Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Patrząc po bilansach to chyba największe szanse na granie o coś ma w Minnesocie :) 

I pewnie pokazania się też. Ilu w Socie jest dobrych graczy którzy mogą grać na SG? Przecież sam PG13 na spokojnie ogarnia tą pozycję. Melton tak samo, a i tak głównym starterem jest Booker.

Dla mnie obietnica s5 jest tu ważniejsza, a u Was nie ma na to szans jak skład będzie zdrowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Tu zgodzę się z @fluber 

Zresztą - przyznałem, że od początku KCP był u mnie na 1 miejscu w Wizz - niezależnie od kasy Soty. To się zmieniło tylko i wyłącznie ze względu na ryzyko nie przystąpienia Wizz do playoffs

a czemu w wizz a nie w knicks, gdy Ci drudzy sa mocniejsi?

skoro w knicks ma s5 i jest czwartym/piatym graczem do grania w crunch? 

gdzie jest logika

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

moglem takimi dzialaniami zaorac ta gre, ze przez najblizsze 10 lat nikt poza knicks nie zdobylby mistrzostwa. byly oferty na stole, stale przeze mnie odrzucaanie.

odpuscilem, bo uznalem ze to zadna zabawa, i wole zachowac na tyle ile mozna realizm.

no ale c*** z tego jest, glosowanie wygra druzyna ktora szcza na wszystkoich wokol ku ich radosci

 

Cytujesz sam siebie i sam sobie odpowiadasz, jesteś niepowtarzalny :) 

Jakbys mógł zaorać te grę ( btw pisałeś o tym ze zamknąłeś grę na 5 lat po podpisaniu Davisa i się rym szczyciła bardzo swoją droga) to byś to zrobił :) teraz od 2 lat powtarzasz te same słowa , nawet chyba nie szukasz synonimów :)

2 minuty temu, Eld napisał:

I pewnie pokazania się też. Ilu w Socie jest dobrych graczy którzy mogą grać na SG? Przecież sam PG13 na spokojnie ogarnia tą pozycję. Melton tak samo, a i tak głównym starterem jest Booker.

Dla mnie obietnica s5 jest tu ważniejsza, a u Was nie ma na to szans jak skład będzie zdrowy.

 

KCP dostanie minuty, kasę i tytuł w Minnesocie :) nie bój żaby :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a czemu w wizz a nie w knicks, gdy Ci drudzy sa mocniejsi?

skoro w knicks ma s5 i jest czwartym/piatym graczem do grania w crunch? 

gdzie jest logika

 
  •  

Bo pasował mi do duetu Harden - KD jako potencjalnie 3 opcja w ataku i możliwość wyrwania dużych minut w ekipie walczącej o miejsce w PO bez play-in 

taka logika ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

 

No niby skąd to wiemy jak u nas był traktowany od lat jako zła umowa (również przez Wolves) i przerzucany z tankera do tankera, a jego spadającej umowy teraz nikt nie chciał? I teraz zamiast startować w mistrzach NBA przy LeBronie, mając szansę błysnąć chwilę przed FA to będzie grywać jako backup Bookera (jak dobrze pójdzie)?

Wiemy za to jak został potraktowany jego poprzednik, czyli D'Angelo Russell:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie dała mu 6x więcej, faktyczne minimum dla vet jest wyższe niż 1,62 mln.

No niby skąd to wiemy jak u nas był traktowany od lat jako zła umowa (również przez Wolves) i przerzucany z tankera do tankera, a jego spadającej umowy teraz nikt nie chciał? I teraz zamiast startować w mistrzach NBA przy LeBronie, mając szansę błysnąć chwilę przed FA to będzie grywać jako backup Bookera (jak dobrze pójdzie)?

