Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

2. Dostaje u mnie porządne 20 min i będzie ważna postacią tez w playoff. Nie chce mi dawać więcej bo szanuje jego zdrowie, nie to co poniektórzy. 

3. On przyszedł jako role player do ligi, wiec może sympatyzować z Dortem czy Brownem i być dla nich mentorem. 
 

4. Czemu rynek ma zawsze odgrywać największe znaczenie? 
 

5. Steph i Draymond są w podobnym wieku, wiec z łatwością mogłoby znaleźć wspólny język. 

rzeczywiście mocne argumenty. wszystkie momentalnie do obalenia. rola w knicks adekwatna, tez sa mlodzi (choc to zaden aegument), nie rynek, a rodzinny dom, + w pdoobnym wieku masz wiecej graczy w knicks.

Mogłeś pozostać na pierwszym, to jedyny sensowny.

jezeli komus mialby mentoroac gibson, to robinsonowi i pattonowi, a nie dortowi czy brownowi

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

rzeczywiście mocne argumenty. wszystkie momentalnie do obalenia. rola w knicks adekwatna, tez sa mlodzi (choc to zaden aegument), nie rynek, a rodzinny dom, + w pdoobnym wieku masz wiecej graczy w knicks.

Mogłeś pozostać na pierwszym, to jedyny sensowny.

jezeli komus mialby mentoroac gibson, to robinsonowi, a nie dortowi czy brownowi

W szpitalu ma mentorowac? 
 

psycha ci siada, jak w playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szulim napisał:

Z tym Bucks to pojechałeś - czyli @evitacre miał za wszelka cenę doprowadzić do bankructwa Bucks i rozpadu zespołu wraz z Giannisem na czele?

wciaz maja bdb drużynę a wymiany tylko poprawiły głębie rotacji ;) 

nie wiem co mial zrobic. Bucks to organizacja, a nie konkretny GM. I w ten sposób winna być oceniana.

W Knicks mamy stabilność,  konretnie obrany kierunek. Dlaczego nei traktowac tego jako atutu?

Są patologiczne organizacje, którymi kiedys byli knicks w realu i z jakiegos powodu wolni agenci omijali ją szerokim łukiem, w zeszłe lato włącznie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Szulim napisał:

@człowiek...morza czyli według ciebie lepiej dla organizacji było zostawić tych dwóch rolesow, zbankrutować i dać odejść Giabnisowi bo hard cap byłby na poziomie 110mln

To tylko pokazuje jak widzisz tylko czubek swego nosa ;) 

nie wiem co byloby lepiej. czasem nie ma dobrego wyjscia.

czasem trzeba za cos odpokutowac.

mogl utrzymac sklad i wtedy uczciwie dostac drummnda.

mogl zrobic spora przebudowe na ostatniej prostej (co jest precedensem przy tak mocnej druzynie) i za to pokutowac i nie dostac drummonda.

 

17 minut temu, Szulim napisał:

@człowiek...morza

To tylko pokazuje jak widzisz tylko czubek swego nosa ;) 

no, staram sie podchodzic do gry powazne. i za to nie ma zadnego bonusu heh

mowie w lato sie knicks zabawią, wymienai kogos big3 na wszelkiej masci talenty, wyczyszcza salary, zrobia miejsce na maxa i jechana.

bedzie big3 (nowy za maxa) i beda talenty na rookie kontraktch.

To byłoby według was najrozsądniejsze rozwiązanie. Szkoda, że w rzeczywistości w ten sam sposób nie pomyślałļy nikt. Ani owner, ani zawodnicy, ani agenci, ani kibice.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

To tak apropo Wolves i ich potrzeb na SG kiedy mają takiego kogoś ( zayebane z fejsbuczka ) :

176331667_3960456450686052_3359140154287

 

Do tego wychowanek Minnesoty :) to u nas grał debiutancki sezon, wrócił i jak widać jest munu nas dobrze- kto jeszcze grał w Minneapolis i kozę wrócić ? No właśnie! KCP i gwarantuje Ci ze tez mu będzie dibrze :) 

Ale skoro Eld chcesz wyciągać kary w związku z liczba wymian, to gwarantuje Ci ze jeszcze w tym

tyhodniu sobie usiądę na spokojnie i policzę liczbę wymian każdego z zespołów i będę wyciągał z tego konsekwencje tak samo jak Ty chcesz to robić :)

1 minutę temu, january napisał:

Lakers chyba tez poważnie będą musieli rozważyć dostosowanie się latem do surrealizmu glosowan na FA, bo nie po to Bron dostawał wymuszone extension, by przegrywał rekrutację z Sotą robiąca z Lillardem wiadomo co, czy z Magic, którzy sami uczciwie przyznają że nie mają argumentów (tu propsy), a dostają hipsterskie głosy 'bo Tak.'

Nie zesraj się z tym Lillardem, wymieniłem go na innego superstara, Ty oddałeś DLO z pickiem za rolsa Capele.

wiec milcz już 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Lakers chyba tez poważnie będą musieli rozważyć dostosowanie się latem do surrealizmu glosowan na FA, bo nie po to Bron dostawał wymuszone extension, by przegrywał rekrutację z Sotą robiąca z Lillardem wiadomo co, czy z Magic, którzy sami uczciwie przyznają że nie mają argumentów (tu propsy), a dostają hipsterskie głosy 'bo Tak.'

🙃

Słusznie Jasiu. Chciałbym jeszcze zwolnić jak mogę Lowrego, Mitchella, KATa i Gordona - wszyscy pragnęliby podpisać z Lakers za minimum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Ale skoro Eld chcesz wyciągać kary w związku z liczba wymian, to gwarantuje Ci ze jeszcze w tym

Po pierwsze nigdzie w rozmowie o KCP nie wspomniałem o żadnych karach, a po drugie nie masz co robić podsumowania liczby wymian bo przecież ja to niedawno robiłem.

29 minut temu, Sylvinho. napisał:

 

Freddie Gillespie:

  1. Raptors: two-way contract
  2. Cavaliers: 1y min
  3. Lakers: 1y min
  4. Warriors: 1y min
  5. 76ers: 1y min
  6. Mavericks: 1y min

Głosy: Raptors

 

giphy.gif?cid=ecf05e473tq8kmbkv8osugak2w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

exactly,

bedzie mi tu jakiś m&m's co w tej grze na chleb beb jeszcze mówi, o psychice gadał, gdy od 3 lat na przekór 29 gm'ow i rzucanym kłodom, toczę zwycięski bój

I to jest dając wszystkim totalne fory, bo przeciez mogłbys w dowolnym momencie pozyskiwac dowolnych superstarow zdobywajac w te 3lata 10tytułow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem lekko swoje głosy i zadecydowałem w sprawie KCP. Tak jak pisałem, rozmowa z Maciem zadecydowała gdzie chciał bym zobaczyć KCP i padło na Magic. Taja widzę na pewno w Warriors. Chłop o mało nie wyleciał z ligi i tylko TT go odratował więc 1+1PO jest dla mnie tu no brainerem. Resztę starałem się rozłożyć w miarę sprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.