Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Bułciu, lubię Cię, ale jak mogłeś zestawić passing CP3 z Paytona? To świętokradztwo.

A ja cały czas się zastanawiam, jaki byłby wskaźnik asyst Paytona, gdyby miał jednak lepszych partnerów. Bo w Orlando miał ceglującego Gordona i Vuca. Nawet Ibaka stamtąd zwiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur wa.

 

@Tomek9248

nie dokończyliśmy dyskusji zdaje mi się więc pozwolę ,że ją skończę.

 

Oczywiście trochę mnie zirytowałeś twierdząc ,że wszystkie moje słowa w dyskusji to były brednie ale już jakoś wymijająco odpowiedziałeś na moje argumenty więc przedstawie CI fakty NIE brednie.

Czy liga idzie w kierunku small-ballu ? Tak wystarczy spojrzeć na GSW gdzie Green pyka sobie no pozycji C czy obsadę tej pozycja która w niczym nie przeszkadzała w sięgnięciu po trofeum Larry O'Briena tylko ,że w real NBA w GSW gra Klay który moim zdaniem jest dużo lepszy od Bradley'a ale być może napiszesz ,że tak nie jest to wtedy nie mam nic więcej do napisania w tym temacie.

Czy w lidze prawdziwi środkowi są potrzebni ? Tak . Idąc Twoim tokiem rozumowania ,że prawdziwy center nie jest potrzebny to skąd takie zainteresowanie gdy DMC chciał odejść z Kings ?

Jako FAKT podam Ci ,że gdy Gasol i Z-Bo byli w swoim prime potrafili pociągnąć Memphis do WCF i byli najlepszą parą podkoszowych w lidze.Potem takiego wyczynu dokonał Howard gdzie na jego barkach wprowadził Orlando do finałów NBA.To są fakty , które pokazuje Ci aby uświadomić Cię ,że można zbudować model drużyny opierając się na wysokich graczach. 

 

 

Nie stwierdziłem, że wszystkie Twoje słowa w dyskusji to bzdury. Stwierdziłem, że połowa Twoich słów W OGÓLE to jakieś bzdury i wishful thinking. Proszę trzymaj się faktów.

 

Dobrze, że zauważyłeś, że od około 5 lat w lidze dominuje small-ball. Od 3 jest to smallball w wykonaniu GSW, gdzie na centrze króluje Draymond, który jest niewiele wyższy ode mnie. Co trochę napawa mnie smutkiem, bo zawsze sobie tłumaczyłem, że ja to jestem po prostu na to za mały i zbyt biały (Larry był przezroczysty).

 

Pomogę Ci. W latach 2000.2001,2002 Shaq, podkoszowy, center, wysoki gracz zdobył 3x Finals MVP. Rok przed tą serię San Antonio Spurs stworzyli słynne twin towers i wygrali mistrzostwo! Ba, w latach 94-95 Hakeem zdominował ligę. Przed pojawieniem się Magica, Jordana, Larrego bogami koszykówki byli KAJ, Wilt, Bill Russell, Moses Malone. Nie ograniczaj się do wydarzeń sprzed 7 lat. Musisz spojrzeć na big picture!

 

Nie wiem, czy zauważyłeś, że DMC poszedł za paczkę frytek. 24 letniego SG, który nic w lidze nie pokazał, a resztę rzeczy nawet nie pamiętam. I para DMC-Davis (czyli według e-nba.pl gracz TOP 10 i TOP 15 ligi) zrobili bilans 8-9. 

 

Odpowiem Ci raz i nigdy więcej już nie napiszę. Skorzystam z mojego prawa i mówię : AVERY BRADLEY JEST LEPSZY NIŻ KLAY THOMPSON. Jeśli to zagwarantuje mi spokój, to tak, jest lepszy, jakieś 46 razy lepszy!

 

Bulek, z LAFem o Clippers rozmawiać nie warto. A jak będziesz dalej drązył temat CP3, to jestem wręcz pewny, że suma sumarum dowiesz się o czymś takim, że lepiej robi laskę niż Sasha Grey :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moja broszka ale Tecu to wydymal Houston na tej wymianie az milo. Troche bulek idziesz w niepotrzebne ruchy. Trzeba bylo opchnac Bev + Anderson albo w ogole tego nie ruszac...Hoston to byl gotowy projekt a Ty go akurat oslabiasz...

 

Boston, tak jak w realu oslabil sie swoimi wymianami. Zajebisty plus dla GSW Curry - Bradley - Crowder - Durant - Green miazga, praktycznie murowany mistrz bez straty potencjalu, brawo. Dla Bulls fajny ruch bo Hassan Bonzo i CJ to fajny core, natomiast Boston slabe ruchy...

Thomas Smart DMC Randle sa za rok FA wspolczuje w podejmowaniu decyzji, kto zostaje a kto nie...na dzis Thomas out bo jest Fultz, Smart zobaczymy od oferty, Randle out bo to niezbyt dobry fit pod DMC a DMC chyba musi zostac po tym co Boston za niego dal.

 

Ale ja sie nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Rondo funkcjonował z Piercem i Garnettem? Jakoś tren brak rzutu Rondo Bostonowi wtedy nie przeszkadzał.

