Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Ja cały czas powtarzam - wszystkie inne oferty niż Lakers mają naprawdę duże słabości.

Od lat nieustannie brał umowę w Lakers przy LeBronie. Osobiście nie wiem czy inne teamy nie oferowały mu czegoś więcej jak coś (nie chce mi się przeszukiwać plotek)

A tutaj sytuacja jest taka, że on nie jest po mistrzostwie w LAL też, tylko jest niesprawdzony w PO, to jest bardzo istotne teraz (możliwość gry jako starter w contenderze) przed tym jak latem będzie szukał sowitej zapłaty.

No jak porownujesz 10 mln w realu KCP które wziął (gdy był warty 5 w maksie) do 500 tysięcy które mu dajesz to spoko :D 

Miec ciastko i zjeść ciastko :) cały January

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Czyli Sota ma na SG 2x allstar + 2 niczego sobie rolesów i startuje po piątego SG w osobie KCP...to zupełnie jak Suns parę lat temu kolekcjonujące point guardów, czy Knicks z zeszłego roku skupujący PF z rynku. 

Ale dziękuję @Qcin_69 za odpowiedź. 

 

Spłaciłeś cała wypowiedz, szkoda ze myślisz jednotorowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, cvbe napisał:

Mam dylemat przy KCP - prosiłbym @Qcin_69 i @mac o rozpisanie mi w miarę możliwości jak widzicie minuty na SG/SF w tym trymestrze/playoffach. Bo kasa kasą, ale u Was jest zdecydowanie największa konkurencja ze wszystkich drużyn.

Minuty na SG/SF widze bardzo korzystnie i mysle, ze tak tez będzie.

1 godzinę temu, Eld napisał:

. Sota dała mu taki kontrakt tylko po to aby go parę miesięcy później wywalić.

Glownym powodem dla ktorego Sota dala mu taki kontrakt bylo to, by mial za co wyzywic rodzine.

Co mysle dla niego jest wazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

@karpik byłbyś w stanie w skrócie wyjaśnić czy kcp dostanie te 3 miliony od Wolves bo dostaje na priv info od jednego z zainteresowanych że niezależnie od oferty kcp dostanie tyle samo kasy w każdym z teamow

Btw. chyba nie powinienem głosować, bo akurat dla Memphis to ma znaczenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

Drummond w Cucks to powinien byc nobrainer.

Oddali pod niego Brooka Lopeza.

Tacy NYK biora go tylko przez kontuzje, a jak beda zdrowi to wiadomo, jak z workiem kartofli (a manago NYK lubi frytki)

No zgadzam się. Drummond w Bucks to rzeczywiście no brainer. S5, 30 mpg. Tu nie ma raczej o czym gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kcp z mojej perspektywy:

Knicks - obietnica s5 nie jest wiarygodna. Pamiętamy Bradleya. Z kcp też może być, że zagra kilka gorszych meczów, forum uderzy w CM'a, a ten powie, że dał zawodnikowi wielką szansę, której niestety nie wykorzystał i trzeba reagować. A jeszcze przecież Malik wraca na PO (właśnie, jak to w końcu z nim jest, będzie na PO czy areszt domowy, tylko mecze domowe, bez wyjazdów, ustalone to zostało??). 

Lakers - ciężko powoływać się na politykę Klutch, jeśli ma się w składzie dwóch zawodników z tej stajni (z tego jeden był na wylocie). Ile LeBron już tam jest, trzeci rok? Był czas, żeby budować kulturę opartą na Klutch, niestety został przespany. 

Wolves - chłop ma dużo gwarantowanej kasy od Memphis, więc nie ma aż tak dużego znaczenia ta wyższa oferta od Soty. Poza tym, zbędny on tam. A jak by mi wrzucili kcp wyżej w rotacji od Meltona to bym ich pocisnął xD

Magic - dlaczego nie? Zespół mocny. Duża rola przed nim, bo pewnie trzeci guard w zespole + jeśli wypadnie ktoś z dwójki Lowry/Mitchell to może wskoczyć nawet do s5. Organizacja bardzo fajnie prowadzona. Dla mnie najlepsza opcja i tam pójdzie mój głos! 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Kcp z mojej perspektywy:

Knicks - obietnica s5 nie jest wiarygodna. Pamiętamy Bradleya. Z kcp też może być, że zagra kilka gorszych meczów, forum uderzy w CM'a, a ten powie, że dał zawodnikowi wielką szansę, której niestety nie wykorzystał i trzeba reagować. A jeszcze przecież Malik wraca na PO (właśnie, jak to w końcu z nim jest, będzie na PO czy areszt domowy, tylko mecze domowe, bez wyjazdów, ustalone to zostało??). 

