Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.08.2018 o 23:31, january napisał:

 

Pieprzysz głupoty, napisałem że nie jest już untouchable i jak coś będzie zajebistym trade assetem. Właśnie jakby nie podpisał extension.

No to w takim wypadku rzeczywiście powinieneś się zamknąć

Nie chce mi się szukać dalej, bo ja pamiętam, że pisałeś wielokrotnie o nietykalnym russellu i że jak nie podpisze extension to go wymienisz, a jak zostanie to jest nietykalny. Tutaj masz fragment z argumentacji na FA. To zamyka sprawę.

15 minut temu, january napisał:

 

Jak znajdziesz to NTC podczas głosowania, to oficjalnie przyznam Ci rację iż je złamałem.

Ba, dodam iż w ramach pokuty do offseason 2022 (koniec umowy DLO) nie będę w związku tym pisał ani słowa o obietnicach żadnych dla graczy. Masz dobrą szansę :) 

No to eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, karpik napisał:

Chętnie się dowiem na czym to polegało. GM Bucks był przeze mnie poinformowany ile w tym roku zaoszczędzi, a wymianę zatwierdziła Rada. 

Dziwnym trafem Tobie rada zatwierdza słabe deale, a innym każe modyfikować oferty...

Ale wiadomo. Są równi i równiejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

No ja to mam straszne fory w Radzie, zwłaszcza odkąd regularnie ją publicznie krytykuję za głupie decyzje.

Co z tego, że ją krytykujesz?

Ty nawet nie będąc w radzie potrafisz jednym postem ustawić wszystko w szeregu. Jesteś autorytetem, ale potrafisz to też cynicznie wykorzystać z korzyścią dla swoich Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Przecież tu nie ma w tym co dałeś żadnej obietnicy NTC.

Czekam dalej, serio fluber - jak coś oficjalnie przyznam Ci rację w tej kwestii (jak wyżej napisałem).

Napisałeś że jeżeli russell nie podpisze z tobą Extension to nie będzie już nietykalny. 

Każdy gm potrafi zinterpretować to zdanie i zrozumieć że jeżeli russell podpisze z tobą Extension to nadal będzie nietykalny. 

Przestać robić z nas idiotów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Co z tego, że ją krytykujesz?

Ty nawet nie będąc w radzie potrafisz jednym postem ustawić wszystko w szeregu. Jesteś autorytetem, ale potrafisz to też cynicznie wykorzystać z korzyścią dla swoich Mavs.

Jeśli cynicznym jest zrobienie wymiany, która miała sens zarówno dla Bucks i Mavs, z tym, że Tobie się nie podoba, ale innym się podoba, to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Bucks zaoszczędzili jakieś grosze. Wciąż mają kosmiczne wydatki i na przyszły sezon będą mieli hardcap, a jeszcze w obecnej sytuacji stracili flexibity i szanse na grę o mistrzostwo.

Chwalicie nowego GMa Bucks, jakby zrzucił 20-30mln, a nie 6-7 kosztem pozyskania balastu z którym będzie miał problem zrzucić, a będzie na musie.

Grosze ? Stary tam jest kilkadziesiąt baniek oszczędności! Zresztą widzę żę @Szulim (thx) już Ci to uświadomił. I sory ale ja cały czas chciałbym usłyszeć jakiś argument odnośnie utraty fexibility i szansy gry o mistrza. Gallo w tym sezonie zgrał jak Gallo w okresie od 4 do 17 marca, bez kitu to jest takie osłabienie zastąpienie go dwójką zajebistych 40+ shooterów zza linii 3 punktów (bullock, curry) obok Giannisa ? Rozumiem że patrzymy co Ci dani gracze faktycznie sobą reprezentują w tym sezonie a nie co Gallo pykał rok temu w OKC.   Kleber ma taki sam profil gracza jak Brook imo - Brook ortg 120, drtg 111, Kleber 121 i 113, Kleber ciska trójki na 40+ %, Brook 35,5%, volumen per 36 nawet na korzyść Klebera.

 W skrócie: zamiast Gallo masz Bullock'a + gorszą Kurę, bullock fajnie pasuje obok Kemby. Brooka zastępujesz Kleberem. Do rotacji dodajesz jeszcze wright'a i drumma. 

Podsumowując, o czym Ty qwa piszesz ? :-):-) minus kilkadziesiąt baniek z salary + zajebisty fit pod Giannnisa = wg Ciebie utrata flexibility (wtf?) i brak szansy walki o misia (mniejszy wtf, ale cały czas wtf :))  

Godzinę temu, Szulim napisał:

Jeśli dobrze liczę to Bucks na tych wymianach zeszli z 235 mln wydatków na ok 185mln czyli ok. -50mln i jeszcze poprawili głębię rotacji. Tu nie rozumiem twojej argumentacji Marcusie ;) 

Dzięki! :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Alonzo napisał:

Rayjon Tucker jest zachwycony, że jest wg Ciebie na półce Damiana Lillarda. 

Widzisz @Qcin_69 jakiego masz mocnego gracza na końcu Twojej ławki rezerwowych ? 🤨

Ale ja o tym wiem, 10-11 gracz rotacji z Soty byłby 6th manem w Lakers :) 

a poza tym Fluber tak pieknie wyjaśnia Januarego, ze aż mi brakuje serii Lakers-Cavaliers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Jeśli cynicznym jest zrobienie wymiany, która miała sens zarówno dla Bucks i Mavs, z tym, że Tobie się nie podoba, ale innym się podoba, to ok.

No nie podoba mi się i byłem przeciwny. I mam duże wątpliwości czy deal został rozłożony na czynniki pierwsze pod kątem przyszłości Bucks.

