Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

ok, ja się tam nie czepiam bo jestem za wolnością ;)

 

btw deal w sumie ok dla obu stron, tylko że Indiana mogła ten szrot zrzucić wcześniej w tym dealu z Knicks o ile pamiętam [a przynajmniej ja bym zeżarł te kontrakty z pickiem, więc mówię jaka moja cena by była gdyby Ronnie się spytał wtedy] , więc takie trochę naprawienie tamtego błędu ale całościowo sam nie wiem, trochę jak w realu w NOLA, frontcourt zajebany ale na skrzydłach nie ma kto grać, no i nadal nie widać kto tu jest pg, chyba teague zostanie na jakims strasznym kontrakcie typu 120/5... 

 

ale  lepszy deal chyba dla lakers bo zrzucili 3 lata leuera i w zamian wzięli dwa expiringi

Ronnie pytał, ja odrzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie pytał, ja odrzuciłem.

 

jakby ponegecjował to byś ostatecznie wziął

 

pick to pick, a jak tankujesz i masz miejsce to ten brewer i stuckey Ci wisi

 

ja bym przynajmniej ich wziął razem z tym pickiem, ogłoszenia wrzucałem, że zbieram dead money, ale ronnie się nie zgłosił :[ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

courtney lee to mega c***owy kontrakt, to chyba dobrze że z nim nie zlądowałeś ;)


trzeba było pisać jak lepsze oferty mieliście.. dostawałem tylko proposy typu Ryan Anderson itp..

 

no ja pisałem, że zbieram szrot, ale aktywnie to do 30 gmów to nie wysyłam informacji handlowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że Courntey Lee to praktycznie taki Andre Iguodala i świetny backup za grosze  :rugby:

od kogo? Muszę się do niego odezwać, ciekawe co zaproponuje. 

Lee ma 32 lata, zaraz się rozsypie...

 

Leuer chociaż jest bliżej swojego fizycznego prime

 

jeden i drugi kontrakt negatywny, na dobrą sprawę zależy co kto potrzebuje w rotacji

A Panu bym radził skończyć tą krucjatę odnośnie Lee, bo brak odzewu wobec takiego poglądu jasno świadczy, iż jest on odosobniony. A pisanie wcześniej, że jest wart 3 mln było już naprawdę zabawne  :smile:

 

Nie ma w tej lidze wielu gości co nie potrzebują piłki, rzucają za 3 na 45 % i dają dobrą obronę. 

Nie wiem też co ma świadczyć o nadchodzącym rozsypaniu. Ani nie widać jakiś objawów spadku formy fizycznej ani nie miał jakiś poważnych kontuzji w karierze, a średnia liczba spotkań w sezonie myślę jest mocno zadowalająca.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A te opinie BTPH moim zdaniem świadczą o tym, że mało go widziałeś. eot

 

A czy przypadkiem Człowiek Ty nie zaliczyłeś minusowego sezonu w typerze PO? Po czym wszedł ktoś "z obozu" Knicks i powiedział, że to żaden żart, zna Cię i po prostu oglądasz tylko Knicks. To też by o czymś świadczyło.

 

W najprostszym +/- Lee tylko raz, jako rookie, zaliczył +1 i było to w Orlando ze zdrowym Dwightem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem Człowiek Ty nie zaliczyłeś minusowego sezonu w typerze PO? Po czym wszedł ktoś "z obozu" Knicks i powiedział, że to żaden żart, zna Cię i po prostu oglądasz tylko Knicks. To też by o czymś świadczyło.

 

W najprostszym +/- Lee tylko raz, jako rookie, zaliczył +1 i było to w Orlando ze zdrowym Dwightem.

Nie wiem, czy przypadkiem ja i szczerze mówiąc nie jest mi potrzebna taka wiedza. Skoro aż tak bardzo Cię to interesuje proponowałbym przeprowadzić jakieś śledztwo. Może jego wynik będzie o "czymś świadczył". Pytanie o czym  :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był chyba mój ostatni trade przed rozpoczęciem sezonu, Wiec male podsumowanie:

Za paczkę Thad, Al jefferson, ellis, stuckey, dwa picki 1st (42mln w salary na ten rok) mam: kuzminskas, leuer, kilpatrick, Okafor, Cole (ok 19 mln na ten rok), także można powiedzieć ze za space jeszcze millsapa prawie mam za to.

 

Oddałem Wiec 2x 1st rounder ( z czego tegoroczny będzie pewnie 22-26), Thada, Big Ala, oraz dwa zwaivowane przez pacers w Realu szroty za przyzwoita i co ważne młoda lawke rezerwowych (gdyby tak okafor zaliczył trochę upside) oraz 3/4 jednego z kompletniejszych starterów w NBA. Jestem zadowolony i zapowiadam po FA walkę o HCA na wschodzie!

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpakuj się w głupie kontrakty, to może Indiana zakręci się na II rundzie PO i przytulisz spoko kasę.

 

Jakbyś zamiast Leuera wziął Lee to starczyłby jakiś sensowny PG na spoko pierwszą piątkę. Teraz to rozsądnie by było dobudować skład o sumę +/- 20mln, a ty nie masz obwodu.

 

Nie będzie łatwo, ale to tylko Wschód, a ty masz Goerge - Milsap - Turner. Da się to sensownie wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpakuj się w głupie kontrakty, to może Indiana zakręci się na II rundzie PO i przytulisz spoko kasę.

 

Jakbyś zamiast Leuera wziął Lee to starczyłby jakiś sensowny PG na spoko pierwszą piątkę. Teraz to rozsądnie by było dobudować skład o sumę +/- 20mln, a ty nie masz obwodu.

 

Nie będzie łatwo, ale to tylko Wschód, a ty masz Goerge - Milsap - Turner. Da się to sensownie wykorzystać.

 

Już nie przesadzajmy też w drugą stronę. Trzeba by wybitnego antytalentu, żeby z tą trójką skończyć na innym niż 2/3 miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.