Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

ok, ale dlaczego w takim razie zgodziłeś się na trejd przed draftem niezależnie od tego kogo tam wybrałeś? trochę sobie zaszkodziłeś tym chyba, ja przynajmniej tego nie rozumiem do końca, wiem tylko, że pakiet od Dnc ma spokojnie dwa razy większą wartość niż to co dostałeś w tym dealu

 

Dopiero mam chwile to się odniosę do tego całego larum jakie podniosłeś. W mojej opini zbędnego

Jak już tłumaczylem wczesniej MC sprzedał 10 pick a karpik sprzedał Foxa, zauwazył ze mi na nim zależy i trochę wydoił. Dokładnie tak jak w NBA gdy ktoś jest na kogoś zajarany to przepłaca a czy slusznie czy nie to wychodzi po latach. 

 

Mogłeś ze swoim pickiem 9 wziąć tego Foxa i również mi takie coś zaproponować ;)

Jak pamietam to pisałem do każdego od 6-9 by sprzedał mi pick bo miałem deal z Sixers o ich trójke na tapecie (wtedy to bym przepłacił pewnie juz masakrycznie wg niektórych)

 

Ciągłe nowe zmiany i obostrzenia zabijąją chęc zabawy. Przecież głwonie dlatego gramy w tą grę by robić takie deale i wyławiać perełki z draftu a nie by świetnie znać CBA i zaginać tą wiedzą jeden drugiego. No bez sensu :)

 

zasad "Foxa" 30 dniowa jest też kiepskim pomysłem bo będzie to tylko wydłużać czas na wymiany o 30 dni

tak dużo się zmieni w Twoim odczuciu? ze to już nie będzie Cię denerwowa?

 

poza tym jak chcesz robić zmianę jakąkowliek to musi być przegłosowana przez wszystjich GM(przynajmniej większość) a nie że sobie coś ustalisz w jakim topicu :D

 

trochę zartuje ale wiaodmo o co chodzi

 

peace i no hard feelings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero mam chwile to się odniosę do tego całego larum jakie podniosłeś. W mojej opini zbędnego

Jak już tłumaczylem wczesniej MC sprzedał 10 pick a karpik sprzedał Foxa, zauwazył ze mi na nim zależy i trochę wydoił. Dokładnie tak jak w NBA gdy ktoś jest na kogoś zajarany to przepłaca a czy slusznie czy nie to wychodzi po latach. 

 

Mogłeś ze swoim pickiem 9 wziąć tego Foxa i również mi takie coś zaproponować ;)

Jak pamietam to pisałem do każdego od 6-9 by sprzedał mi pick bo miałem deal z Sixers o ich trójke na tapecie (wtedy to bym przepłacił pewnie juz masakrycznie wg niektórych)

 

Ciągłe nowe zmiany i obostrzenia zabijąją chęc zabawy. Przecież głwonie dlatego gramy w tą grę by robić takie deale i wyławiać perełki z draftu a nie by świetnie znać CBA i zaginać tą wiedzą jeden drugiego. No bez sensu :smile:

 

zasad "Foxa" 30 dniowa jest też kiepskim pomysłem bo będzie to tylko wydłużać czas na wymiany o 30 dni

tak dużo się zmieni w Twoim odczuciu? ze to już nie będzie Cię denerwowa?

 

poza tym jak chcesz robić zmianę jakąkowliek to musi być przegłosowana przez wszystjich GM(przynajmniej większość) a nie że sobie coś ustalisz w jakim topicu :grin:

 

trochę zartuje ale wiaodmo o co chodzi

 

peace i no hard feelings

 

spoko, przecież żadnych zmian tu nie ustalamy tylko dyskutujemy - ogólnie rozumiem, że deal Cambiego z Karpikiem był dogadany wcześniej tylko przez to "zawieszenie" wyglądało to jak wyglądało, czyli kupczenie prospektami na zasadzie buy low, sell high

 

Tobie się Fox podoba więc za niego przepłaciłeś - do czego masz prawo, ale bardziej nie rozumiem Cambiego, który się umówił przed draftem na taki zawieszony deal picka, niezależnie od tego co się wydarzy w trakcie draftu, a powodem tego zawieszenia były jakieś opcje w kontraktach Wade'a i Gasola? pokaż mi GMa który coś takiego zrobi wiedząc, że każdego roku w drafcie ktoś z top5 się obsunie niżej

 

no i w efekcie doszło do tego, że trzeci pg T.Jones i złamas H.Giles sa warci tyle co trzy 1szo rundowe picki w tym jeden lottery + swap...

