Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wojnarowski mój drogi to się błyskawicznie wycofał z tekstu, więc fluberku siedź cichutko ;]

Mówię o extension a nie o tym że wojnarowski wprost napisał że butler nie cierpi lebrona a kilka godzin pozniej to skasowal:)

Brak wymiany z Twojej strony to brak gry butlera u Ciebie co widzimy w rl nba:) chciales lebrona, to teraz przyjmij konsekwencje:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Butler chce odejść z Soty, bo Wiggins i Towns

 

To prawda, ale jednocześnie czytając między wierszami (a i chyba w samych newsach było to bezpośrednio zawarte) można zauważyć, że szuka destynacji, gdzie będzie centralną postacią.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler miał też konflikty z Bulls, więc problem jest szerszy niż Towns i Wiggins do czego próbujesz tu sprowadzić.

 

U Nas Butler Townsa i Wigginsa nie spotkał, więc może ma konflikt z Ingramem i Russellem, bo taka może być jego natura.

 

A i ten LeBron jest mocno problematyczny. Temat ich animozji był poruszany długo przed powstaniem zabawy. Może był rozdmuchany, ale w każdej historii jest ziarno prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2012 Butler nie chciał ubrać koszulki Heat bo grał tam LeBron.

 

W 2018 ( tym razem dobry rok napisałem lol ) nie wskazał Lakers bo jest tam LeBron.

 

Miami to nie jest mały market. Do tego nam nie można wykorzystywać tego jako argumentów. A już nie wspomnę że mamy odwzorować rl nba więc jak Butler pójdzie do Heat to Taingers na 100% ma mój głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami to nie jest mały market. Do tego nam nie można wykorzystywać tego jako argumentów. A już nie wspomnę że mamy odwzorować rl nba więc jak Butler pójdzie do Heat to Taingers na 100% ma mój głos.

 

Nie ma takiego nakazu, tym bardziej nie ma nakazu podejścia zero-jedynkowego. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami to nie jest mały market. Do tego nam nie można wykorzystywać tego jako argumentów. A już nie wspomnę że mamy odwzorować rl nba więc jak Butler pójdzie do Heat to Taingers na 100% ma mój głos.

 

Nie rozumiem takiego podejścia...

 

My tu tworzymy alternatywną rzeczywistość, a niektórzy chcą brać wszystko 1:1

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BS, mogą dać w wymianie Kantery etc teraz. Lakers nie mogą świeżo podpisanych. Po prostu nie mogą.

 

I to jest właściwie twoja jedyna linia obrony, że Butler ich nie wymienił, bo Lakers nie mają co oddać.

 

To możliwe, ale to jednak przypuszczenie, a nie pewnik.

 

Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, na pewno będzie to paląca kwestia podczas przyszłego FA, jeśli nie zdecydujesz się na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BS, mogą dać w wymianie Kantery etc teraz. Lakers nie mogą świeżo podpisanych. Po prostu nie mogą.

 

Absurd sądzić, że Kanter etc. starczyłoby.

 

Idąc tym tokiem myślenia Lakers mogli oddać Denga. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na B-r Smart i Nurkic mają po 24, George 28, Bojan i Morris 29, Mirotic 27. Raczej ich daty urodzenia są dość szeroko dostępne ;]

 

A co do wymiany, to ok, że się lekko wzmocniłeś, ale jeśli każdy Ci mówi, że przepłaciłeś, to się zastanów, że może jest coś na rzeczy. Zwłaszcza ten pick za 7 lat mogłeś przecież zrobić lottery protected. A samo oddawanie Vucevicia to totalna komedia w Twoim wykonaniu, bo wystarczyło nie brać go we wcześniejszej wymianie i nie miałbyś takiego problemu ;]

Owszem, ale po Gasola było raptem dwóch chętnych i jest to tego pokłosie. Ja jestem zadowolony. Finalnie za Gasola dostałem Morrisa, Nance i Bogdanovića.

 

I wciąż nie rozumiem tego zachwytu nad far away pickami. To loteria. Nawet nie rzut monetą a toto lotek co będzie i co sie wylosuje. Może byc drugi Davis a może być też Bennett.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiu nie gadaj, bo te łzy niewiele zrobią, Butler boe lubi LBJ i tyle,, wiec szukaj wymiany albo atakuj majstra tera bo za rol nikt tego nie kupi.

 

Elf, zjebales i tyle, fajna przebufowa ale zbyt droga, bo można było zrobić taniej osiągnąć ten sam efent ald się podpaliłeś, no offence, nie Ty pierwszy, to w dużej mierze wina sezonu ogórkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.