Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Ps : Ofk by nie było : działam całkiem wbrew interesom Lakers, bo Curry na wschodzie i Draymond na FA z Jazz za rok to dla mnie dobre informacje.

Ja też, bo miałbym pewnie większe szanse na ściągnięcie Draymonda z FA do JJJ jako gracza Jazz niż gracza Warriors

Chodzi o zwykła przyzwoitość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

bo są karceni (proba zablkowania dealu) tylko dlatego, że ich gm'em jest ten kto jest 

 

Jest w tym częściowa prawda. Znając zresztą życie to jakby nawet Draymond Green trafił na block to pewnie oferta byłaby tylko niewiele lepsza.

Dlatego ja nie będę głosował za wetem, jeśli do głosowania dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Ale ta lepsza oferta pozwoliłaby nie ruszać Currego 

Ale BTPH chciał sprzedać Currego tak czy siak. Uznał, że z czasem ten kontrakt może ciążyć i lepiej oddać w najlepszym momencie za młodsze gwiazdy. Zwłaszcza, że Warriors i tak są w trudnej finansowej sytuacji bez picków i talentu. Po prostu szli w soft przebudowę.

A to co dostali to już jest inna rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Greena za Tobiasa to ja osobiście uważam to za bardzo dobry deal dla GSW. Niewielu widzi że Harris jest na naprawdę świetnym kontrakcie i ja sam osobiście chciałem go za czasów Bostonu jeszcze wyciągnąć właśnie z uwagi na te cyfry.

A Green jest spadający, nie ma trójki, lubi sobie przytyć, odpuścić RS i do tego kij wie co mu za rok odwali a to jest spadający kontrakt. I wołać jeszcze do spadającego kontraktu picków? C'mon. To nie Davis.

Jak dla mnie tu żadnej kradzieży nie ma, jesteście trochę przeczuleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

To z KD też - bo jest szansa go utrzymać.

Jak KD odejdzie to mają : Curry-X-Crowder-Green-X i po stretchu Livingstone'a ponad 30 baniek na wzmocnienia, tu się da ogień zrobić mądrymi decyzjami.

W przypadku Kury to tak nie działa.

Nie pojawili się nawet na bloku.

BTPH sam przyznał, że się pospieszył...

Ja to wszystko rozumiem i sam z miejsca potępiłem jako pierwszy. Ale była już sprawa Lillarda czy Kemby idącego za Luke Kennarda. Te weto będzie źle wyglądało dla mnie mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, karpik napisał:

Chyba chodzi o to, żeby wcielić się tu w KD, a skoro są legit reporty, że on chciał iść do Knicks razem z Irvingiem, ale Kyrie go przekonał do gry w Nets, to intencją Duranta była gra w NYC, a to inny świat niż Sacramento. Po prostu.

Szkoda, że nasz Brooklyn nie czyści salary, bo rozbiłby bank.

Mam się wypruwać z wszystkich assetow bo są jakieś iluzoryczne szansę na to ze będę miał Duranta i Irvinga? Po tym jak zdobyl pierścionek w big markecie? Łatwo sie mówi z boku ale nikt nie da mi gwarancji że ich dostanę a jeszcze wrócę do sytuacji sprzed kilku lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo. ja uwazam caloksztalt ruchow gsw za mega idiotyczny.

ale sam w sobie deal green-harris nie jest raczej do bloku. ja bym wincyj jak harris nie dał w sytuacji jazz. 

patowa troche sytuacja. 

a mozna bylo jej latwo zapobiec. 

dac mi warriors, jak prosilem

 

no i gorszy od dealu green-harris byl klay-dmc :) szkoda, ze nikt nie zablokowal. oh wait. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ozzy110 napisał:

Jedyna nadzieja dla BTPH to s&t z Wolves...

!! 

