Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

To cofnijcie deal, myślę że @cvbe się zgodzi:)

Jak cofniemy draft to easy, nie ma problemu, miałem też inne opcje, ale @cvbe najbardziej chciał tych picków. 

Zresztą jak Cam okaże się Paulem Georgem, Rui kozakiem, Bulls i Toronto zespołami w PO, Cavs mistrzami w latach '23 i '25 to będę w plecy. 

@Qcin_69 zaprosisz? 

Wychodzi na to, że czegoś mnie nauczyła rozmowa z nim ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Jak cofniemy draft to easy, nie ma problemu, miałem też inne opcje, ale @cvbe najbardziej chciał tych picków. 

Zresztą jak Cam okaże się Paulem Georgem, Rui kozakiem, Bulls i Toronto zespołami w PO, Cavs mistrzami w latach '23 i '25 to będę w plecy. 

Gracze wybrani z numerem 6 w ciągu ostatnich 10 lat:

2018 Mohamed Bamba - Orlando Magic

2017 Jonathan Isaac, Florida State – Orlando Magic
2016 Buddy Hield, Oklahoma – New Orleans Pelicans
2015 Willie Cauley-Stein, Kentucky – Sacramento Kings
2014 Marcus Smart, Oklahoma St. – Boston Celtics
2013 Nerlens Noel, Kentucky – New Orleans Pelicans
2012 Damian Lillard, Weber State – Portland Trail Blazers
2011 Jan Vesely, Czech Republic – Washington Wizards
2010 Ekpe Udoh, Baylor – Golden State Warriors

2009 Johnny Flynn, Syracuse – Minnesota Timberwolves

 

Gracze wybrani z numerem 10 w ciągu ostatnich 10 lat:

2018 Mikal Bridges - Phoenix Suns

2017 Zach Collins, Gonzaga – Sacramento Kings
2016 Thon Maker, Canada – Milwaukee Bucks
2015 Justise Winslow, Duke – Miami HEAT
2014 Elfrid Payton, Louisiana Layfayette – Philadelphia 76ers
2013 C.J. McCollum, Lehigh – Portland Trail Blazers
2012 Austin Rivers, UNC – New Orleans Hornets
2011 Jimmer Fredette, BYU – Milwaukee Bucks
2010 Paul George, Fresno State – Indiana Pacers

2009 Brandon Jennings, Italy – Milwaukee Bucks

Czyli szansa, że pick 6 i pick 10 będą kozakami wynosi jakieś 4%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Lol, gdzie tu kradzież?

Przecież gdyby zamiast tych nazwisk były picki (6 i 10) to ludzie by mówili o fair deal.

Typowy przykład, że pick to hoho mega wartość, a już nazwisko to tam nic specjalnego.

Może te picki Cavs będą po za loterią w ogóle?

Zgadzam się. 

Nie ma ryzyka, nie ma zabawy. Ja bardziej ceniłem picki, a @cvbe Cama i Rui. 

Obie strony są zadowolone z dealu, prawda?

 
 
1
8 minut temu, Eld napisał:

W ostatnim drafcie ta średnia z 4 allstarów spadła do 2. Taki był słaby.

Zion i Little.

Ale urwał! Ale to było dobre!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cam Reddish i Rui Hachimura są szczęśliwi, że klub wierzy w nich aż tak aby oddać przyszłe mocne assety i obiecali w wirtualnym świecie grać jeszcze lepiej niż w realu" (via Marc Stein) :)

Natomiast w roku 2022 nadal bardzo młody core, Rozier-Reddish-Barrett-Hachimura na rookie kontraktach, będzie bardzo kuszącą opcją dla potencjalnych FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Niekoniecznie w tym drafcie akurat :P Inna sprawa, że tak oceniam ze względu na Reddisha i Hachimurę : primo bo value oddania za nich 3x 1st rounderów jest według mnie okropne, secundo bo Rui i Cam mogą powodować, że te picki Cavs będą cholernie cenne... Ale to też moja ocena Hachimury i Reddisha.

 

Btw deale tylko do północy dziś  przed 1 turą FA i muszą być potwierdzone, co nie?

Ano właśnie rozchodzi się o twoją ocenę Rui i Reddisha, których masz nisko, ale realnie patrząc to ich trade value to poziom szóstego i 10 picka, bo tak poszli w drafcie. I chyba dość podobnie wygląda to w RL NBA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.4 Zawodnicy wybrani w drafcie w 1. rundzie podpisywani są za wartość 120% rookie scale. Pojawiają się w salary drużyny w momencie wyboru w drafcie jako cap hold. Kontrakty z nimi można podpisywać albo od 1 lipca do momentu zakończenia wysyłania ofert w pierwszej turze albo po 3. turze, do momentu zakończenia wysyłania ofert w czwartej turze. Wtedy też należy podjąć ewentualną decyzję co do stashowania

Czy first rounderzy wg regulaminu nie powinni już wisieć w kadrach na rookie scale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

3.4 Zawodnicy wybrani w drafcie w 1. rundzie podpisywani są za wartość 120% rookie scale. Pojawiają się w salary drużyny w momencie wyboru w drafcie jako cap hold. Kontrakty z nimi można podpisywać albo od 1 lipca do momentu zakończenia wysyłania ofert w pierwszej turze albo po 3. turze, do momentu zakończenia wysyłania ofert w czwartej turze. Wtedy też należy podjąć ewentualną decyzję co do stashowania

Czy first rounderzy wg regulaminu nie powinni już wisieć w kadrach na rookie scale?

W real NBA,  gracz wybrany w 1st round nie jest capholdem, chyba nawet specjalnie wybierają moment podpisania by kombinować z salary. Tak przynajmniej zawsze mi się wydawało.

Pytanie jeszcze czy możemy, zgodnie z regulaminem, stashowac graczy z 1st round.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.