Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Eld napisał:

Zmieniłem lekko swoje głosy i zadecydowałem w sprawie KCP. Tak jak pisałem, rozmowa z Maciem zadecydowała gdzie chciał bym zobaczyć KCP i padło na Magic. Taja widzę na pewno w Warriors. Chłop o mało nie wyleciał z ligi i tylko TT go odratował więc 1+1PO jest dla mnie tu no brainerem. Resztę starałem się rozłożyć w miarę sprawiedliwe.

ej dobra, ja myslalem, ze tam juz pozamiatane, a jednak nie.

zapraszam do oddania glosu na knicks w sprawie KCP!

glos na magic totalnei nie rozumiem, zero argumentow wzgledem innych druzyn

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Oho, sympatycznie.

4 głosowania, a mistrzowie przegrywają absolutnie wszystkie. Kij z tym, że mają 11 graczy na umowach rosterze, wszyscy G-League players też jak widać wolą iść do innych, "pełniejszych" ekip.

Ogólnie mi akurat oni zwisają i powiewają, ale to dość dobrze pokazuje jak absurdalne jest głosowanie w tym okienku. 

Dwóch GMów głosuje zamiast na s5 w mistrzowskich Lakers to na ławkę w Magic, bo im się podoba "kultura organizacji" (kij z tym, że to Orlando Magic jedyna organizacja, która złamała u nas oficjalną deklarację z FA - dla Rayjona Tuckera, dzięki złożeniu której go wygrała). Trzeci głosuje na Magic, a chwali się tym, że o głosie Magic over Lakers przekonał go GM Wolves (no niesamowite naprawdę, że GM Wolves był za tym).

Po dziesiątkach postów wszystkich userów jak to Wolves za Lillarda będą karani przez wszystkich na FA przychodzi pierwsze głosowanie i Wolves zbierają głosy jak leci dla gracza, którego biorą tylko dlatego żeby zakopać go na ławce, by przypadkiem nie grał w s5 Lakers.

Absurd pogania absurd, szkoda że GMowie, którzy potrafili podczas głosowań niszczyć takie absurdy i powodować, że ludzie się jednak trochę ogarniali się nie odezwą, ale to rozumiem (jeden ma wywalone od dłuższego czasu na beGM, dwóch ma mocny konflikt interesów, który powoduje, że wolą go zdecydowanie do Wolves niż w LAL, więc nawet dobrze głosując nie będą prowadzili narracji proLAL).

nic tylko Ci przyklaskuje Jasiu.

szkoda strzepic ryja

naczelny @MarcusCamby co to mial tak stac na strazy w walce z cyganeria oddaje glosy na wolves heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Oho, sympatycznie.

4 głosowania, a mistrzowie przegrywają absolutnie wszystkie. Kij z tym, że mają 11 graczy na umowach rosterze, wszyscy G-League players też jak widać wolą iść do innych, "pełniejszych" ekip.

Ogólnie mi akurat oni zwisają i powiewają, ale to dość dobrze pokazuje jak absurdalne jest głosowanie w tym okienku. 

Dwóch GMów głosuje zamiast na s5 w mistrzowskich Lakers to na ławkę w Magic, bo im się podoba "kultura organizacji" (kij z tym, że to Orlando Magic jedyna organizacja, która złamała u nas oficjalną deklarację z FA - dla Rayjona Tuckera, dzięki złożeniu której go wygrała). Trzeci głosuje na Magic, a chwali się tym, że o głosie Magic over Lakers przekonał go GM Wolves (no niesamowite naprawdę, że GM Wolves był za tym).

Po dziesiątkach postów wszystkich userów jak to Wolves za Lillarda będą karani przez wszystkich na FA przychodzi pierwsze głosowanie i Wolves zbierają głosy jak leci dla gracza, którego biorą tylko dlatego żeby zakopać go na ławce, by przypadkiem nie grał w s5 Lakers.

Absurd pogania absurd, szkoda że GMowie, którzy potrafili podczas głosowań niszczyć takie absurdy i powodować, że ludzie się jednak trochę ogarniali się nie odezwą, ale to rozumiem (jeden ma wywalone od dłuższego czasu na beGM, dwóch ma mocny konflikt interesów, który powoduje, że wolą go zdecydowanie do Wolves niż w LAL, więc nawet dobrze głosując nie będą prowadzili narracji proLAL).

Racja. Mój błąd Janie. Zapomniałem o tej obietnice s5 dla KCP od Ciebie.

Zmieniam głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn wymienił 3/4 składu w porównaniu do ostatniego sezonu, Lakers szukali wysokiego, Griffin poszedł do Nets olewajac mistrza, lma poszedł do Nets olewajac mistrza. 

I nawet nie trzeba było im płacić 5 razy więcej. 

Sorry, ale gracz kalibru kcp mając perspektywę zarobienia 2,5 miliona w dwa miesiące, nie będzie się nad tym długo zastanawiał a już na pewno nie będzie walczył o sprawiedliwość dla lillarda. 

