Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Normalnie to Durant byłby no-brainerem w Kings, bo przecież Davis >>> Doncic i Fox to samo.

Z miejsce byłby real contender.

Ale ta kontuzja wszystko zmieniła.

W sumie to nie widzę przewag Heat nad Raptors. Mam wrażenie, że Ci drudzy mają nawet więcej assetów pod zbudowanie mocnego teamu.

patrzę na atrakcyjność rynku, dotychczasowe działania.

dlatego heat>>>>>>>>kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

A ile mu brakuje do dwóch maxów?

bez cap holdu vucevicia ma na luzie dwa maxy

z cap holdem 51,36891 mln, wiec sporo brakuje  (niewykonalne).

 

1 minutę temu, january napisał:

+ dead spoty i kącek od JR Smitha, więc brakuje.

nie strechowal tych 4 mln jr'a?  jesli nie to glupio zrobil. strzelam ze zapomnial

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

patrzę na atrakcyjność rynku, dotychczasowe działania.

dlatego heat>>>>>>>>kings

Atrakcyjność rynku? Meh. Nie ma czegoś takiego.

Dotychczasowe działania? Tangiers zrzucał kontrakty, a shevcu nie musi tego robić, bo ma rookasów. Co miał oddać Smitha Jr za darmo, byś docenił?

Kings by wzięli Duranta lekko moim zdaniem, bo KD ma ponad 30 lat i chce wygrywać na swoich zasadach. Doncic i Fox to melodia przyszłości na ten moment, a Davis to taki właśnie lepszy Irving. Tylko tu problem jest, że oni nie zagrają ze sobą nawet sezonu, a AD stanie przed wyborem czy chce podpisać kontrakt gdzie jego partnerem jest Durant po poważnej kontuzji.

W normalnych realiach to Durant z Davisem by się zdzwonili, spotkali i by przyszłość ustalili, a tutaj to trzeba zgadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Davis chciał do LeBrona, to nie widzę przeszkód by miał tworzyć superteam z Durantem.

Ja wiem, że te wszystkie Doncice, Foxy i Ziony są fajne, ale to są po prawdzie małe pyrdki dla superstarów. Niektórzy snuli wizje, że jak Pels dostali Ziona to może Davis zostanie. Ale Davis chce wygrywać, a nie niańczyć graczy, którzy wejdą w prime za 3-4 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

dlatego zaraz odejdzie.

Nie miał wpływu na to gdzie trafi xd

A jakie to ma znaczenie?

Paul George i Kawhi Leonard też nie, a jakoś polubili swoje organizacje.

Jakby mu shevcu dograł Duranta i Kembę, to myślisz że Davis rok później poszedłby do Ziona, Foxa czy Doncica ( zakładając oczywiście, że nie zaliczą ogromnego progresu ), bo to super assety? Nie tego pragną gwiazdy. Chcą mocnego supportu na już, a nie wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jak nie ma argumentów to zostają teksty o marketach.

Gdzie byli Warriors i ich topowi agenci przez poprzednie 20 lat?

To jest normalny argument. Naprawdę nie widzę Duranta zmieniającego San Francisco na Sacramento, które jest gównianym miejscem w porównaniu z całym Bay Area. Zwłaszcza w kontekście tego, że Durant uparł się tak naprawdę na New York, czyli jeszcze większy market.

Daj se siana z tak prostackimi tekstami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

To jest normalny argument. Naprawdę nie widzę Duranta zmieniającego San Francisco na Sacramento, które jest gównianym miejscem w porównaniu z całym Bay Area. Zwłaszcza w kontekście tego, że Durant uparł się tak naprawdę na New York, czyli jeszcze większy market.

Daj se siana z tak prostackimi tekstami.

Co jest gównianego w Sacramento? Przecież to Kalifornia.

Nie dam se siana. Nie będzie tak, że możesz być najlepszym GMem ze wszystkich, robić zajebiste ruchy, a potem usłyszeć, że to bez znaczenia, bo masz small market. Zwłaszcza, że REAL NBA pokazuje zupełnie odwrotny trend. Dwie największy marki tkwiły w gównie, a ton lidze nadawało Spurs, Cavs, Thunder czy Raptors.

