Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, january napisał:

Oho, sympatycznie.

4 głosowania, a mistrzowie przegrywają absolutnie wszystkie. Kij z tym, że mają 11 graczy na umowach rosterze, wszyscy G-League players też jak widać wolą iść do innych, "pełniejszych" ekip.

Ogólnie mi akurat oni zwisają i powiewają, ale to dość dobrze pokazuje jak absurdalne jest głosowanie w tym okienku. 

Dwóch GMów głosuje zamiast na s5 w mistrzowskich Lakers to na ławkę w Magic, bo im się podoba "kultura organizacji" (kij z tym, że to Orlando Magic jedyna organizacja, która złamała u nas oficjalną deklarację z FA - dla Rayjona Tuckera, dzięki złożeniu której go wygrała). Trzeci głosuje na Magic, a chwali się tym, że o głosie Magic over Lakers przekonał go GM Wolves (no niesamowite naprawdę, że GM Wolves był za tym).

Po dziesiątkach postów wszystkich userów jak to Wolves za Lillarda będą karani przez wszystkich na FA przychodzi pierwsze głosowanie i Wolves zbierają głosy jak leci dla gracza, którego biorą tylko dlatego żeby zakopać go na ławce, by przypadkiem nie grał w s5 Lakers.

Absurd pogania absurd, szkoda że GMowie, którzy potrafili podczas głosowań niszczyć takie absurdy i powodować, że ludzie się jednak trochę ogarniali się nie odezwą, ale to rozumiem (jeden ma wywalone od dłuższego czasu na beGM, dwóch ma mocny konflikt interesów, który powoduje, że wolą go zdecydowanie do Wolves niż w LAL, więc nawet dobrze głosując nie będą prowadzili narracji proLAL).

Po tym jak dotrzymałem słowa i oficjalnie przed podpisywaniem u nas 2way, pisałem ze gwarantuję Rayjonowi kontrakt 2way (Qcin mnie ubiegł) czuję się rozgrzeszony. Nie wykluczam jednak dania mu szansy w przyszłości jak będę mgł. Jednak przyznaję, że jesteś mistrzem taplania się w szambie jak masz tupet takie rzeczy pisać po tym jak oddałeś D'Angelo Russella 🙃

 

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

ej dobra, ja myslalem, ze tam juz pozamiatane, a jednak nie.

zapraszam do oddania glosu na knicks w sprawie KCP!

glos na magic totalnei nie rozumiem, zero argumentow wzgledem innych druzyn

Zero argumentów - spoko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

Dziś mija termin głosowania, część osób jeszcze nie zagłosowało, część napisała, że rozważy zmianę głosu. Nie ukrywam, iż kuresko zależy mi na KCP, pod jego podpis, który uważałem za oczywisty (jak widać błędnie, trzeba walczyć o niego) ustawiłem też okienko transferowe.

Nie chcę już wchodzić na sam koniec w szerokie dyskusje. Chciałbym podać tylko 1 argument - absolutnie kluczowy w walce Lakers vs Wolves i chciałbym żebyście go przeczytali, więc pozwolę sobie Was oznaczyć.

Kentavious Caldwell-Pope w RL NBA pokazał, iż zamiast gwarantowanej kasy stawia na siebie w kontekście kolejnej umowy w contract year, dwukrotnie odrzucając mocne extension od RL Pistons. A u nas w jego timeline mu się to mocno opłaciło, kiedy dostał umowę 80/4. To jest modelowy wręcz przykład tego jak zachowałby się teraz w tej sytuacji w CY, walcząc o nową umowę mając teraz do wyboru s5 i grube minuty w Lakers vs daleką ławkę w Minnesocie.

@MarcusCamby 

@Szulim

@Tecu

@cvbe

@Ashigaru

@ozzy110

@BMF

@kolader

@Principe

@evitacre

@eMeS

@shevcu

@Pablo81

Liczę na zmianę głosu/głos na Lakers.

 

ja z kolei zaprasam do głosu na knicks.

miejsce w s5, i 30 minut grania minimum na naturalnej pozycji

i zapraszam do oddawania glosow na gibsona w knicks. aktualnie pod koszem jedynie plumlee, wiec spore minuty czekaja, a w PO rola back-up C. Gibson to kibic z dziada pradziada knicks, wiec czeka go zwienczenie kariery jak ze snu 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, january napisał:

Dziś mija termin głosowania, część osób jeszcze nie zagłosowało, część napisała, że rozważy zmianę głosu. Nie ukrywam, iż kuresko zależy mi na KCP, pod jego podpis, który uważałem za oczywisty (jak widać błędnie, trzeba walczyć o niego) ustawiłem też okienko transferowe.