Karać na Fa za lillarda to możemy przy długich umowach i zbliżonych kwotach a nie pieciokrotnych przebitkach dla rolesa który i tak nie może zostać wymieniony. 

Jasiek włącza swój rozpaczliwy skowyt bo ostatnio dało mu to Russella za grosze i teraz liczy na to że znowu nas na to nabierze. 

Ostatnie czego chce w tej grze to wymuszanie krzykiem decyzji. 

3 minuty temu, Eld napisał:

Racja. Mój błąd Janie. Zapomniałem o tej obietnice s5 dla KCP od Ciebie.

Zmieniam głos.

O obietnicach które Lakers złamało wcześniej chyba też zapomniałeś:) 

No i jak widać powyżej, darcie mordy tutaj skutkuje:/

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Wybieram najmniejsze zło. Na kogoś zagłosować muszę.

Najmniejszym złem są tu Magic, ale jak widać kogoś jeszcze przekonuje te męczenie januarego i zakrzywanie innych w walce o coś 🙃

Btw jakim cudem Lakers w ogóle zdobyli mistrzostwo skoro są niby regularnie gnębieni w głosowaniach? Czy finały i wcześniejsze rundy Playoffs (o Butlerze czy LeBronie nie chce mi się już rozpisywać) głosowały inne osobę niż na FAs? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Brooklyn wymienił 3/4 składu w porównaniu do ostatniego sezonu, Lakers szukali wysokiego, Griffin poszedł do Nets olewajac mistrza, lma poszedł do Nets olewajac mistrza. 

I nawet nie trzeba było im płacić 5 razy więcej. 

Sorry, ale gracz kalibru kcp mając perspektywę zarobienia 2,5 miliona w dwa miesiące, nie będzie się nad tym długo zastanawiał a już na pewno nie będzie walczył o sprawiedliwość dla lillarda. 

Karać na Fa za lillarda to możemy przy długich umowach i zbliżonych kwotach a nie pieciokrotnych przebitkach dla rolesa który i tak nie może zostać wymieniony. 

Jasiek włącza swój rozpaczliwy skowyt bo ostatnio dało mu to Russella za grosze i teraz liczy na to że znowu nas na to nabierze. 

Ostatnie czego chce w tej grze to wymuszanie krzykiem decyzji. 

O obietnicach które Lakers złamało wcześniej chyba też zapomniałeś:) 

No i jak widać powyżej, darcie mordy tutaj skutkuje:/

Nic, tylko przyklaskuje. Fluberze. 
 

Szkoda strzępić ryja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wyjebanie goberta niczym się nie różni od wyjebania lillarda

I Porzingisa, nie zapominajmy o Porzingisie, który został potraktowany jak worek kartofli, a Knicks go oddali gdy ten się leczył :) 

No ale fakt, łatwiej napisać Lillard i c***.

CM i January, jedna hipokryzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakim cudem kcp miałby iść gdzie indziej niz do Wolves. Jak wy to sobie wyobrażacie? 

Przychodzi kcp do agenta: panie agencie znajdź mi pan coś na te dwa miesiące, bo fajnie by było o coś pograć po tej mordedze w tankerze. 

Agent: no dobra panie kcp, sprawdzę co się da zrobić

Dzień później:

No... Panie kcp, ma pan wiecie. Może pan iść do Wolves, Knicks, Lakers lub magic. 

Kcp: czy są różnice w ofertach? 

Agent: tak. Wolves dają 5 razy więcej kasy. Za 2 miesiące gry zarobi pan 3 miliony. Tyle ile zarabia LeBron. 

Kcp: no ale oni oddali lillarda! 

Agent: 3 miliony za dwa miesiące

Kcp: no i są za mocni. To najlepszy team w lidze, nie nadaje się. 

Agent: dają 5 razy tyle co Lakers! 

Kcp: ale są za mocni, mój poziom to Lakers, tam bym grał 36 mpg! 

Agent: ale kasa kcp kasa... 

Kcp: LILLARD k****! ZA LILLARDA!!!!! CHCE DO LAKERS!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge wrzucić dwa słowa 

przychodząc do formatu beGM dostałem info ze traktujemy tu zawodników jak najbardziej zbliżając sposób myślenia do jego zachowania w RL NBA

idac tym tropem - KCP to dość chciwy zawodnik - ani x-Factor, ani gwiazda a zawsze szedł tam gdzie rzucili mu więcej hajsu, niezależnie od gwarancji gry ;) 

stad np moja decyzja o wyborze Wolves - bo stawiam się w pozycji zawodnika - idę tam gdzie dają hajs

a jak w offseason nikt nie będzie na niego chętny? To co? Weźmie PO na vet min czy lepiej brać mle na 3,5mln i wtedy powalczyć o kolejny kontrakt?

no idąc tym myśleniem, jako zawodnik, wole jednak mieć gwarancje trochę większej kasy niezależnie od tego czy po sezonie będzie zainteresowanie, czy nie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

1. Głosowanie FA
2. Absurdalne głosy przeciw Lakers
3. january masz opcje:
3.1 siedź cicho i patrz na absurdy 3.2 jednak walcz -> wtedy Lucas napisze "o męczenie januarego"

Zdobyli mistrzostwo, bo mieli tak gigantyczną przewagę rok temu nad resztą ligi, że już nie było czego zbierać.