To zabawne, ze niby był traktowany jako zła umowa a Minnesota otrzymała za niego 1rundowy wybór :) 

Smieszne są te narracje, Sota oddawała go do Pacers którzy wówczas byli znacznie lepszym zespołem, a my jebalismy kierunek rozwoju młodzieży, obecnie Sota jest ścisła czołówka i KCP znacznie lepiej się u nas odnajdzie niż gdy byliśmy w bottom5 ligi ;) tez jego rola wzrośnie, a pierścionek powinien być większym magnezem na przyszłe lato niż granie za 540tysiecy ;)

Teraz, fluber napisał:

Wiemy za to jak został potraktowany jego poprzednik, czyli D'Angelo Russell:)

Ten który zgodził się na extension na poziomie Tadka Younga bo dostał NTC? Ten Russell? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Bo pasował mi do duetu Harden - KD jako potencjalnie 3 opcja w ataku i możliwość wyrwania dużych minut w ekipie walczącej o miejsce w PO bez play-in 

taka logika ;) 

aha

nie mam pytan juz

slowa kunsztowne slowa piekne bledna wobec prostego ktore trafia w sedno. 

i teraz zrozumiesz dlaczego dobieram wczesniej uzytcy=ych slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

 

i teraz zrozumiesz dlaczego dobieram wczesniej uzytcy=ych slow

nie, nie rozumiem - nadal wychodzę z założenia że każdy ma swoje zdanie i kieruje się swoimi przekonaniami i przemyśleniami oraz jakąś wizją wczucia się w zawodnika co chce zrobić

nie mam żadnego problemu z tobą @człowiek...morza, jeśli myslisz że głosowałem przeciwko tobie dla zasady to jesteś w błędzie. głosowałem wedle swojej logiki - czy to ci się podoba czy nie :D może w kolejnym FA bardziej ty i twój zespół mnie przekona - wszystko to jest przeze mnie analizowane per case

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

CM mam wrażenie że masz czasem problem jak ktoś ma inna logikę i przemyślenia niż Ty :D 

ja nie mam problemu jak ktoś się ze mną nie zgadza, ale nie wyzywam jego logiki od pizd ;) 

ale ty nie podales merytorycznych argumenych

oparles sie jedynie na widzimisie

9 minut temu, Szulim napisał:

Bo pasował mi do duetu Harden - KD jako potencjalnie 3 opcja w ataku i możliwość wyrwania dużych minut w ekipie walczącej o miejsce w PO bez play-in 

taka logika ;) 

nie byłby 3 opcją.

wyrwanie minut w ekipie walczacej o po > dostanie minut w ekipie walzacej o mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ponad dwa sezony jako starter, tytuł jako starter i teraz możliwość bycia 1 opcją w innym teamie pod nowy kontrakt za rok (w Lakers po wymuszonym przez Was extension LeBrona, z czego znów nie mam mieć profitów - nawet przy graczach z Klutch, nie mógłby finansowo zostać), kiedy od roku pisane było, że powinienem go sprzedać przez wszystkich ?

Zabawne, że piszesz o DLO, a Lillard (oddany SS) już Ci nie przeszkadza.

Jak znajdziesz przypadek w rl NBA że roles odrzucił 5 razy wyższa kwotę od najlepszej drużyny w lidze bo rok wcześniej kogoś wymieniła to daj znać. 

Twoje argumenty są absurdalne przy tej różnicy w kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

Zabawne, że piszesz o DLO, a Lillard (oddany SS) już Ci nie przeszkadza.

Może Cię zaskoczę, ale KCP na pewno cały swój kontrakt spędzi w Minnesocie, gdzie ma zreszta jeszcze swój dom kupiony z 1 kontraktu :) a 2,5mln różnicy finansowej myśle ze mu ładnie wynagrodzi te 2 miesiące gry :) 

Oczywiscie jak latem dasz mu 20/2 lub więcej to będziesz faworytem do podpisu, w końcu mogąc udowodnić swoje powiązania z Klutch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jak znajdziesz przypadek w rl NBA że roles odrzucił 5 razy wyższa kwotę od najlepszej drużyny w lidze bo rok wcześniej kogoś wymieniła to daj znać. 