 

dlatego się chwyciłem za głowę i zacząłem tu marudzić, bo Foxa nadal nie lubię i uważam, że jeśli nie ogarnie tego rzutu to będzie elfrid payton 2.0 ;)

 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana między pacers a knicks: cole aldrich i pick 1st rnd w Zamian za mindauskas kuzminskas zrzucam troszkę salary. Dziś jeszcze zedytuje skład w naszym 'excelu'

 

Edit: pick jest z 2020r

 

kolejny bardzo zły deal dla pacers - 7 mln Aldricha nie jest warte oddawania picka o i to jeszcze unprotected. W 2020 George odejdzie i będziesz tym składem szorował dno z szansą na top5 pick...no ale ten pick będzie w knicks 

 

jeszcze jakbyś brewera zrzucił to bym może zrozumiał ten deal, ale tak to jest jakaś masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny bardzo zły deal dla pacers - 7 mln Aldricha nie jest warte oddawania picka o i to jeszcze unprotected. W 2020 George odejdzie i będziesz tym składem szorował dno z szansą na top5 pick...no ale ten pick będzie w knicks 

 

jeszcze jakbyś brewera zrzucił to bym może zrozumiał ten deal, ale tak to jest jakaś masakra

 

PG odejdzie już za rok, a nie w 2020.

 

I generalnie Indiana mogłaby zacząć z czystą kartą.  Nie mają żadnego gwarantowanego kontraktu na kolejny sezon. PO Georgea, ten Aldrich jest unguaranteed na następny sezon, a do tego 3 opcje drużyny na Okaforze, Milesie T i jeszcze jakiś groszach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ti będzie naprawdę durne pytania, na które teoretycznie powinienem znać odpowiedź.

Przykład.

W regulaminie jest jasno napisane.

Jeśli oddajemy graczy w przedziale 0-9.8 mln to przyjąć można maksymalnie 150% tego co się oddało + 0.1 mln

 

Teraz dostajemy takie coś:

Wymiana między pacers a knicks: cole aldrich i pick 1st rnd w Zamian za mindauskas kuzminskas zrzucam troszkę salary. Dziś jeszcze zedytuje skład w naszym 'excelu'

Mindaugas Kuzminskas -  $ 3 025 035

Aldrich Cole - $ 7 300 000

 

W jaki sposób takie coś mogło dojść do skutku, skoro 150% wartości Kuzminskasa dalej jest mniejsze niż kontrakt Cole'a? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ti będzie naprawdę durne pytania, na które teoretycznie powinienem znać odpowiedź.

Przykład.

W regulaminie jest jasno napisane.

Jeśli oddajemy graczy w przedziale 0-9.8 mln to przyjąć można maksymalnie 150% tego co się oddało + 0.1 mln

 

Teraz dostajemy takie coś:

 

Mindaugas Kuzminskas -  $ 3 025 035

Aldrich Cole - $ 7 300 000

 

W jaki sposób takie coś mogło dojść do skutku, skoro 150% wartości Kuzminskasa dalej jest mniejsze niż kontrakt Cole'a? :grin:

mam wolne miejsce w salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednego nie rozumiem. Niektorzy GMowie dostają ofertę i nawet nie pogadają z innymi czy ktoś jest w stanie przebić tę ofertę tylko przyklepują. Dziwne. Za mniej niż 7 baniek na rok to za 2nd roundera by poleciał pewnie.

 

No dziwne, w realu też tak działają nie wiem o co chodzi ;)

 

a ja bym za ten pick mógł jeszcze wziąć Stuckeya i Brewera no ale cóż - nikt się nie odezwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam deal z Indy, Jutro edytuje excela.

 

Wymiana miedzy Bulls a Pacers:

Sean Kilpatrick w zamian za Nemanja Bjelica

 

w zwiazku z tym ze jeszcze nie ogloszone FA, i chyba jeszcze nie wszyscy wyslali.. moge edytować jeszcze swoja liste priorytetow FA?

 

Dla porządku deale tu -> http://www.e-nba.pl/topic/5242-begm-trading-block-i-wymiany/page-60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.