem wszystko wokół nich - stąd wiele wymian (przeważnie kosmetycznych mających na celu oszczęności $$$ żabym niogo ważnego nie stracił). Uzupełniłem sobie w tym czasie skłąd graczami na debiutanckich kontraktach, którzy mają w BeGM olbrzymia wartość - Grant Williams, Nunn, Okeke, Quickley i Sirvydis oraz kilkoma weteranami - Haslem, Temple i Iguodala oraz solidny Birch i udało mi się pozyskać od Ciebie Bouchera - wszystkich chcę u siebie w kolejnym sezonie, jak tylko mi sie uda z nimi przedłużyć (choć Haslem juz raczej zakończy karierę). 

Tymczasem January tak jak wyżej napisał @mac kombinował z oddaniem Butlera za McColluma, a ostatnio sprzedał Russella, który miał u niego podobno być nie do ruszenia co wielokrotnie powtarzał ( a mi wypomina Rayjona Tuckera 🙃 ) - wcześniej też robił różne dziwne wymiany (podpytaj weteranów BeGM o Gasola itp ;) ) 

Natomiast C_M w swoim mistrzowskim sezonie porzucił Knicks na ostatniej prostej i czyścił baseny u @Qcin_69 w Minnesocie, a Knicks zdobyli mistrzostwo prowadzeni przez Woodena. C_M wrócił do Knicks cały w bieli już po sezonie mistrzowskim i w nagrodę, że gracze dali radę pomimo iż ich porzucił - wymienił praktycznie wszystkich, a później kombinował z nowymi kontraktami dla Leonarda i Irvinga. Oczywiście największym świństwem było oddanie Goberta po tym jak tu Gobert zdobył mistrzostwo - taka tam jest kultura organizacji. 

 

Co ciekawe - odkąd pamiętam Jasiek i C_M gwarantują zawsze w walce o FA graczom miejsce w s5 i duże minuty, a później przychodzi kolejne okienko FA i.. gwarantują kolejnym graczom s5 i duże minuty 🙃

 

Co do walki Magic o jednego z trójki - KCP, Ish i Lou - wygląda to chyba tak, że mam minimalne szanse na KCP i Lou, a 50/50 z Wizards na Isha :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

 

Natomiast C_M w swoim mistrzowskim sezonie porzucił Knicks na ostatniej prostej i czyścił baseny u @Qcin_69 w Minnesocie, a Knicks zdobyli mistrzostwo prowadzeni przez Woodena. C_M wrócił do Knicks cały w bieli już po sezonie mistrzowskim i w nagrodę, że gracze dali radę pomimo iż ich porzucił 

moze troche szacunku do ciezko przechodzonej przeze mnie choroby?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

Od momentu dołączenia przeze mnie do BeGM 3 sezony temu gram cały czas s5 Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT

To dziwne, bo trochę nie zgadza się to z tym, co pisałeś w opisie po T2:

"Rotacja:

pg Lowry 34/ Nunn 11/ Quickley 13

sg Mitchell 34/ Nunn 9/Temple 12/ Iguodala 2

sf Oubre 30/ Gordon 30/ Iguodala 10

pf Boucher 16/ Birch 12/ Okeke 12/ G. Williams 12

c KAT 34/ Boucher 14

Lowrego w s5 w g29-32 i g46 zastępuje Nunn;

Mitchella w g47 (jak trzeba) i Lowrego w g48 w s5 zastępuje Iggy

Oubre w g36  w s5 zastępuje Gordon, a w g 37 (jak trzeba i Gordona mi nie liczycie) to Iggy;

Od g40 Gordon gra już regularnie w s5 a Oubre z ławki;

Boucher zaczyna jako nominalny pf"

Fajna ta walka o KCP, każdy robi co może, żeby go nie podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

moze troche szacunku do ciezko przechodzonej przeze mnie choroby?

oczywiście przykro mi bardzo, ale cieszę się że już ok i po kąśliwych atakach widać, że forma szybko wróciła :) a ja miałem całą rodziną poważny wypadek samochodowy miesiąc temu, bo jakaś pinda nie wiadomo co robiła za kółkiem przy dużej prędkości (tel. kom? albo w lusterku się przyglądała?) - a zamiast rzucenia Magic uzupełniałem spokojnie nieobecności w arkuszu :) 

Teraz, karpik napisał:

To dziwne, bo trochę nie zgadza się to z tym, co pisałeś w opisie po T2:

