Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

a mi to się najmniej podoba tylko to, że u nas w grze co tydzień jest jakiś blockbuster, ludzie są chyba uzależnieni od robienia deali bo nic się nie dzieje to może jebnijmy trejd i się wymieńmy pickami 2020 będzie weselej

A ja myślę, że ludzie są tutaj przewrażliwieni na wysokie kontrakty. Rijo też ma problem ze sprzedaniem Adamsa, podczas gdy w realu spokojnie takie trejdy przechodzą z korzyścią dla obu stron.

Jeśli ja dostaję tylko takie propozycje polegające nie dość że na ograbieniu mnie ze wszystkich stron, to jeszcze robienia ze mnie dyletanta, to sorry, ale zastanawiam się nad rezygnacją z ligi. Przestaje mnie to bawić.

 

Przyszedłem tutaj z fantasy żeby spróbować czegoś nowego. I o ile sama liga jest ok, o tyle mentalność niektórych GM-ów wkurwiająca.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ludzie są tutaj przewrażliwieni na wysokie kontrakty. Rijo też ma problem ze sprzedaniem Adamsa, podczas gdy w realu spokojnie takie trejdy przechodzą z korzyścią dla obu stron.

Jeśli ja dostaję tylko takie propozycje polegające nie dość że na ograbieniu mnie ze wszystkich stron, to jeszcze robienia ze mnie dyletanta, to sorry, ale zastanawiam się nad rezygnacją z ligi. Przestaje mnie to bawić.

 

Przyszedłem tutaj z fantasy żeby spróbować czegoś nowego. I o ile sama liga jest ok, o tyle mentalność niektórych GM-ów wkurwiająca.

 

trochę masz racji, a trochę nie

 

tzn. zgadzam się, że są tutaj osoby, które dealują na potęgę i do tego każdy deal musza za wszelką cenę wygrać i oc***ać kontrahenta - taki problem uboczny tego, że nie wszyscy mają równe pojęcie o rynku, CBA etc. więc jest szukanie jelenia

 

ale co do gównianych kontraktów to akurat cena ich zrzucenia jest wysoka także w real NBA i będzie tylko rosnąć, za Ryno w realu ktoś mówił że trzeba dołożyć dwa picki a Tobie się udało wynegocjować tutaj za jeden więc chyba nieźle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiona wymiana.

 

Do Raptors:

 

Ryan Anderson 

1st rd pick NOP 2020 (1-14 protected do 2022)

 

Do Rockets:

 

2 rd pick 2019

Z tego co patrzę, to ten deal nie przechodzi, bo masz w tym momencie niecałe 2 mln cap space, chyba, że zrzekasz się praw Birda do Lowry, niemniej jednak nie widziałem, żebyś to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers tam niedawno Thunder dali... :grin:

 

Widać mamy lepszych GMów, niż zadziorny Pritchard :P

 

Nie przejmuj się śmiesznymi ofertami, albo jak ktoś CI wmawia, że Jose Calderon to DPOTY przyszły. Pewnie każdy coś czasem spróbuje tak uczknąć, jeśli będzie mało zainteresowany ofertą. Ale to chyba marginalne przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, jak chcesz trade'ować, ale nikt z Tobą nie chce albo daje Ci farfocle, nie polecam tego stylu życia. :grin:

Niestety Rijo, ale powiem Ci, ja mam to samo z Ryanem. 

 

Adams, Kanter i Ryan mają kontrakty po prostu zjebane. Abrines jak na to co jest wart też ma umowę ciężko trejdowalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF, wybacz, że Ci to robię, bo czasem jak widzę takie rzzeczy, to przypomina mi się to:
 
enhanced-32523-1442809960-1.jpg
 
Jeśli człowiek, który napisał to:
 

Czy ja dobrze rozumiem ,że stawiacie tezy ,że Jazz jest lepsze od Clippers'ów ?
 
