Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze nie widzisz roznicy w wjebaniu 150 mln w zespol na pograniczu 1/2 rundy PO a tankowaniu i przedluzaniu geacza dopiero po okresie tankowania?

 

 

A co was interesuje jak jego klub jest prowadzony?

 

Muszę Ci znów Twój własny cytat przytoczyć bo chyba coś nie halo.

 

Rozumiem za to co innego. Że ktoś ma problem z czytaniem. Między innymi po czymś takim:

 

Oddanie Vucevica wraz ze znaczącym zejściem z kasy. Zredukowanie backcourtu w zimie. To główne założenia.

 

Wizja kosztuje i do okresu rozliczeniowego będę starał się zamknąć w 135M co wcale nie musi być trudne. Już teraz mogłem odciąć sobie kolejne 5M z salary ale nie lubię robić gwałtownych ruchów sprawiając wrażenie, że stoję pod ścianą.

 

Gdzie napisałem, że idę na 150M? Wydaje mi się, że po moich postach i ruchach ( oddanie młodego Yabu za starego pryka, rozmienienie Gasola ), świadczy to o kompletnie czym innym?

 

Walisz jakieś farmazony a tamtym postem o Vucevicu i FA centrów na przyszły rok, nad którym trochę posiedziałem chciałem rozpoznać rynek bo może by mi się go udało przedłużyć za jakieś spoko pieniądze, tym samym podbijając jego wartość transferową i łatwiej przez to pchnąć.

 

Więc rozumiem kolejną rzecz. Że ktoś nie rozumie polemiki, badania rynku, próby zaczęcia jakiejś dyskusji, generalizuje i znów idzie w durną tezę że przyszedł Eld i chce rozpi*****ić 150M na kiepski skład.

 

I zamiast kur*a powiedzieć, że fajne opracowniae bigów na następne FA Eld, sorry za tego LAF 2.0 to Ty dalej brniesz w tezę że rozpierdolę 150M. A nawet jeśli to co Ci do tego? Znów mam Cię zacytować z tym, że to jest indywidualna sprawa każdego GM?

 

Podwójne standardy?

 

Natomiast widzę, że modne jest przypierdalanie się do Bostonu, a o innych będących w większej czarnej dupie cichosza, jak np Wizzards, Spurs czy Memphis. O Clippers nie wspominam, bo wiadomo jak tam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to Ty chcesz Vuca przedluzac co przy takich wydatkach jezt ruchem pokroju lafa. Zdecyduj sie w koncu czy go przedluzasz czy rozmieniasz bo za Toba ciezko wyrobic :]

 

Chce go przedłużyć, dzięki czemu zwiększy się jego trade value, dzięki czemu będzie mógł więcej dostać przy jego wymianie :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to Ty chcesz Vuca przedluzac co przy takich wydatkach jezt ruchem pokroju lafa. Zdecyduj sie w koncu czy go przedluzasz czy rozmieniasz bo za Toba ciezko wyrobic :]

 

Przypierdala się jak głodna mucha do żarcia. Każdy ma dziesiątki różnych pomysłów, kombinuje jak może, ale akurat do mnie przywar a w sprawie innych pisze że to jak zarządzają to ich indywidualna sprawa.

 

pi****le to. Wycofuje się. 

 

Uprzedzam działania rady którą tak wzywasz do pomocy.

 

Już widzę jak zawodnik przedłuża kontrakt, żeby klub go mógł lepiej sprzedać. Brzmi jak świetny plan ;]

 

Nie pisałem o tym wcześniej, ale taki był zamysł. Rozpoznać -> podpisać -> oddać #belikedannyainge.

 

Ale teraz to mnie to yebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypierdala się jak głodna mucha do żarcia. Każdy ma dziesiątki różnych pomysłów, kombinuje jak może, ale akurat do mnie przywar a w sprawie innych pisze że to jak zarządzają to ich indywidualna sprawa.

 

pi****le to. Wycofuje się. 

 

Uprzedzam działania rady którą tak wzywasz do pomocy.

