Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls - Mavs

Karpik świetny ruch, wyższy własny pick plus 1st rd zapewne w połowie drugiej dziesiątki za zwłoki Derona i dwóch rolesów wygląda fajnie.

TuPalnik zapewnia sobie chyba awans do PO, ale długoterminowo ta wymiana chyba bardziej na plus dla DAL.

 

MIN - DET

 

Ozzy chyba bardzo wierzy, że będziemy się w to bawić przez wiele lat. Oby.

 

LaVine na ławę, czy do wymiany? Dobry deal - jest szansa na PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaVine na ławę, czy do wymiany? Dobry deal - jest szansa na PO.

 

U mnie nadal wszyscy do wymiany poza KAT-em.

 

Ale na dziś LaVine będzie generałem z ławki w przyszłym sezonie. Planowałbym, aby to wyglądało tak:

 

Rubio-KCP startują

 

LaVine - KCP następnie

 

LaVine - Rush lub ktoś inny następnie

 

Rubio-Rush lub ktoś inny i tu koniec rotacji na pozycjach 1-2.

 

Omijałbym rotację Rubio-LAVine, bo nie zdaje to egzaminu, a na dodatek i LaVine rozjebał się więc wzmocnienie na sg jak znalazł na teraz. Co do picków to lepszych mu dać nie mogłem, bo niestety, ale kurcze mam w chmurze ten pick z Atlanty, który będę próbował odzyskać, bo zajebiście utrudnia mi życie jego brak. Nie wiem ile będziemy się bawić, ale skoro bawimy się już tyle lat w fantasy, to i może to przetrwa sporo. Roboty wcale dużo nie ma. Trzy-cztery gorące momenty w sezonie (FA, TD, PO i draft) a reszta to sielanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozzy chyba bardzo wierzy, że będziemy się w to bawić przez wiele lat. Oby.

 

Zgadza się. Liczę, że zbudujemy silną długoletnią ligę. Zresztą pierwszorundowych picków nigdy za wiele

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wymiana wygląda lepiej, picki bliższe, dołożyłem jeszcze ewentualną wymianę pod Detroit, bo nie wypiął się na mnie po fiasku z moimi pickami, tylko poczekał i dopięliśmy deal do końca.  Deal teraz wygląda ok dla obu stron. Martwi mnie że mogę stracić pick, choć jak dobrze rozumiem po sezonie przed draftem robimy glosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten deal Magic i Hornets z obu stron.

 

Magic jasno dają sygnał: idziemy w tank. Pozbywamy się wszystkiego co ma wartość, zakopujemy to wszystko i gramy od nowa. Ibaka, Gordon, Batum, Biyombo - tak naprawdę jeszcze 4 graczy z realną opcją na wyrwanie czegokolwiek, w tym jeden jest na debiutanckiej umowie, dwóch na zajebiście długich, a ten ostatni, w teorii jest z nich najlepszy i ma spora wartość w naszej grze, mimo że kończy mu się kontrakt. Sypniesz mamoną na FA i jest twój na 5 lat. 

 

Hornets odcięli opcję dublowania się Batuma i MKG. Było to męczące, wracają do gry o PO. Kemba-Fournier-MKG-Marvin-Vucević. I like it kucio. Zupełnie serio i to w sumie za niezbyt wiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets odcięli opcję dublowania się Batuma i MKG. Było to męczące, wracają do gry o PO. Kemba-Fournier-MKG-Marvin-Vucević. I like it kucio. Zupełnie serio i to w sumie za niezbyt wiele.

Ja mam mimo wszystko pewne obawy, że Kucio to jest tak naprawdę Sam Hinkie i wraca on z jego manią zbierania centrów. Na ten moment Hornets mają Vucevica, Plumlee, Zellera i Kaminskiego. Nawet jeśli Franka będziemy traktować jako czwórkę, to jest to prawie 40 baniek na przyszły sezon dla Vuca, Plumlee i Zellera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poszło w sumie grubo za KCP. Potencjalnie 4(!) - wraz z Dunnem i tegorocznym swapem 1 rundowe picki, 2 niechronione...

allin totalnie ;)

 

Rubio zostaje. Nie ma innej opcji. Nie ma w ogóle pomysłu bym go sprzedał, chyba że oferta zwali mnie z nóg ;)

 

Piątka: Rubio - KCP - Wiggins - Towns - Dieng może włączy się w walkę o PO u nas. Dużo nie tracę. 

 

LaVine już się może szykować na 6th mana. Generał z ławki, obok dostanie KCP, kogoś na sf, Morrisa i liczę na centra jeszcze jakiegoś, jak te psie umowy poschodzą.

 

Niby wchodzę grubo, ale co tracimy:

 

 - ten pick to spore ryzyko

 

- Dunn u mnie się nie sprzeda, w aktualnej Socie słabo się sprzedaje, zwątpiłem w chłopa

 

- 2020 i 2022 to odległa perspektywa, na ten czas to ta ekipa będzie w top8 Zachodu i picki będą koło miejsc 17-23 więc bez szału a jakie to będą drafty, to sami nie wiemy.

 

Na pewno na FA mam RFA KCP i będę trzymał rękę na pulsie. Wszystko mogę zawsze wyrównać. Peko mi chyba spada po sezonie więc hej, mam szanse uderzyć jeszcze po dwóch solidnych FA, bo jak dobrze zrozumiałem wraz z moim RFA mogę złożyć trzem graczom opcję podpisania z moim teamem kontraktu. Wkręcam się coraz bardziej w tę zabawę. Zajebista idea January!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio zostaje. Nie ma innej opcji. Nie ma w ogóle pomysłu bym go sprzedał, chyba że oferta zwali mnie z nóg ;)

 

Piątka: Rubio - KCP - Wiggins - Towns - Dieng może włączy się w walkę o PO u nas. Dużo nie tracę.

 

LaVine już się może szykować na 6th mana. Generał z ławki, obok dostanie KCP, kogoś na sf, Morrisa i liczę na centra jeszcze jakiegoś, jak te psie umowy poschodzą.

 

Niby wchodzę grubo, ale co tracimy:

 

- ten pick to spore ryzyko

 

- Dunn u mnie się nie sprzeda, w aktualnej Socie słabo się sprzedaje, zwątpiłem w chłopa

 

- 2020 i 2022 to odległa perspektywa, na ten czas to ta ekipa będzie w top8 Zachodu i picki będą koło miejsc 17-23 więc bez szału a jakie to będą drafty, to sami nie wiemy.

 

Na pewno na FA mam RFA KCP i będę trzymał rękę na pulsie. Wszystko mogę zawsze wyrównać. Peko mi chyba spada po sezonie więc hej, mam szanse uderzyć jeszcze po dwóch solidnych FA, bo jak dobrze zrozumiałem wraz z moim RFA mogę złożyć trzem graczom opcję podpisania z moim teamem kontraktu. Wkręcam się coraz bardziej w tę zabawę. Zajebista idea January!!!!

 

Kontrakt Pekovica schodzi ci po sezonie 17-18

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można vetovać wymiany?☺

 

Tanio ten Drummond poszedł. Myślę, że Ozzy mógłby wyciągnąć za niego dużo więcej.

Świetny ruch Bulls.

 

To prawda mogłem chcieć więcej ale powiedzmy, że to część większego planu ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.