Przecież wygranie nawet spotkania przez ekipę z Utah będzie już samo w sobie nie lada wyczynem.
CP3 i Griffin chwytają wiatr w żagle a do tego J.J.Redick zaczął trafiać z dystansu a tutaj mamy młokosów dowodzoną przez Hayward'a

 
i to 
 

W RS mieliśmy z nimi bilans 3-1 (taki sam jaki ze Spurs) a mecze rozłożyły się równomiernie na obu parkietach.
Ich najpotężniejszym punktem w ataku jest Gordon Hayward ale mamy na niego obrońce w postaci LMaM , który może i w ataku odpoczywa ale za to w obronie jest naprawdę dobry.
Rudy Gobert czyli też gracz na którego trzeba przykryć ale tutaj również mamy obrońce w postaci DeAndre Jordan.
A kto pokryje CP3 i Griffina ? Nikt . Utah Jazz mogą coś tam kombinować z obroną zespołową ale broniąc indywidualnie nie są w stanie ich zatrzymać.
Ławka rezerwowych w obu ekipach jest wyrównana i tutaj nie ma co tego komentować.
Osoba w postaci Head Coach'a jest bardzo ważna w Play-Offach. Na tym polu przewagę mają Clippersi gdyż za Doc'iem przemawia championship mentality oraz bogatsze doświadczenie.
Nie wyobrażam sobie aby Utah Jazz mogło by wyjść z tarczą z tej serii.


I ogólnie co drugi post zawiera takie kwiatki, to wiem, że idę w dobrą stronę :grin:

Zapytałbym Cię, czemu nagle DAJ i Griffin mają pokazać coś sensownego w PO, ale pewnie mi powiesz, że dołączył do nich król Carmelo i dzięki niemu oni są zdrowsi i potrafią rzucać FT, czy coś podobnego, ale nie rób tego pls. Bo nie chcę tego czytać znów. 

 

Pokażę Ci jeszcze to:

zGOGOr6.png

I zapytam: po co komu Hakeem lub Tim Duncan, kiedy wystarczy Zaza Pachulia, Festus Ezeli, Javale McGee? Nie strzelasz do komara z AK-47. Wybacz, ale takie jest życie. 

 

Podejrzewam coraz częściej, że Ty w ogóle koszykówki nie oglądasz, a ten czas cały spędzasz na polerowaniu zdjęć Chrisa Paula, tego byłego gracza Clippers.

Nie zauważyłeś, że center już w tej lidze jest tylko dodatkiem? Nie zauważyłeś, że Durant pół sezonu spędza na 4, a Draymond ucieka na 5, gdzie robi DPOTY z 2 metrami wzrostu? Nie zauważyłeś, że cały podział na pozycje się zaciera? Gdzie Ci umknął fakt, że Crowder daje mniej więcej to co Iggy + rzuca za 3? Gdzie pominąłeś AB w All-Defensive Team? Umknął Ci też fakt, że jest tu 2 z 3 najlepszych graczy w lidze i wciąż najlepsza defensywa? Nie wiem, przegapiłeś, że taki Zaza gra 10-15 minut na mecz, a w takim towarzystwie to mógłby tam być i Kendrick Perkins? 

 

Still GSW>CLE>SAS >LAC. Nie wiem, czy już się zorientowałeś, ale nawet zamykając roster w 7 osobach jesteś dużo powyżej salary :grin: Przyjmij to za darmową radę. 

 

Night, night

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyskałem Hassana. Jest to dobry dla mnie deal z kilku powodów:

 

- Kosta może mieć różnie w Kings z minutami, tam są młodsi na ktorych Joerger może chcieć stawiać, a to mogłoby odbić sie mocno na moich wynikach.

 

-Juliusowi za rok i tak musiałbym zapłacić a ryzyko, że będzie mniej efektywny od Whiteside'a jest duże. Ten ruch nie blokuje mi w sumie finansowo specjalnie nic za rok w takim razie

 

-Dedmona i tak bym nie podpisał, więc go zrzucam, z nim by na styk z kasą ta wymiana mieściła.

 

A tak mam efektywnego centra, ktory okej dużo zarabia ale daje też dużo mojej ekipie. Przy potencjalnych cegłach Lonzo jego zbiórka może się przydać ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak mi się podobał nowy roster bulls

 

niestety dzisiaj po tym trejdzie i występie bonzo lola podoba mi się dużo mniej ;)

 

trzeba było ostrzej negocjować, bo Boston musiał jedengo z tych trzech centrów spuścić, więc nie miał w negocjacjach żadnych argumentów

 

ja tam bym wolał Randla niż Hassana, bo nawet po podwyżce nie będzie tak uwierał w salary i ma wyższy upside imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.