Weź się nie wygłupiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypierdala się jak głodna mucha do żarcia. Każdy ma dziesiątki różnych pomysłów, kombinuje jak może, ale akurat do mnie przywar a w sprawie innych pisze że to jak zarządzają to ich indywidualna sprawa.

 

pi****le to. Wycofuje się.

 

Uprzedzam działania rady którą tak wzywasz do pomocy.

 

 

Nie pisałem o tym wcześniej, ale taki był zamysł. Rozpoznać -> podpisać -> oddać #belikedannyainge.

 

Ale teraz to mnie to yebie.

Eld weź go olej.

Kilka dni temu mnie tez sprowokował i tez chciałem se odpuścić :smile:

 

Moja ocena twoich działań jest taka ze miałeś tylko dwie opcje albo iść na całość albo zrobić qcina dwa. Postawiłeś wszystko na jedna kartę ( a raczej na dwie PG i RW) i od nich teraz już tylko zależy jak cie będą oceniać za rok czy dwa. Nikt nie zarzuca ci ze nisZczysz organizacje

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak zawodnik przedłuża kontrakt, żeby klub go mógł lepiej sprzedać. Brzmi jak świetny plan ;]

 

Jeśli dostanie za to solidne wynagrodzenie z jakąś nadwyżką to w sumie czemu nie?

 

Wracając do Vucevicia to w sumie Eld Tecu zadał bardzo dobre pytanie. Przejrzałeś rynek centrów i ekipy tych poszukujące. Więc gdzie plasujesz Vucevicia wśród tych centrów?

Czy jest poza 3-5 najlepszych? 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld weź go olej.

Kilka dni temu mnie tez sprowokował i tez chciałem se odpuścić :smile:

 

Moja ocena twoich działań jest taka ze miałeś tylko dwie opcje albo iść na całość albo zrobić qcina dwa. Postawiłeś wszystko na jedna kartę ( a raczej na dwie PG i RW) i od nich teraz już tylko zależy jak cie będą oceniać za rok czy dwa. Nikt nie zarzuca ci ze nisZczysz organizacje

Ostatecznie wyszlo na moje takze nadal chcesz dyskutowac jak dzialam na ztwoja niekorzysc?

Przypierdala się jak głodna mucha do żarcia. Każdy ma dziesiątki różnych pomysłów, kombinuje jak może, ale akurat do mnie przywar a w sprawie innych pisze że to jak zarządzają to ich indywidualna sprawa.

 

pi****le to. Wycofuje się.

 

Uprzedzam działania rady którą tak wzywasz do pomocy.

 

 

Nie pisałem o tym wcześniej, ale taki był zamysł. Rozpoznać -> podpisać -> oddać #belikedannyainge.

 

Ale teraz to mnie to yebie.

Handlujesz nim. Gracz o tym wie. Potem nikt go nie chce a Ty chcesz glosowac extension?! Ludzie extension jest dla graczy a nie dla was, ogarniacie to w ogole?? Czy rozmyla wam sie idea tego slowa?? Kolejna rzecz, jezeli odchodzisz to pokazujesz ze brak przedluzenia bylby dobra opcja. Super ze wyczysciles Boston i zrobiles ruch all in. Ale co dalej? Moze wystarczy wiecej dystansu do gry a nie o byle glupote sie obrazac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wyszlo na moje takze nadal chcesz dyskutowac jak dzialam na ztwoja niekorzysc?

 

Handlujesz nim. Gracz o tym wie. Potem nikt go nie chce a Ty chcesz glosowac extension?! Ludzie extension jest dla graczy a nie dla was, ogarniacie to w ogole?? Czy rozmyla wam sie idea tego slowa?? Kolejna rzecz, jezeli odchodzisz to pokazujesz ze brak przedluzenia bylby dobra opcja. Super ze wyczysciles Boston i zrobiles ruch all in. Ale co dalej? Moze wystarczy wiecej dystansu do gry a nie o byle glupote sie obrazac...

Shevcu. Przestań.

