Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LONGER01 napisał:

Nastawienie na RFA jest trochę ryzykowne. Jak któryś z tych graczy w realu przedłuży umowy już w to lato jak np Turner czy Booker w zeszłym roku i u nas dostaną podobną ofertę to mało kto Ci może zostać na rynku

Ja jednak wierzę, że nikt nie będzie klepał promocyjnych extension, wiedząc ile kasy będzie na rynku i nie będzie takiej sytuacji, że ja szykuję kupę kasy, a nie będzie jej na kogo wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Ja jednak wierzę, że nikt nie będzie klepał promocyjnych extension, wiedząc ile kasy będzie na rynku i nie będzie takiej sytuacji, że ja szykuję kupę kasy, a nie będzie jej na kogo wydawać.

Martwi mnie taka postawa bo tego nie lubię w tej grze. Bycie psem ogrodnika. 

7 raz powtarzasz jak mantrę ze dasz 3/4 maxy za rok i każdy wie ze robisz to przede wszystkim w celu o którym piszesz powyżej. Aby niezależnie od twoich wrzuconych ofert ( na razie zapowiedzi ich wrzucenia) zablokować tegoroczne extensions cokolwiek by się nie działo. 

Nasza gra ma sporo luk i wad bo nie odwzorowuje do końca pewnych elementów przywiązania gracza do klubu i stad większa rotacja składów ale nie lubię takiego podejścia „ aby inny GM miał gorzej, trudniej, drożej” 

ja akurat przy odważnym i szybkim daniu extension w wielu przypadkach będę doceniał starania GM ze podejmuje ryzyko rok wcześniej zamiast wyciekania RFA do ostatniej oferty. 

Oczywiście zaraz poczytam ze każdy gracz będzie dostawał maxa i nic innego nie przejdzie bo jest wysyp pieniędzy podczas gdy my w naszej grze fajnie akurat unikamy takich durnych eldorado ofert jakie były udziałem Mizgova czy innego Dienga. 

Nasza gra jest ciut inna i myśle ze warto mimo wszystko trzymać względna dyscyplinę finansowa każdego. 

Miałem już rozpustny epizod finansowy i nauczyłem się na własnych błędach. 

Widzę ze nie każdy tak ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Martwi mnie taka postawa bo tego nie lubię w tej grze. Bycie psem ogrodnika. 

7 raz powtarzasz jak mantrę ze dasz 3/4 maxy za rok i każdy wie ze robisz to przede wszystkim w celu o którym piszesz powyżej. Aby niezależnie od twoich wrzuconych ofert ( na razie zapowiedzi ich wrzucenia) zablokować tegoroczne extensions cokolwiek by się nie działo. 

Nasza gra ma sporo luk i wad bo nie odwzorowuje do końca pewnych elementów przywiązania gracza do klubu i stad większa rotacja składów ale nie lubię takiego podejścia „ aby inny GM miał gorzej, trudniej, drożej” 

ja akurat przy odważnym i szybkim daniu extension w wielu przypadkach będę doceniał starania GM ze podejmuje ryzyko rok wcześniej zamiast wyciekania RFA do ostatniej oferty. 

Oczywiście zaraz poczytam ze każdy gracz będzie dostawał maxa i nic innego nie przejdzie bo jest wysyp pieniędzy podczas gdy my w naszej grze fajnie akurat unikamy takich durnych eldorado ofert jakie były udziałem Mizgova czy innego Dienga. 

Nasza gra jest ciut inna i myśle ze warto mimo wszystko trzymać względna dyscyplinę finansowa każdego. 

Miałem już rozpustny epizod finansowy i nauczyłem się na własnych błędach. 

Widzę ze nie każdy tak ma....

Ale w czym problem skoro to rfa? Nie zaplacisz ani grosza wiecej niz zostanie graczowi zaoferowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wojnar Adrianowski napisał:

Niewykluczone, że Anthony Davis znów pojawi się na rynku i to już w aktualne lato, jeśli Kings nie powiedzie się na wolnej agenturze. 

W sumie niegłupie.

Nie zdziwiłbym się jakby Shevcu dostał więcej od tego co dostał Camby za Davis'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs pozyskali zapowiadany #28 2019 draftu i mając 9 nazwisk na tablicy bo wyborze ( znakomitym) @Tecu już wiem ze minimum 1 nazwisko się ostanie. 

Oddano spurs 2025 z umiarkowanymi protektem (12/8/3) 

za ryzyko otrzymałem dwa średnie 2rd 2025 co ma osłodzić ewentualne straty. 

Typowa wymiana na linii spurs blazers gdzie obie strony korzystają z wzorcowej relacji. Zysk może być obustronny. 

Nastepny sezon to ciężka walka spurs o PO co sprawiło ze potrzebny gracz na teraz. 

Portland cierpliwie buduje kapitał. 

Przewiduje choć to z fusów ze pick 2025 może być 15-22 ... w zależności gdzie wyląduje ten ciut zyska patrząc na dwa drugorundery extra. 

Oba drugorundery 2025 mogą posłużyć do dalszych wzmocnień składu bo priorytetem jest walka o PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.