Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, january napisał:

 

Caldwell-Pope - no zdecydowanie powinien iść do Lakers, ale nie takie rzeczy tu się w głosowniach działy. Liczę, że trafi do LAL.

 

 

No dokladnie, nie takie rzeczy się działy już u nas w głosowaniach żebym się nie zdziwił jak pójdzie do Lakers, mimo ze nie ma pol argumentu żeby dać ich ponad Sote:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Knicks ma s5 na naturalnej pozycji, do tego tego chodzi o samą rolę, gdzie byłby de facto czwartym graczem z wyboru do crunch time. 

Liczę Panowie na wasz rozsądek, bo Knicks mu oferują najbardziej dostosowane do jego predyspozycji warunki (SG S5), w połączeniu z walką o mistrzostwo.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

W Knicks ma s5 na naturalnej pozycji, do tego tego chodzi o samą rolę, gdzie byłby de facto czwartym graczem z wyboru do crunch time. 

Liczę Panowie na wasz rozsądek, bo Knicks mu oferują najbardziej dostosowane do jego predyspozycji warunki.

 

To co wyżej, znowu brak racjonalnych argumentów za Knicks przed Sota :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie wieczorem przestawic argumentacje za knicks co do kcp, gibsona (tutaj akurat sprawa powinna być prosta. gibson ma u mnie aktualnie jakieś +/- 20 minut zapewnionych, do tego to ziomek z Noewgo Yorku, rodzina z dziada pradziada jest fanami Knicks) i Lou Williamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Case Bogdanovicia przy długich stashach.

Jak chodzi o Ciebie.

Jak chodzi o mnie to Ty masz do niego prawa, więc jest dla mnie niedostępny :D 

To nie działa tylko do 1st rounderów jakim był Bogdan? 

Jeżeli do 2rd też to trochę bezsensu, bo sporo graczy przez to będzie zablokowanych i nie trafi do NBA. I nie chodzi mi o konkretnie moją sprawę a ogół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tecu napisał:

To nie działa tylko do 1st rounderów jakim był Bogdan? 

Jeżeli do 2rd też to trochę bezsensu, bo sporo graczy przez to będzie zablokowanych i nie trafi do NBA. I nie chodzi mi o konkretnie moją sprawę a ogół. 

Najrozsądniej by było u nas chyba w takich sytuacjach dać po prostu graczowi taki kontrakt, jaki dostał w rl.  - i to w tym sezonie, w którym gracz przychodzi z Europy do NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Gillespie - obiektywnie to w Mavs, Cavs, Sixers i Warriors ma znacznie większe szansę na grę (co dla niego będzie wg mnie kluczem) niż w Lakers. Dlatego nawet nie będę wchodził w walkę, @karpik, @cvbe, @Tecu i @MMM2121 : arena jest Wasza :) 

Zero obietnic - Cavs nie mają w zwyczaju nic obiecywać graczom prosto z G-League :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Jeszcze któryś chce sobie pogadać w temacie do głosowania? Usuwanie 10 postów zajmuje koło 7 sekund więc śmiało.

Nope, napisze tutaj

oferty Lakers, Knicks,Magic i Wizards to 0,54 mln w tym roku dla KCP 

oferta Timberwolves to 3 mln w tym roku. 
KCP jest w Klutch, które zdaje się trochę ceni sobie pieniądze, wiec dlaczego Agent miałby mu sugerować coś innego niż wzięcie najwyższego możliwego kontraktu (niemal 6 krotnie wyższego od pozostałych) nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nope, napisze tutaj

oferty Lakers, Knicks,Magic i Wizards to 0,54 mln w tym roku dla KCP 

oferta Timberwolves to 3 mln w tym roku. 
KCP jest w Klutch, które zdaje się trochę ceni sobie pieniądze, wiec dlaczego Agent miałby mu sugerować coś innego niż wzięcie najwyższego możliwego kontraktu (niemal 6 krotnie wyższego od pozostałych) nie wiem

Wklej to przy swoim opisie z uzasadnieniami przy FA - tam gdzie piszemy, dlaczego dany gracz do naszego klubu powinien przyjść,  tutaj to info zniknie w gąszczu postów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , o co chodzi z tym Gibsonem?