 

Z tego co ja zrozumiałem to słowo wycofuje się oznacza wycofanie się z prób extension a nie rezygnacji z gry. Mam nadzieję, że dobrze rozumiem to słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shevcu. Przestań.

 

Z tego co ja zrozumiałem to słowo wycofuje się oznacza wycofanie się z prób extension a nie rezygnacji z gry. Mam nadzieję, że dobrze rozumiem to słowo.

Ale co przestan...

 

Ludzie, wciskacie kit w zywe oczy a potem ma sie niby za to przepraszac. Sorry ze mamy grono ksiezniczek ktorym zlego slowa nie powiesz a z drugiej strony dopierdalanie sie do Qcina juz jest ok bo jak inaczej traktowac te pisty o jakims qo tego gracza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wyszlo na moje takze nadal chcesz dyskutowac jak dzialam na ztwoja niekorzysc?

 

Handlujesz nim. Gracz o tym wie. Potem nikt go nie chce a Ty chcesz glosowac extension?! Ludzie extension jest dla graczy a nie dla was, ogarniacie to w ogole?? Czy rozmyla wam sie idea tego slowa?? Kolejna rzecz, jezeli odchodzisz to pokazujesz ze brak przedluzenia bylby dobra opcja. Super ze wyczysciles Boston i zrobiles ruch all in. Ale co dalej? Moze wystarczy wiecej dystansu do gry a nie o byle glupote sie obrazac...

 

Nie wiem o co tak rzucasz jadem na lewo i prawo. Dobre extension dla obu stron załatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlujesz nim. Gracz o tym wie. Potem nikt go nie chce a Ty chcesz glosowac extension?! Ludzie extension jest dla graczy a nie dla was, ogarniacie to w ogole?? Czy rozmyla wam sie idea tego slowa?? Kolejna rzecz, jezeli odchodzisz to pokazujesz ze brak przedluzenia bylby dobra opcja. Super ze wyczysciles Boston i zrobiles ruch all in. Ale co dalej? Moze wystarczy wiecej dystansu do gry a nie o byle glupote sie obrazac...

 

Ogarnij sam, że jak coś piszesz to należy być konsekwentnym. Jak się wpier*alasz w działania wszystkich, to rób to do wszystkich. Jak stajesz w obronie jednego, że to indywidualna jego sprawa jak zarządza klubem, to rób to do wszystkich. Mierz wszystkich równą miarą.

 

Dystansu to chyba Tobie brakuje, gdzie zmuszasz mnie do zacytowania po raz trzeci tego samego:

 

Eld przypomne tylko ze kolo z draftu plus dwa moje stashe z tego roku plus mlodziez to juz bedzie 12 chlopa i cos w okolicach 72-78 na 3 graczy na FA. Spokojnie bede mial miejsce na wysokiego na C.

 

A i moze rada w koncu zatrzyma te proby przedluzania graczy przez Ciebie bo powoli robisz LAF 2.0...

 

Takim postem odbierasz drugiemu chęć do gry, dyskredytujesz go w oczach innych, gdzie wystarczy IQ powyżej muszki owocówki aby widzieć że coś Ci we mnie nie pasuje, gdzie innego bronisz, a ze mną żądasz od rady działań.

 

I co jak co, ale to kur*a nie brzmiała jak głupota. Ja bym nigdy radzie nie zasugerował działań wobec żadnego z uczestników gry. Bo po pierwsze to rola rady interweniować, a po drugie wierzę, że gram z ludźmi na poziomie. No ale widać że w tym ostatnim to ja teraz chyba generalizuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostanie za to solidne wynagrodzenie z jakąś nadwyżką to w sumie czemu nie?

 

Eld jasno dał do zrozumienia, że chce go podpisać, aby zwiększyć jego wartość na rynku. Jeśli więc Vuc dostanie "nadwyżkę", to jego wartość raczej spadnie jeszcze bardziej, bo każdy wie, że za rok drogi nie będzie. Nie wiem po prostu jaki interes ma zawodnik, żeby podpisać raczej niski kontrakt, żeby zostać wysłanym w niewiadomą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.