Nie chcę już wchodzić na sam koniec w szerokie dyskusje. Chciałbym podać tylko 1 argument - absolutnie kluczowy w walce Lakers vs Wolves i chciałbym żebyście go przeczytali, więc pozwolę sobie Was oznaczyć.

Kentavious Caldwell-Pope w RL NBA pokazał, iż zamiast gwarantowanej kasy stawia na siebie w kontekście kolejnej umowy w contract year, dwukrotnie odrzucając mocne extension od RL Pistons. A u nas w jego timeline mu się to mocno opłaciło, kiedy dostał umowę 80/4. To jest modelowy wręcz przykład tego jak zachowałby się teraz w tej sytuacji w CY, walcząc o nową umowę mając teraz do wyboru s5 i grube minuty w Lakers vs daleką ławkę w Minnesocie.

@MarcusCamby 

@Szulim

@Tecu

@cvbe

@Ashigaru

@ozzy110

@BMF

@kolader

@Principe

@evitacre

@eMeS

@shevcu

@Pablo81

Liczę na zmianę głosu/głos na Lakers.

 

Ja z kolei zapraszam do głosu na Taja.

rola startera, najlepszy hajs (czyli docenienie), w playoff może nawet zaczynać mecze w podstawowej s5. No i dopasowane minuty do wieku (przewiduje 20 minut na mecz). 

No i warto pamiętać, ze Real NYK dali mu prawie 10 milionów, gdyby nasi NYK go docenili tez by dali kontrakt, który w jakikolwiek sposób pokazuje, ze jest dla nich ważny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MMM2121 napisał:

 

No i warto pamiętać, ze Real NYK dali mu prawie 10 milionów, gdyby nasi NYK go docenili tez by dali kontrakt, który w jakikolwiek sposób pokazuje, ze jest dla nich ważny :) 

Warto tez zaznaczyć ze Lakers w rl tez dali KCP 13mln na sezon a nie 540 tysięcy na co GM Lakers jeszcze ani razu nie odpowiedział :) 

 

W ogóle zabawne, ze ja muszę odbijać „argumenty” Lakers a January udaje ze tych postów nie ma i ciagle meczy pałkę o to samo :) 

Fluber myśle ze już zamknął dyskusje tym wywiadem z agentem wiec z mojej strony eot, wszystkie głosy oddawane na Lakers kosztem Minnesoty pod wpływem płaczu, No cóż, to wasze sumienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, january napisał:

Ogólnie @Szulim w sumie sam dałeś mi argument, którego nie przedstawiałem (dzięki dyskusji z Tobą się pojawił). :

Caldwell-Pope jest zawodnikiem, który bezapelacyjnie stawiał w kontekście nowych umów/CY na to co pokaże - zamiast gwarantowanego hajsu.
Caldwell-Pope jest zawodnikiem, któremu się to raz już opłaciło.

Zawsze do usług ;) przynajmniej starasz się rozsądnie argumentować i prowadzić dyskusję 

generalnie nadal nie jestem przekonany - idąc tym tropem powinienem wysłać go do Magic - stabilne minuty, rozsądnie prowadzona, wysoka kultura organizacji, szansa na spore zamieszanie w playoffs - i uczciwy GM który od razu szczerze przekazał że raczej nie będzie go stać na przedłużenie, ale spróbuje powalczyć

W przeciwnym razie - jak już było przytaczane - KCP należy do Klutch Rich Paula - on akurat zawsze walczył o hajs dla zawodników (vide Tristan, który opuścił nawet początek okresu przygotowawczego jak Cavs nie chcieli dać hajsu jaki Rich chciał dla niego) - także argument finansowany dla mnie naprawdę przemawia (tym bardziej że sam z zawodu jestem finansistą i wiem jak duży hajs może zmienić zdanie :D )

jakby ja się obawiam jednego - braku zainteresowania KCP po sezonie - wtedy zostaje trochę z du.pą w nocniku, a tak to chociaż zarobi dwa razy więcej niż vet min. A powiedzmy sobie szczerze - żaden z oferentów nie ma hajsu żeby go przedłużać za niewiadomo ile, każdy zespół ma raczej inne pierwsze priorytety niż KCP ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walcz, do samego końca nie wiem jaki ostatecznie głos będzie ;) na koniec dnia wezmę pod uwagę argumenty każdej ze stron