Prostackie to jest twoje rozumowanie. Nie pierwszy raz zresztą.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ale shevcu nie zrobił zajebistych ruchów.

Ale ja nie rozmawiam o shevcu i sam pisałem, że po kontuzji Duranta jest w trudnej sytuacji, tylko o samym zjawisku.

A Karp na to: "c*** z twoją robotą, jak masz small market"

Wszedł między wódkę, a zakąskę, bo już Davisa u siebie widzi, a sam nawet Trae Younga nie był gotowy poświęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Co jest gównianego w Sacramento? Przecież to Kalifornia

To jest stosunkowo małe miasto gdzie w zasadzie nic nie ma (jak na Californię). Jest c***owa pogoda bliższa Nevadzie i Arizonie niż Bay Area. Ale najważniejsze jest podejście samego KD, który chciał iść do bottom 3 organizacji (czyli Knicks), byle tylko pójść do jeszcze większego marketu.

 

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Prostackie to jest twoje rozumowanie. Nie pierwszy raz zresztą.

Podaj jakieś przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Co jest gównianego w Sacramento? Przecież to Kalifornia.

Nie dam se siana. Nie będzie tak, że możesz być najlepszym GMem ze wszystkich, robić zajebiste ruchy, a potem usłyszeć, że to bez znaczenia, bo masz small market. Zwłaszcza, że REAL NBA pokazuje zupełnie odwrotny trend. Dwie największy marki tkwiły w gównie, a ton lidze nadawało Spurs, Cavs, Thunder czy Raptors.

Prostackie to jest twoje rozumowanie. Nie pierwszy raz zresztą.

Zazdroszczę upartosci Marcus, kazdy ma swoja racje, nie przekonasz niektórych. O tym ze Sacramento to dziura to widzę ze nie pierwszy gracz rzuca tym tekstem. Rozumiem ze Sota to jakiś dziura to samo Utah... 

 

Powtarzam gdyby u nas markety i inne pi****lety nie mialy znaczenia to Bron by gral z Giannisem, Kemba i Khrisem, no ale tu ma znaczenie aktywnosc menago i niestety markety.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty teoretyzujesz.

wiadomoo, ze ja ktos wykona spoko robote, to ma spora szanse na gwaizdy.

jakos nie widze, zeby Karpik optował przeciw walkerowi w bucks.

wycaigasz za daleki idace wnioski

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ale ja nie rozmawiam o shevcu i sam pisałem, że po kontuzji Duranta jest w trudnej sytuacji, tylko o samym zjawisku.

A Karp na to: "c*** z twoją robotą, jak masz small market"

Wszedł między wódkę, a zakąskę, bo już Davisa u siebie widzi, a sam nawet Trae Younga nie był gotowy poświęcić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy to big market, czy small market nie ma u nas znaczenia. Liczy się sytuacja w klubie, skład i kultura organizacji.

U mnie argument z cyklu - to jest LA, czy  NY ,a nie jakies Sacramento, czy Charlotte nie będzie miał nigdy ŻADNEGO znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszki jesteście porównując kogokolwiek do Raptors, ja mam więcej graczy którzy grali w finałach konferencji niż reszta konkurencji ma w całym składzie + wzmacniam zespół a nie oslabiam + mam młodzież i picki do potencjalnych dalszych wzmocnień. Kings w najbliższych pięciu latach mają dwa picki w pierwszej rundzie a Heat oddali wszystko co mają razem z 2nd rd na następne 6lat! Statystyki graczy Toronto Raptors w minionych rl PO:

CJ McCollum 24,7pkt 5zb 3,7as - finał konferencji

Pascal Siakam - 19pkt, 7,1zb 2,8as - mistrz NBA

Lou Williams - 21,7pkt 7,7as 2,8 zb - najlepszy gracz Clippers

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.