Lakers - ciężko powoływać się na politykę Klutch, jeśli ma się w składzie dwóch zawodników z tej stajni (z tego jeden był na wylocie). Ile LeBron już tam jest, trzeci rok? Był czas, żeby budować kulturę opartą na Klutch, niestety został przespany. 

Wolves - chłop ma dużo gwarantowanej kasy od Memphis, więc nie ma aż tak dużego znaczenia ta wyższa oferta od Soty. Poza tym, zbędny on tam. A jak by mi wrzucili kcp wyżej w rotacji od Meltona to bym ich pocisnął xD

Magic - dlaczego nie? Zespół mocny. Duża rola przed nim, bo pewnie trzeci guard w zespole + jeśli wypadnie ktoś z dwójki Lowry/Mitchell to może wskoczyć nawet do s5. Organizacja bardzo fajnie prowadzona. Dla mnie najlepsza opcja i tam pójdzie mój głos! 

Moim zdaniem najlepsza anal iza wszystkich wolnych agentów w tym okienku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w końcu możemy wynagradzać/karać dane organizacje na FA za prowadzoną politykę czy nie? Imho będzie miał zadowalającą rolę w Orlando i też trafi do mocnego zespołu i organizacji, która jest bardzo fajnie prowadzona. Naprawdę, nie musi być zawsze tak, że o czołowych FA'sów walczy tylko big3 Knicks/Lakers/Wolves. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Naprawdę, nie musi być zawsze tak, że o czołowych FA'sów walczy tylko big3 Knicks/Lakers/Wolves. 

Dokladnie. Dziwi mnie, ze reszta to wspiera.

Ale te big3 jednak jest troche rozne.

Porownalbym to do 3 wielkich mocarstw:

USA, Izrael, Chiny, wszystkie lecą w c***, ale tylko dwa z nich zgrywają świętych i pouczają innych jak maja funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january przesadzasz z tym ze Lakers to oczywisty wybór. Na miejscu KCP naprawdę miałbym tu ból głowy jakbym dostał oferty od samych najlepszych drużyn, a takie są fakty, z tych prawdziwych contenderów tylko chyba Nuggets się nie odezwali po niego...a do tego jeszcze Magic tez dobre perspektywy mu mogą dać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Kcp z mojej perspektywy:

Knicks - obietnica s5 nie jest wiarygodna. Pamiętamy Bradleya. Z kcp też może być, że zagra kilka gorszych meczów, forum uderzy w CM'a, a ten powie, że dał zawodnikowi wielką szansę, której niestety nie wykorzystał i trzeba reagować.

Nie chce mi się kłocic juz o KCP, bo widzę, że to sprawa przegrana,

niemniej zarzucanie mi jakiegoś nieetycznego działania w kontekście Bradley'a jest nie na miejscu.

Nic w NBA nie jest dawane za darmo i na wieczność. Dostał ode mnie s5, dostał 2/3 sezonu by udowodnić, że na nie zasługuje. I chcesz powiedzieć, że niezależnie od jakichkowliek występujących okoliczności mu to miejsce się należy? To jest podejście oderwane od rzeczywistości, czego przykładem jest choćby przykłąd samego Bradleya z reala, gdzie psozedł do Heat za zniżką, a Ci go wytransferowali. Również to mogłem uczynić, ale m.in z uwagi na chęć podtrzymania dobrych kontaktów z wolną agenturą, tego nie uczyniłem. 

Nigdzie nie obowiązuje zasada, czy się stoi czy się leży miejsce się należy. Trzeba na nie w jakimś stopniu zasłużyć. I tyczy się to każdego szczebla. Myślisz, że Stoudmaire podpisujac kontrakt z Knicks nie miał obiecanego s5? Z biegiem czasu, zaczał zgarniacc chlapy, az zostal zwolniony. A mowimy o gwiezdzie.

Nie ma nic w moim podejściu co można by wykorzystać w tym przypadku przeciwko mnie.

Zachowałem się w pełni etycznie, zgodnie z obietnicą. Bradley ewentualnie jest sam sobie winny, że ów szansy nie wykorzystuje. Choć fakt jest taki, że wobec nie podpisania KCP pozycje na ten moment za pewne utrzyma.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

 

Ponieważ stawiasz się w roli gracza. Piszesz jak to dostanie rolę 3 guarda w zespole jako pozytyw, gdzie w Lakers ma z miejsca s5. Piszesz, że zespół mocny, kiedy rywalizują z Magic o jego podpis walczący o obronę tytułu Lakers z LeBronem i Butlerem. O co tu chodzi?

 

Bez urazy, hipsterstwo, hipsterstwem, ale w innych sprawach.

Wymieńmy tu T.Love na Lakers (chociaż LA lepiej pasuje) i nazwiska na odpowiednich graczy NBA :P 

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.