Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, po kolei. 

Zanim cokowiek to proszę o zwrócenie uwagi, że gramy w zupełnie innym systemie niż realna NBA i głównie to, oprócz chęci odbicia od RL, spowodowało najpierw wymianę Klaya, a teraz DMC. Jest duża szansa, że nie uda mi się przedłużyć AI przez te zasady, albo będe musiał mu dać 20 mln rocznie. Nieciekawa perspektywa. Dwa. Muszę mieć więcej pewnośći, bo nie zadzwonię do Derona Williamsa i nie powiem "wpadaj po pierścień". Okej to lećmy dalej

 

Co dostałem w tej wymianie? 3 lata Crowdera, który w razie czego może wejść spokojnie w buty Iguodali, jest o wiele młodszy i do tego RZUCA za 3. Czyli mój smallball teraz grozi rzutem w każdej osobie z każdego miejsca. Płacę mu 6 przez 7 pod chyba niecałe 8 mln w tym czasie. W takim otoczeniu z pewnością jego talenty ofensywne i rzutowe będą uwydatnione, gra z Currym i Durantem to najlepsze, co może kogoś w tej lidze spotkać. 2 ma warunki żeby bronić LBJ jak Iguodala. W Bostonie jak miał łatać dziury po IT, a obok byli drewniani Amir z Horfordem to cięzko. Tutaj z Greenem i Durantem wpasuje się idealnie. W ofensywie rzuci tyle, ile mu się trafi, a nie będzie mógł być lekceważony za łukiem, bo rzuca prawie na 40% przy 7-8(?) próbach. I to w Bostonie, a nie GSW.

 

Bradley to świetny obrońca poziom All Defensive team, ma rzut, nie jest ofensywną amebą, jak na swój wzrost jest bardzo dobrym zbierającym, płacę mu 8 mln, uwalniam capspace tym ruchem. Tak samo, mój skład pozwala wyciągnąć z niego wszystko, co najlepsze. W ataku jest solidną opcją jak najbardziej, ma doświadczenie w byciu 2 punktującym. Tu może być 3 a nawet 4. Ten luz w ataku i obecność DPOTY daje mu szanse na to, żeby sam wzniósł defensywę na jeszcze wyższy poziom.

 

Wiem, że fajnie jest wykorzystać każdy moment, żeby dopiec takiej drużynie jak GSW, Barcelona itp. ale tutaj pozyskałem 2 bardzo dobrych graczy, którzy z takimi partnerami z automatu idą do góry. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? Klay ma dwa lata kontraktu, wtedy to on dostanie łaskawie picka.

najwyzej by podpisal z klayem maxa(zeby dostac oferty pozniej). zrobiłaby sie licytacja po niego. ja tam bym ruszył z mocną ofertą. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze btw. Robiłem sobie symulacje na whatif.com oryginalnej wersji GSW vs Cavs 16/17 i temu tworowi LAFa (nawet z JJ :grin:) i no było tam, że z Klayem solidnie do przodu. Ale po dołożeniu Crowdera i Bradleya (nawetzamiast AI)  i to był rozjazd totalny :grin: To taki bardziej funfact, bo niedawno na to wpadłem nawet. Ale generalnie te symulacje i statystyki oddawały to, jak w mojej głowie to wygląda. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze Hassan to lepszy zawodnik od Ala, to dla mnie czyli tankujacej druzyny maja taka sama wartosc. 

 

Pick BRO bedzie pewnie TOP5, a jesli moj zespol bedzie wsrod 7 najgroszych druzyn w przyszlym sezonie to zachowam rowniez swoj. Al mi bardziej pomoze w przegrywaniu niz Hassan. Lakers to borderline Play off team, wiec nie bedzie to topowy pick. Saric to wartosc loteryjnego picka, ale w sytuacji gdzie ja juz bede mocny bede musial mu przedstawic extension, na ktore troche szkoda kasy. To fajny zawodnik do wygrywajacych zespolow, ale dla mnie koles ma ograniczony potencjal(starter) i nie ryzykuje tego, ze nagle gdzies bedzie gwiazda.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten pick Lakers lub Saric to bym się zgodził, ale tak to trochę słabo. Horford to w tym momencie ujemny kontrakt, także ciężko będzie sie go pozbyć. Sarica zawsze mogłeś za niezły pick oddać jak nie chciałeś płacić zwłaszcza, że miałbyś jeszcze 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteside też jest ujemny, ta opcja w 2019 za 27 mln będzie ssała, choć może nieco mniej niż ostatni rok Horforda

