Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A Karp na to: "c*** z twoją robotą, jak masz small market

Chyba chodzi o to, żeby wcielić się tu w KD, a skoro są legit reporty, że on chciał iść do Knicks razem z Irvingiem, ale Kyrie go przekonał do gry w Nets, to intencją Duranta była gra w NYC, a to inny świat niż Sacramento. Po prostu.

Szkoda, że nasz Brooklyn nie czyści salary, bo rozbiłby bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale Ty teoretyzujesz.

wiadomoo, ze ja ktos wykona spoko robote, to ma spora szanse na gwaizdy.

jakos nie widze, zeby Karpik optował przeciw walkerowi w bucks.

wycaigasz za daleki idace wnioski

Może ja przypomnę post Karpia "nikt normalny nie zamieniłby San Francisco na Sacramento". Co tu jest w ogóle do rozważania i teoretyzowania na temat siły zespołu i pracy jaką wykonał GM? Tu nie padło nic o sytuacji Kings, a takie podejście trzeba tępić, bo to zabiera ochotę do gry.

Zresztą to całe San Francisco nic nie znaczyło jako big market przez 20 lat. To właśnie praca GMa i sprawne ruchy spowodowały, że stali się big marketem. Oczywiście są mniej lub bardziej sprzyjające okoliczności do rozwoju. Co innego jak budujesz w Warszawie, a co innego w Niecieczy, ale tu mówimy o dwóch miastach z Kalifornii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Tak się podobno umawialiśmy. 

I roznawiamy o tym co 2 tygodnie 

Przecież to że rynek i miasto nie ma znaczenia zostało tu zaorane już dawno decyzja LeBrona w BeGM

Także umawianie się umawianiem, a jak jest każdy widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Za 100 minut koniec wymian przed 1 turą, nieprawdaż?

no ogolnie lipa bo bpth zaginal w akcji.

mi to tam rybka, bo moge oglosic pozniej, ale dla sylvinho to spory problem chyba, wiec pozwolilbym mu opublikowac, z mozliwoscia potwierdzenia przez bpth pozniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie no żartuję sobie ogólnie 1 rundę FA trzeba zacząć spokojnie. Tzn lepiej opóźnić, ale żeby wszystko hulało jak trzeba. I tak pewnie padasz z tytanicznej pracy, za którą bardzo dziękuję btw 😉 

Po dzisiaj i wczoraj to ja uznałem, że muszę sobie kupić jakiś porządny fotel bo dupy to ja nie czuję XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Po dzisiaj i wczoraj to ja uznałem, że muszę sobie kupić jakiś porządny fotel bo dupy to ja nie czuję XD

Jeśli laptop to polecam przenieść się do łóżka. Tak pracuje na co dzień, a fotele stoją prawie nieruszane w pokoju xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.