Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Z drugiej strony dales naprawde duzo biorac pod uwage ze pick 40 poszedl za pick 2022 z zakresu 56-60 :)

Jak ktoś oddał #40 za future #56-60, to raczej ta osoba dostała naprawdę mało. Zresztą, whatever, oddałem ~#50-55, żeby wziąć gracza, którego lubię, no story here.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

Jest, skoro krytykujesz coś, co w prawdziwej lidze jest rutyną dla ... wszystkich. Dziwne, że o tym nie wiesz.

Nie mam pojęcia jak wyglądają negocjacje między klubami w RL NBA, ale ja stwierdziłem fakt, że rynek podczas draft day szaleje i dwa tygodnie nie dałbyś takiej oferty, a Ignazz nie proponowałby za 46 pick dwóch picków, gdzie oba mogą być spokojnie wyżej.

Nie miałem celu Cię krytykować, wiem że dla takiego tangiersa obserwacja NCAA jest dużo ciekawsza niż NBA i chyba ty to często czujesz podobnie, więc te prospekty wybrane dają mega fun i satysfakcje. Ale dla kogoś z boku, kto traktuje te dalekie picki po macoszemu to irracjonalna taktyka.

17 minut temu, Alonzo napisał:

Valanciunas

No i jest pierwsze wzmocnienie i to od razu pod kosz, do pomocy Griffinowi. Do tego Marcus pozbywa sie problemu z Jabari Parkerem ischodzi z dwóch niepotrzebnych gwarantowanych kontraktów Robinsona i Yabusele. 1 za 3, a właściwie 4 ponieważ 1st 2019 raczej miałby kontrakt. Tu mógł wybrać z 23 pickiem jakiegoś ciekawego gracza, ale przecież właśnie ściągnął 4 młodych na draftowsich kontraktach, którzy są pewniejszymi opcjami. Oddał jeszcze 3 2nd picki, z których jeden bedzie słaby, a dwa dobre lub średnie (nie bardzo dobre, ponieważ Pels nie tankują ;)  Te picki nie były tylko za Valanciunasa, ale równiez za te niechciane kontrakty. Tym sposobem Marcus rozwiązał sobie problem z przepłaconymi graczami na długich kontraktach. Do tego Valanciunas spada mu po sezonie, a mając do niego prawa Birda, będzie mógł go korzystnie podpisać za mniejszą kasę.

Brawo Marcus ;) 

Dzięki ;)

Ja osobiście mam poczucie, że o ten pick 2nd better Pels/Utah 2021 przepłaciłem, ale negocjacje się strasznie przeciągały, a ja już byłem zbyt napalony na Valanciunasa. I rzuciłem już dla świętego spokoju w poczuciu, że o ten pick szkoda by się deal rozbił.

Zresztą nie było wiele opcji realnych wzmocnień na krótkich kontraktach, które były realne dla mnie ze względów finansowych.

No i tak jak BMF lubi jakiegoś tam gracza z końca draftu, tak ja lubię i cenię Valanciunasa ;)

Mimo sprzedaży najlepszego gracza i zamrożonej masy gotówki w niegrającego Walla ciągle mam zespół na poziomie PO, a przy tym całkiem pokaźną ilość talentu na przyszłość.

Not bad, Marcus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu nie dałbym tego za #42, bo nie wiedziałem, że do tego #42 się utrzyma Gafford/Davis, dlatego takie wymiany zachodzą w dniu draftu. Ludzie zwracający tutaj uwagę na takie szczegóły to dla mnie największe zaskoczenie beGM in plus, bo tak to właśnie wygląda w prawdziwej lidze (Warriors kupujący kilka razy 2nd roundery z nadzieją na znalezienie kogoś na ławkę), ale co kto lubi.

To, że ten Davis ma może 20% szans na bycie rolesem, który utrzyma się w lidze - no trudno.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oferuje 2 za 1 tylko wypisałem którymi pickami handluje. 

