Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Warriors dali mu dwa lata, a poza tym dla Ciebie to tylko plan awaryjny jak nie pozyskasz Drummonda, którego dałem CI na 1 miejscu.

dla mnei gibson byl na pierwszym miejscu!

poza tym no serio, na tym etapie kariery dla ktorego gracza bylo ,takie male siano?

u mnie ma realne minuty, w warriors masz kantera, baynesa, greena

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Panowie , o co chodzi z tym Gibsonem?

Gość ma u mnie na ten moment 20 minut grania (mitchell robinson ma out do konca seoznu na ten moment), 

jest z nowego yorku i kibicuje knicks, 

na koncu swojej kariery wiec granie dla poencjalnego mistrza wydaje sie dla wetrana atryakcyjne,

a ja tu czytam jakies argumenty z czapy, ze bycie back-upem dla ziona spoko i stad glos wtf @Szulim

@ignazz @fluber

Może tak, natomiast jakoś dobrze mi pasuje do Ziona. W mavs też pewnie będzie miał ok 20min a wizja mentora dla Zioną do mnie przemawia - ale to tylko moja opinia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Może tak, natomiast jakoś dobrze mi pasuje do Ziona. W mavs też pewnie będzie miał ok 20min a wizja mentora dla Zioną do mnie przemawia - ale to tylko moja opinia ;) 

ale to nie tobie ma pasowac, tylo masz sie psotawic w roli gracza.

a ty. mu tera wymuszasz przeprowadzke do innego miasta i granie o nic,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ale to nie tobie ma pasowac, tylo masz sie psotawic w roli gracza.

a ty. mu tera wymuszasz przeprowadzke do innego miasta i granie o nic,

Przecież Mavs w 2 trymestrze zrobili 3W więcej niż Knicks a teraz jeszcze się wzmocnili, w przeciwieństwie do Knicks, wiec pisanie ze graja o nic w przeciwieństwie do Ciebie jest trochę życzeniowe 

Teraz, MMM2121 napisał:

Jakby NYK doceniali Taja to by mu dali najlepszy kontrakt. A jak zwykle potrafią tylko rzucać słowa na wiatr...

Prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale to nie tobie ma pasowac, tylo masz sie psotawic w roli gracza.

a ty. mu tera wymuszasz przeprowadzke do innego miasta i granie o nic,

no to będąc graczej pokroju Taja (dobry roles, twardo grający) z przyjemnością było by dla mnie być mentorem dla młodej gwiazdy :D 

może mam dziwne wyobrażenia, ale jakoś tak mi to pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

no to będąc graczej pokroju Taja (dobry roles, twardo grający) z przyjemnością było by dla mnie być mentorem dla młodej gwiazdy :D 

może mam dziwne wyobrażenia, ale jakoś tak mi to pasuje

no twoje wyorbazenia sa totalnie z pizdy.

 

1 minutę temu, january napisał:


2. Zamiast być karani za Lillarda znów są nagradzani, a potem śmieją się Wam w twarz.

no to jest k**** beka. c*** w lato wymieniam kogos z big3 na czolowke draftu, czyszcze sobie salary zostawiam dwie gwiazdy i czolowego roookasa + salary na nowego maksa

i jechana

tyle to bedzie mialo wspolnego z realizmem ho ho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Panowie o co chodzi z tą Sotą?

1. Ta oferta nie jest dla niego najlepsza finansowo. On właśnie latem liczy na wysoki kontrakt, a tu chwilę przed swoim FA zamiast pokazać się w PO jako starter na heavy-minutach będzie walczył z Meltonem o jakieś 8 minut backupu na SG. W Klutch ogarniają takie sprawy, że gra w s5 przy LeBronie to najlepsze co może być pod kątem promowania się dla shootera, a nie rzucą się na 2 mln ekipy, która bierze go tylko dlatego by nie poszedł do LeBrona, by zaraz stracić kilkadziesiąt.
2. Zamiast być karani za Lillarda znów są nagradzani, a potem śmieją się Wam w twarz.
3. Oddali kiedyś KCP (to był argument już przy Gasolu, jest teraz przy Alize, niech będzie i tutaj)

Nie wiem @Szulim o co chodzi z nie wierzeniem na minuty w Lakers, ja mu tu przygotowałem miejsce w s5 i grube (w PO 30+, a w RS przy INJ Brona to już w ogóle teraz grałby do oporu)

KCP będzie 6th manem w Minnesocie która zawsze go ceniła (84:4 kontrakt choćby jest tego dowodem) a oddawany nie był jako negatywny asset tylko jako wzmocnienie Po teamu gdy Sota nie była w grze o PO :) 

Swoja droga zabawne Twoje rozumowanie, w Klutch kumają ze najlepiej jest grać przy Bronię, po czym jako argumentem za minutami w Lakers podajesz brak Lebrona w 3 trymestrze. 