"Rotacja:

pg Lowry 34/ Nunn 11/ Quickley 13

sg Mitchell 34/ Nunn 9/Temple 12/ Iguodala 2

sf Oubre 30/ Gordon 30/ Iguodala 10

pf Boucher 16/ Birch 12/ Okeke 12/ G. Williams 12

c KAT 34/ Boucher 14

Lowrego w s5 w g29-32 i g46 zastępuje Nunn;

Mitchella w g47 (jak trzeba) i Lowrego w g48 w s5 zastępuje Iggy

Oubre w g36  w s5 zastępuje Gordon, a w g 37 (jak trzeba i Gordona mi nie liczycie) to Iggy;

Od g40 Gordon gra już regularnie w s5 a Oubre z ławki;

Boucher zaczyna jako nominalny pf"

Fajna ta walka o KCP, każdy robi co może, żeby go nie podpisać.

Zawsze się  znajdzie, kto szuka dziury w całym. 🙃

Proponuję zajrzeć do tematu z głosowaniami o NTC Bouchera gdzie naturalnie byłeś przeciwko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Zawsze się  znajdzie, kto szuka dziury w całym. 🙃

Proponuję zajrzeć do tematu z głosowaniami o NTC Bouchera gdzie naturalnie byłeś przeciwko :) 

Byłem przeciwko, nie dlatego, że mam coś do Magic, tylko uważałem, że lepiej będzie dla walczącego o kontrakt Bouchera nie ruszać się nigdzie w trakcie sezonu i walczyć o minuty z Howardem aniżeli z KATem, jak widać byłem w mniejszości, co nie zmienia faktu, że nie da się mieć 6 starterów, choćbyś jak kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Byłem przeciwko, nie dlatego, że mam coś do Magic, tylko uważałem, że lepiej będzie dla walczącego o kontrakt Bouchera nie ruszać się nigdzie w trakcie sezonu i walczyć o minuty z Howardem aniżeli z KATem, jak widać byłem w mniejszości, co nie zmienia faktu, że nie da się mieć 6 starterów, choćbyś jak kombinował.

No nie da się i dlatego Oubre gra z ławki jak są wszyscy dostępni. Jednak w playoffs jak wszyscy podstawowi gracze będą dostępni, to będę zaczynał - Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT - jak już jakiś czas temu pisałem. To moje żelazne s5 od początku jak jestem w BeGM i gdy wreszcie Oubre normalnie zostanie u nas dopuszczony do playoffs chcę wrezcie tak normalnie rozpocząć.

Boucherowi obiecałem s5 i gra w s5 obok KATa - choć bardziej by mi z ławki pasował. Daję mu jednak te regularne 30min. i wg mnie jestem fair w stosunku do gracza. Od przyszłego sezonu też chce grać nim w s5 a Oubre z ławki - i rotacyjnie jak nie ma kogoś z trójki Gordon/Boucher/KAT, to Oubre do s5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2019 o 01:12, january napisał:

Przecież Ty zagłosowałeś z marszu za 90/4. Ale poczytałeś i chcesz uwalić Lakers - nieładnie. A jak niby Russell został potraktowany? On dostał no-trade clause z marszu po extension 

Jakim Ty jesteś kłamca człowieku to jest niepojęte:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

No nie da się i dlatego Oubre gra z ławki jak są wszyscy dostępni. Jednak w playoffs jak wszyscy podstawowi gracze będą dostępni, to będę zaczynał - Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT - jak już jakiś czas temu pisałem. To moje żelazne s5 od początku jak jestem w BeGM i gdy wreszcie Oubre normalnie zostanie u nas dopuszczony do playoffs chcę wrezcie tak normalnie rozpocząć.

Boucherowi obiecałem s5 i gra w s5 obok KATa - choć bardziej by mi z ławki pasował. Daję mu jednak te regularne 30min. i wg mnie jestem fair w stosunku do gracza. Od przyszłego sezonu też chce grać nim w s5 a Oubre z ławki - i rotacyjnie jak nie ma kogoś z trójki Gordon/Boucher/KAT, to Oubre do s5. 