Wszyscy fajni już poszli i zostali gracze szóstego wyboru. 

Mogę dać pick z moim zdaniem lepszego rocznika 2021 lub jak ktoś ma sporo wyborów wzajemnie pomoc zmieniając rok na inny ewentualnie wkomponować #56 wybór a do poslodzenia mogę dać swspy drugich rund 

2 za 1 za 46-50 dawać gdy takie spurs 2024 może być 33 to bezsens 

Mój cel poszedł już wiec zero desperacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Dwa tygodnie temu nie dałbym tego za #42, bo nie wiedziałem, że do tego #42 się utrzyma Gafford/Davis, dlatego takie wymiany zachodzą w dniu draftu. Ludzie zwracający tutaj uwagę na takie szczegóły to dla mnie największe zaskoczenie beGM in plus, bo tak to właśnie wygląda w prawdziwej lidze (Warriors kupujący kilka razy 2nd roundery z nadzieją na znalezienie kogoś na ławkę), ale co kto lubi.

To, że ten Davis ma może 20% szans na bycie rolesem, który utrzyma się w lidze - no trudno.

Ludzie Cię jeszcze nieraz zaskoczą.

Warriors dawali kasę za picki, by jakoś ratować rotacje. Trochę tak jakby Nas ktoś u Nas dawał powiedzmy dodatkowy win przy głosowaniu bilansach. Trochę co innego.

Znając życie to takich Gaffordów/Davisów którzy się cudownie ostali miałeś kilku, więc można było zakładać, że któryś zostanie zależnie od wyboru innych. Sam pamiętam jak ostatnio wybierałem 2nd roundera w 2017 i zastanawiałem się kto będzie większym kotem - Edmond Sumner, PJ Dozier czy Kobi Simmons...

No i zaryzykuje teorie, że za tą ofertę wyciągnąłbyś lepszy pick, więc szansa na twojego ulubieńca, a pewnie masz go w tym momencie niejednego.

To była taka moja luźna obserwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znając życie to takich Gaffordów/Davisów którzy się cudownie ostali miałeś kilku, więc można było zakładać, że któryś zostanie zależnie od wyboru innych. Sam pamiętam jak ostatnio wybierałem 2nd roundera w 2017 i zastanawiałem się kto będzie większym kotem - Edmond Sumner, PJ Dozier czy Kobi Simmons...

Ale Sumnera to Ty szanuj :)

Jeszcze będą z niego ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Carsen w Sixers będzie sobie bardzo ładnie radził ;>

Ja jestem go ciekaw - ma chyba dość wysoką podłogę co jest dużym plusem jak na ten draft ale chyba też relatywnie niski sufit.

Osobiście w drugiej rundzie lubię high upside picki a nie graczy do rotacji na zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BMF napisał:

Jak ktoś oddał #40 za future #56-60, to raczej ta osoba dostała naprawdę mało. Zresztą, whatever, oddałem ~#50-55, żeby wziąć gracza, którego lubię, no story here.

To będzie porównywalny pick lub trochę lepszy. Chyba że Fluber serio zbuduje potęgę w Hornets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

To będzie porównywalny pick lub trochę lepszy. Chyba że Fluber serio zbuduje potęgę w Hornets

Nie zbuduje - wymiana z c***opickami ani pierwsza ani ostatnia, za pol roku nikt o niej nie będzie pamiętał a w styczniu/lutym te drugie rundy będą miały u nas wartość przejęcia minimalnego kontraktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odkąd gram: piękny rebuilding Dallas, tu mogą być playoffy w tym sezonie, a jak nie, to Redick to niezły asset do wymiany po pierwszym trymestrze. Oczywiście Zion to mega fart, ale raczej wzorcowe zbieranie picków i assetów. Ciekawe co karpik zrobi z tymi mniejszymi prospektami mając tak dobry duet do obudowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.