Twoje argumenty są absurdalne przy tej różnicy w kasie

daj przyklad druzyny ktora zrobila 1000 wymian w ciagu 2 lat i zawodnika oszukala (white)

2 minuty temu, january napisał:

A ilu SS rodzaju Lillarda w RL zostało tak potraktowanych przez organizację jak szmaty? Karanie za to takich organizacji rodzaju szambowolves na FA to nasze jedyne narzędzie.

Nie - Twoje nieogarnięcie, iż finansowo KCP właśnie traci grubo pod nową przyszłą umowę ma tu sobie grób w Wolves wykopać jest niezrozumiałe. 

prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale ty nie podales merytorycznych argumenych

ok, w takim razie kilka merytorycznych argumentów:

1. KCP dostaje więcej kasy - dla każdego zawodnika który został zwolniony przed FA i jest w CY myśle że to byłby wabik nr 1

2. Sota jest aktualnie jednym z top6 zespołów które mam w swoim tier do mistrzowstwa (przykro mi ale NYK nie ma ich tam, głównie ze względu na kryształowe gwiazdy - choć uwielbiam AD - oczywiście to się może zmienić jak wszyscy będą zdrowi na PO)

3. Minuty - to może, ale nie musi być istotny aspekt - u każdego z was dostanie po ok 20, max 30min

4. FIT - KCP wciąż pracuje nad poprawą defensywy - PG na pewno jest w stanie podzielić się wskazówkami które w przyszłości zaowocują w kolejnym zespole

Sumarycznie - brałem pod uwagę dwie drużyny - LAL i Sotę - wygrała Sota bo liczą się dla mnie pieniądze  

eot  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

daj przyklad druzyny ktora zrobila 1000 wymian w ciagu 2 lat i zawodnika oszukala (white)

No a Ty daj taki przykład, możesz nawet okres do 10 lat zwiększyć, znajdz mi 1000 wymian z 10 lat Soty a przyznam Ci racje.

 

2 minuty temu, january napisał:

A ilu SS rodzaju Lillarda w RL zostało tak potraktowanych przez organizację jak szmaty? Karanie za to takich organizacji rodzaju szambowolves na FA to nasze jedyne narzędzie.

 

Paul George-> Indiana -> OKC

Paul George -> OKC -> LAC 

Westbrook OKC-> Houston 

Harden Houston -> Nets 

Griffin  LAC -> Pistons 

Irving Cavs->Boston 

dalej wymieniac? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No a Ty daj taki przykład, możesz nawet okres do 10 lat zwiększyć, znajdz mi 1000 wymian z 10 lat Soty a przyznam Ci racje.

 

Paul George-> Indiana -> OKC

Paul George -> OKC -> LAC 

Westbrook OKC-> Houston 

Harden Houston -> Nets 

Griffin  LAC -> Pistons 

Irving Cavs->Boston 

dalej wymieniac? 
 

George, Westbrook, Harden i Irving złożyli wtedy trade request, a Clippers oddali Griffina, bo się mocno zestarzał, a i tak w oczach świata NBA konsensuem było, że to był grubszy dick move. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

George, Westbrook, Harden i Irving złożyli wtedy trade request, a Clippers oddali Griffina, bo się mocno zestarzał, a i tak w oczach świata NBA konsensuem było, że to był grubszy dick move. 

Tak czy inaczej, niewiele to ma związku z tym głosowaniem, a kluby nie maja wcale problemu z handlowaniem gwizdami.

Lakers nie maja nic wspólnego z rl Lakers poza Lebronem i nazwa, a ich kontakty z Klutch są bajka ;) 

KCP dostaje lepszy team, lepsza kasę i ma dom w Minnesocie (ma tez tam bliżej z Memphis) czy powinien z tego rezygnować by pograć 2 miesiące przy Lebronie, który jest właśnie kontuzjowany? No dla mnie absurd, stad cieszę się ze póki co wygrywa logika z banialukami Januarego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.