Kula w płot strzelasz, zwłaszcza ze mogłeś mu dać taki kontrakt jak Sota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

CM ja tu prowadzę kulturalną dyskusję, a ty od razu z obrazą majestatu wyjeżdżasz - dlaczego jako zawodnik miałbym przejść do GM który innych obraża od pizd? po co się wkurwiac na stare lata

czasem trzeba ostro

oczywiscie nie bierz tego do siebie, to tylko taka moja formula wyrazania mysli czasem

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Nie wiem @Szulim o co chodzi z nie wierzeniem na minuty w Lakers, ja mu tu przygotowałem miejsce w s5 i grube (w PO 30+, a w RS przy INJ Brona to już w ogóle teraz grałby do oporu)

napisałem że nie wierzę w minuty u nikogo - u ciebie jest dość mocny butler na SG więc tez nie wiem skąd tam by się wzięło 30+ minut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no twoje wyorbazenia sa totalnie z pizdy.

 

no to jest k**** beka. c*** w lato wymieniam kogos z big3 na czolowke draftu, czyszcze sobie salary zostawiam dwie gwiazdy i czolowego roookasa + salary na nowego maksa

i jechana

tyle to bedzie mialo wspolnego z realizmem ho ho

A ile wspólnego z realizmem miało oddanie Jordana Bella za Rudyego Goberta? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP w ostatnie 4 lata zarobił 80M i jedyne o co grał to o tytuł gorącego ziemniaka przerzucanego z klubu do klubu. Sota dała mu taki kontrakt tylko po to aby go parę miesięcy później wywalić. Zwiedził w tym czasie między innymi Warriors, Blazers, Thunder, Grizzlies, Hawks, Pistons, Pacers. W żadnej w zasadzie nie grał o nic więcej jak o dobry numer w drafcie ( w Warriors był jakieś 15 minut, a i tak tankowali bo Currego nie było ). 

Ja jako 1/29 KCP w tyle mam te 3 bańki i w końcu chcę o coś pograć. Spoglądam w stronę LeBrona albo Mekki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

czasem trzeba ostro

oczywiscie nie bierz tego do siebie, to tylko taka moja formula wyrazania mysli czasem

 

no ale konkluzja jest taka ze niestety c***a sie znacie

czlowiek buduje organizacje ktorej bardzo niewiele mozna zarzucic, czolowy team contander, a na glosowaniu dostaje po dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No Spółdzielnia. Ja tu musiałem rzucać extension dla LeBrona, ale jak typ z Klutch ma do niego iść to już chu* tam, lepiej dać go do ekipy co wyjebała Lillarda :D 

A ilu Ty masz graczy z Klutch żeby używać tego argumenty? Ilu graczy od nich przepłaciłeś ze chcesz tutaj sprzedawać te bajki o jakimkolwiek związku rl Lakers z Twoim teamem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

 

Ja jako 1/29 KCP w tyle mam te 3 bańki i w końcu chcę o coś pograć. Spoglądam w stronę LeBrona albo Mekki. 

Patrząc po bilansach to chyba największe szanse na granie o coś ma w Minnesocie :) 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

zadna organizacja nie zrobila tyle, co knicks by wygrywac glosowania. zadna.

 

Lakers są równie obłudni co Ty wiec bym nie przesadzał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Panowie o co chodzi z tą Sotą?

1. Ta oferta nie jest dla niego najlepsza finansowo. On właśnie latem liczy na wysoki kontrakt, a tu chwilę przed swoim FA zamiast pokazać się w PO jako starter na heavy-minutach będzie walczył z Meltonem o jakieś 8 minut backupu na SG. W Klutch ogarniają takie sprawy, że gra w s5 przy LeBronie to najlepsze co może być pod kątem promowania się dla shootera, a nie rzucą się na 2 mln ekipy, która bierze go tylko dlatego by nie poszedł do LeBrona, by zaraz stracić kilkadziesiąt.
2. Zamiast być karani za Lillarda znów są nagradzani, a potem śmieją się Wam w twarz.
3. Oddali kiedyś KCP (to był argument już przy Gasolu, jest teraz przy Alize, niech będzie i tutaj)

1. Sota dała mu 6 razy więcej kasy. KCP to nie jest jakiś Mulder, czy inny Mykhailuk, żeby się teraz przez miesiąc promować. Wiemy jaki poziom prezentuje

2. Gdyby wszystkie oferty były równe, to Minnesotę dałbym na ostatnim miejscu

3. 2,5 miliona dolarów to wystarczające pocieszenie. Argumenty takie jak powyżej można dawać przy podobnej kasie, a nie 6 razy większej. I to w skali dwóch miesięcy, a nie całego sezonu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

no twoje wyorbazenia sa totalnie z pizdy.

 

no to jest k**** beka. c*** w lato wymieniam kogos z big3 na czolowke draftu, czyszcze sobie salary zostawiam dwie gwiazdy i czolowego roookasa + salary na nowego maksa

i jechana

tyle to bedzie mialo wspolnego z realizmem ho ho

moglem takimi dzialaniami zaorac ta gre, ze przez najblizsze 10 lat nikt poza knicks nie zdobylby mistrzostwa. byly oferty na stole, stale przeze mnie odrzucaanie.

odpuscilem, bo uznalem ze to zadna zabawa, i wole zachowac na tyle ile mozna realizm.

no ale c*** z tego jest, glosowanie wygra druzyna ktora szcza na wszystkoich wokol ku ich radosci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.