Przeszkadzał i to bardzo.

 

Generalnie w dużym uproszczeniu Payton obok Hardena będzie naturalnie grał więcej bez piłki, a zatem Harden będzie w związku z tym częściej podwajany przez gracza pilnującego Paytona. A więc Harden będzie miał trudniej, bo jak poda na wolną pozycję do Paytona, to ten pół akcji będzie myślał czy rzucić czy nie, po czym albo odpali cegłę albo zrezygnuje z rzutu i odda piłkę z powrotem Hardenowi na contested fade away jumper at the buzzer. To tak w dużym uproszczeniu, ale mniej więcej oddaje jakim fitem jest Payton do Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#34 Cavaliers - Grizzlies - Suns

Cavs out Frye Liggins Shumpert, 2017 CHA 2nd (31-55 protected), 2020 POR 2nd (31-55 protected) 2019 LAL/MIN 2nd (less favorable)

Cavs in Chandler Carter, Allen

PHO out Knight Chandler Warren

PHO in Clarkson, Liggins, Randolph, 2017 CHA 2nd (31-55 protected), 2020 POR 2nd (31-55 protected) ??????? 2019 LAL/MIN 2nd (less favorable)

MEM out Allen Randolph Clarkson Carter

MEM in Knight Warren Shumpert Frye

 

tak sobie przeglądałems swoje assety i historię wymian zanim objąłem drużynę z krainy kaktusów i...może mi ktoś wyjasnić dlaczego dostałem w tym trejdzie aż dwa bullshit picki? ;) bo nie bardzo rozumiem sens ich umieszczania w tym dealu i od razu mówię, że nie chce mi się tego picka por2020 ewidencjonować u siebie bo to nie ma sensu

 

 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie narzekaj, bo Ci Qunio załatwił Nurkica pół darmo :smile:

 

no Nurkic to był strzał w dziesiątkę, dwa picki na czysto załatwił, a ten BOS 2018 nawet może być niezły biorąc pod uwagę brak Haywarda

 

a co do tych top55 protected to po prostu się dziwę, bo to są picki widmo i do takich dużych wymian się ich nigdy nie wrzucało, raczej w prostych dwustronnych dumpach one uczestniczyły, bo taka jest ich funkcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że w Indianie idzie normalność...

 

Jest Turner, jest Milsap. To dodajmy jeszcze przeciętny backup za 10mln rocznie oddając spadające kontrakty...

Myślałem nad tym długo, ale jak podpiszę teraz FA'sów, to i tak na FA za rok się nie będę liczył, więc nie potrzebuje tych 10 mlnów miejsca w przyszłym roku, które zabierze Leuer. To tylko dwa lata, kontraktu więcej, daj spokój, tymbardziej że robię sobie teraz kolejne 5 mln miejsca na ten rok.. Jak już idę na całość z 'dopłaceniem' do Millsapa 30 baniek, to idę krok dalej, wschód jest puściutki jeśli chodzi o contenderów, myślę że jedynie Celtics mogą powalczyć o ECF ze mną jak zamknę skład w tym roku, a tym samym zwiększam dużo szansę na utrzymanie PG13.

 

Leuer pogra troszkę minut w tym sezonie w Pistons.. nie jest dziurą ani w ataku, ani w obronie, a stuckey to szrot. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym długo, ale jak podpiszę teraz FA'sów, to i tak na FA za rok się nie będę liczył, więc nie potrzebuje tych 10 mlnów miejsca w przyszłym roku, które zabierze Leuer. To tylko dwa lata, kontraktu więcej, daj spokój, tymbardziej że robię sobie teraz kolejne 5 mln miejsca na ten rok.. Jak już idę na całość z 'dopłaceniem' do Millsapa 30 baniek, to idę krok dalej, wschód jest puściutki jeśli chodzi o contenderów, myślę że jedynie Celtics mogą powalczyć o ECF ze mną jak zamknę skład w tym roku, a tym samym zwiększam dużo szansę na utrzymanie PG13.

 

Leuer pogra troszkę minut w tym sezonie w Pistons.. nie jest dziurą ani w ataku, ani w obronie, a stuckey to szrot.

 

Myślę, że lepszy byłby Tadek Young lub C. Lee za te kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja się tam nie czepiam bo jestem za wolnością ;)

 

btw deal w sumie ok dla obu stron, tylko że Indiana mogła ten szrot zrzucić wcześniej w tym dealu z Knicks o ile pamiętam [a przynajmniej ja bym zeżarł te kontrakty z pickiem, więc mówię jaka moja cena by była gdyby Ronnie się spytał wtedy] , więc takie trochę naprawienie tamtego błędu ale całościowo sam nie wiem, trochę jak w realu w NOLA, frontcourt zajebany ale na skrzydłach nie ma kto grać, no i nadal nie widać kto tu jest pg, chyba teague zostanie na jakims strasznym kontrakcie typu 120/5... 

 

ale  lepszy deal chyba dla lakers bo zrzucili 3 lata leuera i w zamian wzięli dwa expiringi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.