 

a mi to się najmniej podoba tylko to, że u nas w grze co tydzień jest jakiś blockbuster, ludzie są chyba uzależnieni od robienia deali bo nic się nie dzieje to może jebnijmy trejd i się wymieńmy pickami 2020 będzie weselej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteside też jest ujemny, ta opcja w 2019 za 27 mln będzie ssała, choć może nieco mniej niż ostatni rok Horforda

 

a mi to się najmniej podoba tylko to, że u nas w grze co tydzień jest jakiś blockbuster, ludzie są chyba uzależnieni od robienia deali bo nic się nie dzieje to może jebnijmy trejd i się wymieńmy pickami 2020 będzie weselej

 

Przecież Regis dawno temu mówił, że nie miał czasu zająć się Bostonem.

 

Ja np. od dawna mam zamkniętą kadrę. I wydaje mi się, że tak jest z większością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteside też jest ujemny, ta opcja w 2019 za 27 mln będzie ssała, choć może nieco mniej niż ostatni rok Horforda

 

a mi to się najmniej podoba tylko to, że u nas w grze co tydzień jest jakiś blockbuster, ludzie są chyba uzależnieni od robienia deali bo nic się nie dzieje to może jebnijmy trejd i się wymieńmy pickami 2020 będzie weselejn

 

Hassan przynajmniej jest jakiś. Horford jest nijaki.

 

Ogólnie wartość centrów poszła mocno w dół, bo coraz mniej tacy są potrzebni, jeśli tylko odpowiednio dobierzesz resztę ekipy. Przeważnie jak mówi się teraz o centrze, to jest to coś w stylu "dobre 20 minut jako rim protector". Za 20 minut nie płaci się 25 milionów. Więc prawie każdy będzie ujemny.

 

PS Ustaw sobie gdzieś, że zarządzasz królestwem kaktusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Horford bedzie w contract year, to beda mial juz 2 topowych prospectow na rookie deal(class '18), wtedy latwiej go juz bedzie zrzucic. Bez franchise playera na teraz, na FA i tak nikogo topowego bym nie sciagnal.

 

 

a mi to się najmniej podoba tylko to, że u nas w grze co tydzień jest jakiś blockbuster, ludzie są chyba uzależnieni od robienia deali bo nic się nie dzieje to może jebnijmy trejd i się wymieńmy pickami 2020 będzie weselej

 

old.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to się najmniej podoba tylko to, że u nas w grze co tydzień jest jakiś blockbuster, ludzie są chyba uzależnieni od robienia deali bo nic się nie dzieje to może jebnijmy trejd i się wymieńmy pickami 2020 będzie weselej

Nie wiem czy coś Ciebie przypadkiem nie ominęło, ale w NBA ostatnio zmienili zespoły Butler, Paul i George. Jak dla mnie znacznie mocniej niż u nas.

 

Co nie zmienia faktu, że tych dwóch ostatnich wymian nie rozumiem.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS Ustaw sobie gdzieś, że zarządzasz królestwem kaktusa :smile:

on chyba nie może, nie ma jeszcze 1000 postów

 

też nie kumam tych dwóch wymian, ogólnie Boston na plus, Gsw ciezko mi ocenic, Miami niby robic przebudowę ale mogło tego Sarica puścić za coś innego

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chyba nie może, nie ma jeszcze 1000 postów

 

też nie kumam tych dwóch wymian, ogólnie Boston na plus, Gsw ciezko mi ocenic, Miami niby robic przebudowę ale mogło tego Sarica puścić za coś innego

 

Oddałem DMC, który za rok dostałby 30 mln ponad, który nie miałby za dużo piłki w rękach, który mógłby wpływać na możliwości switchowania i trochę osłabiać transition za dwóch bdb obrońców, obaj z rzutem za trzy na śmiechowych kontraktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle co ten Boston odpierdala? po co im nurkic, boogie i Whiteside?

 

Regis się wkurwił na Ainge, że nie załatwia im dobrego podkoszowego, to postanowił sobie odbić z nawiązką :)

Kiedy Horford bedzie w contract year, to beda mial juz 2 topowych prospectow na rookie deal(class '18), wtedy latwiej go juz bedzie zrzucic. Bez franchise playera na teraz, na FA i tak nikogo topowego bym nie sciagnal.

 

Strasznie przyjacielu mieszasz ciągle w tym swoim arkuszu. Czy Ci twoi 2 rounderzy to mają być traktowani jako gracze na kontraktach czy wpisać Ci phantomy za 815 615?

 

Na razie wpiszę phantomy, a tych z draftu wpiszę w podobny sposób co u siebie czy Tecu. O ich przyszłości zadecydujesz po FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.