Teraz, człowiek...morza napisał:

Magic i kultura organziacji? xd

 Mowimy o tej samej organizacji ktora zrobila pierdyliard transferow graczami pokroju KCP?

nie znam tej historii, oceniam za ostatnie pół roku - dlatego też wyrzucanie oddania Lillarda jest dla mnie bez znaczenia - jak i innych którzy się przewinęli w LAL czy Knicks 

tak jak mówiłem - jedynie LAL i Sota się dla mnie realnie liczą

choć kusi mnie żeby ich rozdzielić ich dając głos na Magic :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

 

nie znam tej historii, oceniam za ostatnie pół roku - dlatego też wyrzucanie oddania Lillarda jest dla mnie bez znaczenia - jak i innych którzy się przewinęli w LAL czy Knicks 

 

lol

to juz nie pytaj dlaczego oceniam twoja logike jak oceniam

choc z pamiecia niestety ma. tu problem 90 % gmow, wiec nie czuj sie zaszczycony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

lol

to juz nie pytaj dlaczego oceniam twoja logike jak oceniam

choc z pamiecia niestety ma. tu problem 90 % gmow, wiec nie czuj sie zaszczycony

Kto pyta nie błądzi ;) 

w przeciwieństwie do ciebie, @january wszedł w inteligentną dyskusję starając się wpłynąć na mój głos 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Kto pyta nie błądzi ;) 

w przeciwieństwie do ciebie, @january wszedł w inteligentną dyskusję starając się wpłynąć na mój głos 

no ja nie mam cierpliwosci do walki z wiatrakami 

a jak widze twoja argumentacje, to mi szkdoa cxzasu. bo nie zaslugujesz na "inteligentna dyskusje"

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

lol

to juz nie pytaj dlaczego oceniam twoja logike jak oceniam

choc z pamiecia niestety ma. tu problem 90 % gmow, wiec nie czuj sie zaszczycony

Co się stało z Gobertem i Porzingisem? Dlaczego ich oddałeś, tego pierwszego po tym jak zdobył tytuł?

//

January przypomnij może wszystkim jak oddałeś już Butlera do Toronto za Cj McColluma  zamiast pisać cały czas o Lillardzie :) 

//

Zabawne są te desperackie próby bronienia duopolu z waszej strony, szkoda ze trzecim hipokryta stał się przy okazji Eld, który chce karać Sote za liczbę wymian choć jak sam policzył wykonal ich znacznie więcej w ostatnich 2 latach :) 

//

Fajna macie te piaskownice :) Tyle jadu co w was to nie widziałem nigdy, ale widocznie za krótko zyje, lub tez mam za normalnych znajomych, wam mogę jedynie współczuć :) 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

 

Fajna macie te piaskownice :) Tyle jadu co w was to nie widziałem nigdy, ale widocznie za krótko zyje, lub tez mam za normalnych znajomych, wam mogę jedynie współczuć :) 

wez bo zaraz Ci aureola nad glowa zaswieci.

Ci co ogarniaja temat, pamietaja Panie Cygan

Ci co c***a sie znaja, odwracaja glowe

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no ja nie mam cierpliwosci do walki z wiatrakami 

a jak widze twoja argumentacje, to mi szkdoa cxzasu. bo nie zaslugujesz na "inteligentna dyskusje"

 
  •  

widzisz? cały czas idziesz w obrazę majestatu swego :D  dlatego zniechęciłeś mnie żeby na ciebie oddać głos 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

widzisz? cały czas idziesz w obrazę majestatu swego :D  dlatego zniechęciłeś mnie żeby na ciebie oddać głos 

no widzisz, a w glosowaniu nie chodzi o sympatioe, tylko o obektywizm i psotawienie sie w roli zawodnika z uwzglednieniem wszelkich okolicznosci (poza sympatia, czy antypatia do drugiej osoby)

na wstepie popelniasz karygodny blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no widzisz, a w glosowaniu nie chodzi o sympatioe, tylko o obektywizm i psotawienie sie w roli zawodnika z uwzglednieniem wszelkich okolicznosci (poza sympatia, czy antypatia do drugiej osoby)

na wstepie popelniasz karygodny blad.