Mieli przewagę bo głosujący dali ci Russella za pół darmo, ukradli LeBrona z Cavs bo bronny chciał gdzie indziej do szkoły i przegłosowali Butlera po tym jak go spakowales do Toronto. 

Jesteś ostatnia osoba która powinna tu narzekać na jakiekolwiek glosowanie a fakt ze kcp nie jest jeszcze w Wolves tylko pokazuje ile jesteś w stanie swoimi placzami i udawaniem pokrzywdzonego jeszcze wyciągnąć z dobrodusznych gm-ow:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

1. Głosowanie FA
2. Absurdalne głosy przeciw Lakers
3. january masz opcje:
3.1 siedź cicho i patrz na absurdy 3.2 jednak walcz -> wtedy Lucas napisze "o męczenie januarego"

Zdobyli mistrzostwo, bo mieli tak gigantyczną przewagę rok temu nad resztą ligi, że już nie było czego zbierać.

No jak przy każdym głosowaniu, gdzie idzie coś nie po twojej myśli (co nie równa się absurdowi) uruchamiasz machinę płaczu i męczenia to zwykle parę osób przekonujesz i często to wystarcza. Zresztą, sam się parę razy na te taktykę nabrałem początkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tym razem się nie zgodzę ;)  @january

KCP dostał już grube siano i nadal chce więcej - nie na pewności ze dostanie srogą wypłatę po sezonie - to po co ryzykować dodatkowo? 
 

dasz mu gwarancje ze dostanie od Ciebie więcej niż 3,5 mln po tym sezonie? ;) 

Poza tym - akurat jego przykład odrzucenia extension pokazał ze mu się to nie opłaciło ;) teraz nauczony tym doświadczeniem raczej woli brać od razu więcej niż mniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 13:16, january napisał:

 

Głosujesz nie jako GM Hornets, tylko jako 1/29 Ingrama, znając ryzyko bycia następnym Noelem, Caldwell-Pope, czy Shabazzem

Zgadzam się w pełni z @Szulim

Zresztą sam podawales kcp jako przykład gracza który już wie że bierze się największe pieniądze na tu i teraz zamiast ryzykować. Jedyna różnica jest taka że wtedy chodziło o to żeby ingram podpisał 80/4 Extension:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

 

Tylko u nas KCP dobrze na tym wyszedł z umową 80/4.

Nom. Po pierwsze, to ja tylko powtarzam Twój wlasny argument podawany przy Extension ingrama.

Ale jak już chcesz się tak bawić to po drugie: U nas trzeba dopłacać pickami do rolesow grających z lebronem i nikt im nie płaci grubego hajsu:) 

7 minut temu, january napisał:

. U nas mu się to bardziej opłaciło jak chcesz tak patrzeć, bo dostał gruby hajs w 2017, więc doświadczenie mówi mu by stawiać na siebie.

U nas doświadczenie mówi mu ze jak chcesz zarobić hajs to stawiaj na minnesote;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

Ja w ogóle nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakim cudem kcp miałby iść gdzie indziej niz do Wolves. Jak wy to sobie wyobrażacie? 

Przychodzi kcp do agenta: panie agencie znajdź mi pan coś na te dwa miesiące, bo fajnie by było o coś pograć po tej mordedze w tankerze. 

Agent: no dobra panie kcp, sprawdzę co się da zrobić

Dzień później:

No... Panie kcp, ma pan wiecie. Może pan iść do Wolves, Knicks, Lakers lub magic. 

Kcp: czy są różnice w ofertach? 

Agent: tak. Wolves dają 5 razy więcej kasy. Za 2 miesiące gry zarobi pan 3 miliony. Tyle ile zarabia LeBron. 

Kcp: no ale oni oddali lillarda! 

Agent: 3 miliony za dwa miesiące

Kcp: no i są za mocni. To najlepszy team w lidze, nie nadaje się. 

Agent: dają 5 razy tyle co Lakers! 

Kcp: ale są za mocni, mój poziom to Lakers, tam bym grał 36 mpg! 

Agent: ale kasa kcp kasa... 

Kcp: LILLARD k****! ZA LILLARDA!!!!! CHCE DO LAKERS!!!! 

Koniec Gry

 

Teraz, january napisał:

 

To jest bardzo mocny argument za Lakers vs Wolves 

 

Tak mocny jest to argument jak elitarnym strzelcem jest Mychal Mulder. Ni mniej, ni bardziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:
 

Tak ogólnie to wygasały u nas jak dotąd dokładnie 3 umowy graczy mających przy LeBronie rolę podobną/wyższą niż Caldwell-Pope (30mpg wzwyż, starter).

Butler - 5y max
Ingram -5y max

Spokojnie, nie zamierzam kontynuować dyskusji o powyższych podobienstwach graczy ani niczym innym w temacie kbi ( kentaviousa butlera-ingrama)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.