Ogolnie nie jest chyba tajemnica ze pierwsza (albo jedna z pierwszych) osób które ruszyły po Curryego byłem ja , niestety moja oferta została odrzucona i dowiedziałem się ze ani Curry ani Green nie zmienia zespołu, wiec @MarcusCamby mylisz się pisząc, BTPH chciał go opchnac tak czy siak :P 

Ogolnie odnoszę wrazenie , ze ta wymiana jest całkiem spoko dla wszystkich i gdyby nie to, ze wiemy o oddaniu Curryego to te cześć wymiany dałoby się wybronić - w sensie, nie uważam wcale ze Jazz ja jakoś strasznie wygrali, może 1 pick powinien pójść do GSW a nie OKC, ale ogólnie Człowiek Morza zrobił dobry ruch ale wcale nie po kosztach. Tobias miał u nas bardzo fajny trade value ze względu na kontrakt , Brown za 3 pierwszorundowe picki to tez nie jest promocja - myśle ze jak cześć z Was spojrzy na wymianę szerzej a nie tylko urabura Draymond Green urabura, to nie będzie żadnej gadki o veto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do sytuacji z GSW i podobnymi. Problem jest w tym że to już któraś sytuacja w której jakiś allstar odchodzi a nawet nie był na boocku. Na pewno można było więcej uzyskać to po pierwsze a po drugie nie każdy robi tak by co miesiąc pisać do kogoś i dopytywać czy może zmienił zdanie czy odejdzie Giannis/Harden/Jokic czy ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

dac mi warriors, jak prosilem

Chłopie ty miałeś wahania jak kobieta w ciąży. Raz chciałeś Hornets, bo największy gnój i ty jako zbawca podnoszący tą organizacje na szczyty. Potem wielki powrót do Knicks, potem Warriors, potem Jazz. Co i raz zmieniałeś zdania. Teraz też regularnie maglujesz mi skrzynkę wiadomościami gdzie ty byś nie poszedł lub wrócił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chłopie ty miałeś wahania jak kobieta w ciąży. Raz chciałeś Hornets, bo największy gnój i ty jako zbawca podnoszący tą organizacje na szczyty. Potem wielki powrót do Knicks, potem Warriors, potem Jazz. Co i raz zmieniałeś zdania. Teraz też regularnie maglujesz mi skrzynkę wiadomościami gdzie ty byś nie poszedł lub wrócił :)

no to wzialem jazz.

chcąc zrobic kuku januaremu i qcinowi.

to rzucane sa klody pod nogi.

moze bez beki nie dla mnie ta gra, bo to ktoras juz afera z moimi transferami. nie wiem jak mam temu zaradzic...

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

!! 

Ogolnie nie jest chyba tajemnica ze pierwsza (albo jedna z pierwszych) osób które ruszyły po Curryego byłem ja , niestety moja oferta została odrzucona i dowiedziałem się ze ani Curry ani Green nie zmienia zespołu, wiec @MarcusCamby mylisz się pisząc, BTPH chciał go opchnac tak czy siak :P 

Ogolnie odnoszę wrazenie , ze ta wymiana jest całkiem spoko dla wszystkich i gdyby nie to, ze wiemy o oddaniu Curryego to te cześć wymiany dałoby się wybronić - w sensie, nie uważam wcale ze Jazz ja jakoś strasznie wygrali, może 1 pick powinien pójść do GSW a nie OKC, ale ogólnie Człowiek Morza zrobił dobry ruch ale wcale nie po kosztach. Tobias miał u nas bardzo fajny trade value ze względu na kontrakt , Brown za 3 pierwszorundowe picki to tez nie jest promocja - myśle ze jak cześć z Was spojrzy na wymianę szerzej a nie tylko urabura Draymond Green urabura, to nie będzie żadnej gadki o veto :)

Świetnie ujęte Qcin. Powtórzę się, Green to spadający kontrakt. Jak CM go nie wybroni za rok, to zostanie bez Harrisa, bez trzech picków I rundy i tylko z Jaylenem.

Opanujcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.