Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

okay.. dzięki... 

 

w takim razie : spadające kontrakty brewera i stuckeya, za jakiś dłuższy, może być c***owy kontrakt, ale tak żebym na ten rok mial wiecej miejsca, no i musi być coś nadającego się do contendera wschodu na ławkę... Brewera w CY warto może mieć ;P 


BTW: jestem mega zadowolony z offseason. dostalem jedna dobra propozycje za PG, ale koles sam sie wycofal po tym jak sie zgodzilem. 
reszte cierpliwie odrzucalem. pozbylem sie wszystkich dlugich kontaktow na raz, i teraz jestem w sytuacji, w ktorej chcialem byc bardziej niż pozbyc sie PG za drobne: czyli, ze albo cos ugram na FA teraz, albo za rok po odejsciu PG moge robic co chce, co mi sie podoba, bo nie mam dosłownie nic wydane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okay.. dzięki... 

 

w takim razie : spadające kontrakty brewera i stuckeya, za jakiś dłuższy, może być c***owy kontrakt, ale tak żebym na ten rok mial wiecej miejsca, no i musi być coś nadającego się do contendera wschodu na ławkę... Brewera w CY warto może mieć ;P 

BTW: jestem mega zadowolony z offseason. dostalem jedna dobra propozycje za PG, ale koles sam sie wycofal po tym jak sie zgodzilem. 

reszte cierpliwie odrzucalem. pozbylem sie wszystkich dlugich kontaktow na raz, i teraz jestem w sytuacji, w ktorej chcialem byc bardziej niż pozbyc sie PG za drobne: czyli, ze albo cos ugram na FA teraz, albo za rok po odejsciu PG moge robic co chce, co mi sie podoba, bo nie mam dosłownie nic wydane. 

 

W sumie fajnie, brawo. Szkoda by było teraz wybrać złych FA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okay.. dzięki...

 

w takim razie : spadające kontrakty brewera i stuckeya, za jakiś dłuższy, może być c***owy kontrakt, ale tak żebym na ten rok mial wiecej miejsca, no i musi być coś nadającego się do contendera wschodu na ławkę... Brewera w CY warto może mieć ;P

 

BTW: jestem mega zadowolony z offseason. dostalem jedna dobra propozycje za PG, ale koles sam sie wycofal po tym jak sie zgodzilem.

reszte cierpliwie odrzucalem. pozbylem sie wszystkich dlugich kontaktow na raz, i teraz jestem w sytuacji, w ktorej chcialem byc bardziej niż pozbyc sie PG za drobne: czyli, ze albo cos ugram na FA teraz, albo za rok po odejsciu PG moge robic co chce, co mi sie podoba, bo nie mam dosłownie nic wydane.

Tylko szkoda tych picków, bo jak odejdzie PG13 to mogą się przydać. Ale w sumie jak będziesz dobrze grał na FA to nawet bez PG13 nie będziesz musiał tankować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiona wymiana.

 

Do Raptors:

 

Ryan Anderson 

1st rd pick NOP 2020 (1-14 protected do 2022)

 

Do Rockets:

 

2 rd pick 2019

Potwierdzam.

Wygląda na to, że Toronto w takiej sytuacji musi pozbyć się capholdu KL. Bo on się liczy do salary jakby, póki istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, spoko, to nie ma tematu.

 

Swoją drogą szkoda.

 

Swoją drogą też nie ogarniam, dlaczego osoby ponad sc mają capholdy, a u mnie wlicza się Sefolosha czy u Longera. To trochę bez sensu. Te kontrakty powinny się nie wliczać do cap holdu, bo wychodzi na to, że lepiej jest być ponad sc niż pod.

 

Imho bzdura.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem że w arkuszu caphold dolicza automatycznie do capu. Sprawdzałem skład Cavs, Bucks czy Wolves i oni mają znacznie większy salary a mimo to capholdu na kilkadziesiąt milionów. Chyba nie nadaje się na GMa, nie ogarniam podstaw :grin:

 

Każdemu się zdarzają niedopatrzenia.

 

Mają dziesiątki milionów capholdu, bo tego można mieć w sumie nieograniczoną ilość. Tylko właśnie aktywny caphold zapewnia możliwość podpisania gracza będąc powyżej salary, ale jednocześnie "doliczany" jest do salary przy przyjmowaniu kontraktów. On "powstaje" automatycznie wraz z końcem umowy gracza i figuruje tam, dopóki się klub nie zrzeknie, bądź zawodnik nie podpisze innego kontraktu. W tym momencie operujesz na "capsapce" i tam musi być miejsce.  

 

Ma to też swoje plusy. Np. jeśli będziesz chciał podpisać KL na 30 mln kontrakcie, to do końca ostatniej tury FA u Ciebie on i tak wlicza się jako jedynie 18 mln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą też nie ogarniam, dlaczego osoby ponad sc mają capholdy, a u mnie wlicza się Sefolosha czy u Longera. To trochę bez sensu. Te kontrakty powinny się nie wliczać do cap holdu, bo wychodzi na to, że lepiej jest być ponad sc niż pod.

 

Imho bzdura.

 

Nie wiem o co ci chodzi, zasady są takie jak w NBA - chcesz przedłużyć swojego FA, to musisz trzymać cap hold, wszystkich obowiązują te same reguły przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.