Gość ma u mnie na ten moment 20 minut grania (mitchell robinson ma out do konca seoznu na ten moment), 

jest z nowego yorku i kibicuje knicks, 

na koncu swojej kariery wiec granie dla poencjalnego mistrza wydaje sie dla wetrana atryakcyjne,

a ja tu czytam jakies argumenty z czapy, ze bycie back-upem dla ziona spoko i stad glos wtf @Szulim

@ignazz @fluber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Wklej to przy swoim opisie z uzasadnieniami przy FA - tam gdzie piszemy, dlaczego dany gracz do naszego klubu powinien przyjść,  tutaj to info zniknie w gąszczu postów. 

Na wszelki wypadek napisze tez tutaj jakby ktoś tam nie czytał 

Oferty Lakers,Wizards,Knicks,Magic to 0,54 mln w tym roku 

Oferta Minnesoty to 3 mln w tym roku

Dodam tez ze na przyszły rok opcja gracza w Minnesocie tez najwyższa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywiad gibsona!!

@Szulim @fluber @ignazz

 

Q: How often did you go to the Garden as a kid?
A: My dad used to take me there all the time. My dad used to work for a carpentry company, so just like everything else blue-collar, we’d sit up in the rafters all the way up top. After a long day at work, he’d take me.

Q: Who were your favorite Knicks?
A: John Starks and then Patrick Ewing, of course. And then when I got to the league, one of the first people I met was Patrick Ewing.

Q: What was that like?
A: It was amazing. He was real down-to-earth, he was real cool, and to this day, everyone I’ve seen, he always asks how’s my family, how’s my brother doing? He’s a good guy.

Q: What was the first time you played at the Garden?
A: The very first time I played at the Garden was … USC versus Derrick Rose and Memphis [December 2007]. It was nerve-wracking. It was unique because it was one of my first games back home. It was fun, I got to see my friends and family come to the Garden.

Q: Any favorite Knicks memories?
A: The four-point play from LJ [Larry Johnson]. I wasn’t at that game, but I remember watching it vividly ’cause back then most of the people back in New York used to have their TVs outside with extension cords and watching it in front of the building. I remember LJ hit the four-point play, and I remember [former Knicks assistant coach] Tom Thibodeau, to this day, my old [Bulls] coach is on the sidelines screaming the way he always be screaming, yelling.

Q: Why does this city love the Knicks?
A: You’ll probably have to ask my dad and the guys before me, it’s just tradition, it’s what you grow up on.

 

Q: What’s it like for you being a New York Knick?
A: It’s amazing, man. Every day I come here I get to look at the retired numbers in the rafters. … I look at the logo on the main court … then I get to walk in the back, I see the weight room, I see all the festivities that’s at my disposal. It still feels like my first year in the NBA for me. I don’t take anything for granted. Every day I come into the gym I smile and I’m super-happy, I’m super-electric and I’m ready to practice.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Panowie , o co chodzi z tym Gibsonem?

Gość ma u mnie na ten moment 20 minut grania (mitchell robinson ma out do konca seoznu na ten moment), 

jest z nowego yorku i kibicuje knicks, 

na koncu swojej kariery wiec granie dla poencjalnego mistrza wydaje sie dla wetrana atryakcyjne,

a ja tu czytam jakies argumenty z czapy, ze bycie back-upem dla ziona spoko i stad glos wtf @Szulim

@ignazz @fluber

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Panowie , o co chodzi z tym Gibsonem?

Gość ma u mnie na ten moment 20 minut grania (mitchell robinson ma out do konca seoznu na ten moment), 

jest z nowego yorku i kibicuje knicks, 

na koncu swojej kariery wiec granie dla poencjalnego mistrza wydaje sie dla wetrana atryakcyjne,

a ja tu czytam jakies argumenty z czapy, ze bycie back-upem dla ziona spoko i stad glos wtf @Szulim

@ignazz @fluber

Warriors dali mu dwa lata, a poza tym dla Ciebie to tylko plan awaryjny jak nie pozyskasz Drummonda, którego dałem CI na 1 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.