W ogóle gadanie, że Bucks zyskali rotacje to jakiś absurd. Przecież oni mają sporo wartościowych rolesów jak Reggie Jackson, Bryn Forbes, Kent Bazemore ( świetnie wygląda w Warriors ), Ed Davis, a jeszcze na trzeci trymestr dojdzie Ariza, który wstał z grobu i gra startera w Miami Heat. Te wszystkie Wright, Klebery, Bullocki są im zbędne. U Nas i tak nie docenia się rotacji, a po drugie oni tutaj nie mają braków.

Natomiast widać, że sezon 2021-2022 to na ten moment to 160mln dla 7 graczy. I obawiam się, że te negatywne assety, które zrzuciłeś za Brook Lopeza będą za chwilę mocno ciążyć. Ashigaru za oddanie Bullocka dopłacał, a Wright, Kleber i Zhaire Smith to jeszcze gorsze assety. Tu będą szły first roundery, by ktoś to przyjął.

13 minut temu, evitacre napisał:

I sory ale ja cały czas chciałbym usłyszeć jakiś argument odnośnie utraty fexibility i szansy gry o mistrza.

Może zerknij na swój payroll za rok jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ale ja o tym wiem, 10-11 gracz rotacji z Soty byłby 6th manem w Lakers :) 

a poza tym Fluber tak pieknie wyjaśnia Januarego, ze aż mi brakuje serii Lakers-Cavaliers :)

ja tam byłbym za tym, żeby przenieść naszych Charlotte do Was na Zachód, a my byśmy z chęcią przyjęli z otwartymi ramionami drużynę z New Orleans ;) 

Chociaż Konferencje by się nieco podrównały i Wizards wtedy maja spokojnie swoje play in* a do tego seria Lakers - Hornets byłaby zapewne ucztą w begmowym playoffs :P 

 

* a to istotny argument dla Spółdzielni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 13:03, MarcusCamby napisał:

No nie podoba mi się i byłem przeciwny. I mam duże wątpliwości czy deal został rozłożony na czynniki pierwsze pod kątem przyszłości Bucks.

W ogóle gadanie, że Bucks zyskali rotacje to jakiś absurd. Przecież oni mają sporo wartościowych rolesów jak Reggie Jackson, Bryn Forbes, Kent Bazemore ( świetnie wygląda w Warriors ), Ed Davis, a jeszcze na trzeci trymestr dojdzie Ariza, który wstał z grobu i gra startera w Miami Heat. Te wszystkie Wright, Klebery, Bullocki są im zbędne. U Nas i tak nie docenia się rotacji, a po drugie oni tutaj nie mają braków.

Natomiast widać, że sezon 2021-2022 to na ten moment to 160mln dla 7 graczy. I obawiam się, że te negatywne assety, które zrzuciłeś za Brook Lopeza będą za chwilę mocno ciążyć. Ashigaru za oddanie Bullocka dopłacał, a Wright, Kleber i Zhaire Smith to jeszcze gorsze assety. Tu będą szły first roundery, by ktoś to przyjął.

Może zerknij na swój payroll za rok jak wygląda.

Oj Marcus Marcus, ale ty strzelasz błędnie w tej argumentacji :D 

Ashi nie dopłacał za oddanie Bullocka - to był akurat moja część deala który potem poszerzyliśmy, Ashi chciał koniecznie spadający kontrakt, więc dostał ode mnie TJ Leafa za picki, a bullock był dodatkiem na salary, którego w sumie chciałem bo to bardzo ciekawy roles - ale poszedł do Bucks bo bardziej się tam przyda i pogra w PO

Zaire jest również u mnie - z to przyjąłem dwa picki od Mavs - znowu pudło w stronę Bucks

No i wisienka na torcie bo chyba nie ogarnąłeś wszystkich wymian (wybaczam - @Eld czas chyba ogarnąć arkusz ;) ) wrzucam payroll na kolejny sezon Bucks po wymianach

 

 

 

także nie jest aż tak źle jak myślisz ;) kilka wymian i można nadal pozostać kontenderem - a jak tam Twoje wejście do PO @MarcusCamby ? :D 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Ja pobrałem jakiś czas temu w fantasy Bullocka z FA i nakurwia trójeczkami aż miło.

Na rynku, gdzie Derrick White lata za trzy bieda 2nd rundery, do oddania Bullocków się dopłaca.

Sam to ostatnio najlepiej podsumowałeś. Superstarzy mają ogromną wartość, a Ci z miejsc 100-200 dużo niższą. Po co płacić Kleberowi 7-8 mln jak w grze jego impact jest na poziomie Mychala Muldera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

ja tam byłbym za tym, żeby przenieść naszych Charlotte do Was na Zachód, a my byśmy z chęcią przyjęli z otwartymi ramionami drużynę z New Orleans ;) 

Chociaż Konferencje by się nieco podrównały i Wizards wtedy maja spokojnie swoje play in* a do tego seria Lakers - Hornets byłaby zapewne ucztą w begmowym playoffs :P 

 

* a to istotny argument dla Spółdzielni 

Dzięki za dobre słowo ale chyba nie dałbym rady zrobić top 3 zachodu w sezonie regularnym... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

także nie jest aż tak źle jak myślisz

No to @Eld się grubo opierdala z arkuszem.

Częściowo mogę zwrócić honor, ale pewne znaki zapytania zostają.

3 minuty temu, Szulim napisał:

a jak tam Twoje wejście do PO @MarcusCamby

Wróci Bagley, to w play-in chłopaki zrobią robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.