możliwe - ale ta gra to też gra z innymi ludźmi, która z zasady powinna być traktowana jako element zabawy 

stawiając się w roli zawodnika to osobiście wziąłbym więcej kasy tu i teraz - KCP to nie jest człowiek który jest rozchwytywany na lewo i prawo 

równie dobrze mogę zrezygnować z tego głosu i poczekać co będzie w offseason, i wtedy oddać bardziej rozsądny głos w momencie rezygnacji z PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

no widzisz, a w glosowaniu nie chodzi o sympatioe, tylko o obektywizm i psotawienie sie w roli zawodnika z uwzglednieniem wszelkich okolicznosci (poza sympatia, czy antypatia do drugiej osoby)

na wstepie popelniasz karygodny blad.

nie do końca.

Potrafię sobie wyobrazić sytuację, że jakiś zawodnik nie podpisuje z jakimś  klubem, bo ich owner/gm to hipokryta etc, czy po prostu ktoś, za kim nie przepadają.

Zdecydowanie więcej sensu, niż bo ten klub ośmielił się dokonać wymiany jakiegoś innego zawodnika ( coś co robi każdy klub .. ).

 

Stąd, można głosować jako zawodnik i zastanowić się, czy chciało by się grac dla klubu zarządzanego przez daną osobę.

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

no ja nie mam cierpliwosci do walki z wiatrakami

Pokaż swoją cierpliwość i odpowiedz mi proszę na poniższe pytanie:

 

Czym się róznia wymiana Damiana Lillarda od wymiany Rudy Goberta lub Kristapa Porzingisa ?

Lub czemu jedna strasznie nieetyczna, a pozostałe nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Szulim napisał:

 

nie znam tej historii, oceniam za ostatnie pół roku - dlatego też wyrzucanie oddania Lillarda jest dla mnie bez znaczenia - jak i innych którzy się przewinęli w LAL czy Knicks 

Jeżeli oceniasz za ostatnie pół roku to oddanie Russella, który oficjalnie miał obiecane NTC i że nigdy nie zostanie wymieniony za to, że podpisał z Lakers za dużo mniejszą kasę ( on w RL gra na maksymalnym kontrakcie a zobacz, jak January wjechał na psychikę głosującym i za ile go ostatecznie podpisał), to jest jedyna haniebna rzecz, która została zrealizowana we wszystkich drużynach, które zgłosiły się po KCP.

Bo pozostałe rzeczy, jak oddanie Beala przez Wizards, Lillarda, przez Wolves, Goberta i Porzingisa przez Knicks miały miejsce więcej niż pół roku temu.

Aaa, no i ten Rayjon Tucker w Magic. Jak widzisz ten sam kaliber zarzutów i gracza;)

Teraz, MarcusCamby napisał:

Karą dla Wolves jest, że muszą przepłacać względem reszty ligi, a nie to, że nikt tam nie będzie przychodził.

Dokładnie, Wolves byliby na ostatnim miejscu w tym wyścigu, gdyby dali taką samą ofertę finansowo jak inne drużyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, człowiek...morza napisał:

wez bo zaraz Ci aureola nad glowa zaswieci.

Ci co ogarniaja temat, pamietaja Panie Cygan

Ci co c***a sie znaja, odwracaja glowe

Ci co pamiętają, oh jak pięknie próbujesz przywołać pejzaż melancholii i sentymentalizmu. Ci co pamiętają... oh, ci co nie pamiętają, to jestem Cyganem gdyż zrobiłem kilka wymian które w większości pomogły Minnesocie być w tym punkcie w którym są, faktycznie powód do wstydu i piętnowania :) 

Jak się patrzy co Ty i January robicie w tym temacie od 4 dni to tylko brakuje głosu Krystyny Czubowny i obrazu na którym dwa ranne lwy leżą pod baobabem, krwawiący z jak, bo wpadł Borsuk Miodozer i im te jaja wyrwał.

 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Karą dla Wolves jest, że muszą przepłacać względem reszty ligi, a nie to, że nikt tam nie będzie przychodził.

Dokładnie, jednak jak policzyłem to jest to ostatnie okienko w którym będę to robił, od przyszłego sezonu chyba kara się anuluje bo już w tym roku odrzuciłem 2 oferty za Bookera które by zamknęły grę na najbliższe 2-3 sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.