No to się zdecyduj czy grasz CAŁY CZAS żelaznym S5 czy może jednak Boucher gra w S5, bo nie da się zjeść tego ciastka i jednocześnie mieć to ciastko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2021 o 18:34, Szulim napisał:

Z tym Bucks to pojechałeś - czyli @evitacre miał za wszelka cenę doprowadzić do bankructwa Bucks i rozpadu zespołu wraz z Giannisem na czele?

wciaz maja bdb drużynę a wymiany tylko poprawiły głębie rotacji ;) 

Bucks zaoszczędzili jakieś grosze. Wciąż mają kosmiczne wydatki i na przyszły sezon będą mieli hardcap, a jeszcze w obecnej sytuacji stracili flexibity i szanse na grę o mistrzostwo.

Chwalicie nowego GMa Bucks, jakby zrzucił 20-30mln, a nie 6-7 kosztem pozyskania balastu z którym będzie miał problem zrzucić, a będzie na musie.

#KarpOszukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Bucks zaoszczędzili jakieś grosze. Wciąż mają kosmiczne wydatki i na przyszły sezon będą mieli hardcap, a jeszcze w obecnej sytuacji stracili flexibity i szanse na grę o mistrzostwo.

Chwalicie nowego GMa Bucks, jakby zrzucił 20-30mln, a nie 6-7 kosztem pozyskania balastu z którym będzie miał problem zrzucić, a będzie na musie.

#KarpOszukał

Jeśli dobrze liczę to Bucks na tych wymianach zeszli z 235 mln wydatków na ok 185mln czyli ok. -50mln i jeszcze poprawili głębię rotacji. Tu nie rozumiem twojej argumentacji Marcusie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

No to się zdecyduj czy grasz CAŁY CZAS żelaznym S5 czy może jednak Boucher gra w S5, bo nie da się zjeść tego ciastka i jednocześnie mieć to ciastko.

Przecież wszystko Tobie wyjaśniłem w poście, który cytujesz :) 

Od momentu pozyskania Bouchera - Oubre jest moim pierwszym wysokim wchodzącym z ławki. Wyjątek robię na te playoffs - chyba że matchup będzie wyglądał dla mnie korzystnie inaczej, ale w I rundzie zaczynam dotychczasową żelazną s5 (czyli tą sprzed pojawienia się u mnie Bouchera). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

No, właśnie to jest post już rok później, kiedy ktoś mnie przekonał, że dałem mu NTC i potem mi to utkwiło w pamięci, a posprawdzałem teraz - nie nie dałem.

Inna sprawa, że licz się ze słowami jednak trochę.

Zacytowalem Twoja wypowiedź z 2019 gdzie czarno na białym piszesz że Russell ma od Ciebie ntc. Tu nie ma o czym dyskutować, złapałem Cię za rękę na kłamstwie a Ty krzyczysz że to nie Twoja ręką. Dla mnie eot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Przecież wszystko Tobie wyjaśniłem w poście, który cytujesz :) 

Od momentu pozyskania Bouchera - Oubre jest moim pierwszym wysokim wchodzącym z ławki. Wyjątek robię na te playoffs - chyba że matchup będzie wyglądał dla mnie korzystnie inaczej, ale w I rundzie zaczynam dotychczasową żelazną s5 (czyli tą sprzed pojawienia się u mnie Bouchera). 

No to jak ma się to do tego, co pisałeś Szulimowi, że cały czas od momentu objęcia Magic grasz taką samą s5? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jeśli znajdziesz to obiecuję, że oficjalnie raz na zawsze wycofam się z argumentacji dotyczącej Lillardów, Rayjonów Tuckerów i dziesiątek innych śliskich spraw, uznając, że i u mnie jest tu ślisko, więc nie powinienem się w tej kwestii udzielać.

Rayjon Tucker jest zachwycony, że jest wg Ciebie na półce Damiana Lillarda. 

Widzisz @Qcin_69 jakiego masz mocnego gracza na końcu Twojej ławki rezerwowych ? 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2019 o 17:27, january napisał:

Kultura organizacji Lakers - obiecałem DLO, że będzie u mnie starterem po extension i go nie wymienię. GM LAL nie rzuca słów na wiatr :) 

Błagam, przestań się pogrążać. Jechałeś na tym argumencie przez wszystkie głosowania zawodników i powolywales się na to regularnie przy pisaniu o kulturze organizacji. Powtarzales go wielokrotnie. 

Pisanie teraz że to było przez pomyłkę i że 

JA pi****le MY CIĘ WPROWADZILIŚMY W BŁĄD? k**** SERIO?! 

przestań sobie robić z nas jaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.