Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wylądował w RL Suns. S5 mu się szykuje.

Gdyby Suns byli tak bardzo na nie zajarani to nie wybieraliby z nr 31 innego PG tylko od razu jego. Czy summer league jest ważniejsze niż przykładowo rok scoutingu? Także fajnie wyglądał Melton w SL, ale nie wpadałbym w taki zachwyt i nie szykował bym dla niego S5. Houston go widzieli i jednak oddali a chyba mają większą wiedzę niż My.

Do tego Melton to nie jest rozgrywający i przy Booker że jednak może nie za bardzo pasować, choć były jakieś bąki o tym, że Booker PG, ale to raczej słabo widzę.

Z kolei przy Harden ie mógłby ładnie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchell Robinson spadł jeszcze dalej (?), więc trochę jednak, jak mawiajo, skałting srałting.

I też pokazał kilka niezłych spotkań na tle ogórków, więc też nie przeceniam.

Rzeczywistosc zweryfikuje, ale łączy ich to, że rok nie grali.

 

Oczywiscie chciałbym by Robinson okazał się stealem , ale do tego jeszcze długa droga, choć widzę, że chętnych na niego jest wielu :)

Nie sprzedaję, chcę mieć fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ashigaru ma najdłuższą rotację obok Warriors w tym momencie w grze, dwunastu ludzi do rotacji w playoffowym teamie, a i star power lepszy niż Blazers w prawdziwej lidze (Horford >>> McCollum, Drummond > Nurkic), potencjalny czarny koń tego sezonu, spora szansa na drugą rundę. Więc nawet jak oddał dużo, to są wciąż ''tylko'' 2nd roundery. :)

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jaasne Korver jest bardzo dobry będzie wzmocnieniem.

 

Tylko ja go miałem prawie za pick drugiej rundy i Abrinesa.

 

Sądzę po prostu ze to teoche za dużo z jednej strony.

 

Ale oczywiście życzę Portland jak najlepiej ciekawa ekipa.

 

BMF kolejny bardzo dobry ruch.

 

Ciekawe czy Portland uda się przehcdanlowac Drummonda lub Horforda bo ich dwóch na parkiecie moim zdaniem nie jest optymalnym połączeniem

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ashigaru ma najdłuższą rotację obok Warriors w tym momencie w grze, dwunastu ludzi do rotacji w playoffowym teamie, a i star power lepszy niż Blazers w prawdziwej lidze (Horford >>> McCollum, Drummond > Nurkic), potencjalny czarny koń tego sezonu, spora szansa na drugą rundę. Więc nawet jak oddał dużo, to są wciąż ''tylko'' 2nd roundery. :)

Nie będę się kłócić, ale:

Embiid

Johnson

Covington

Simmons

Thompson

Richardson

Jackson

WCS

Robinson

Nowitzki

Beverley

Ntilikina

Coś nie tak z długością i jakością tej rotacji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócić, ale:

Embiid

Johnson

Covington

Simmons

Thompson

Richardson

Jackson

WCS

Robinson

Nowitzki

Beverley

Ntilikina

Coś nie tak z długością i jakością tej rotacji? :smile:

 

Nie musisz się kłócić.

 

Twoja rotacja to jakiś kosmos. Blazers też niezła a Horford obok Drummonda nie jest złym pomysłem, gdyż ten pierwszy nie lubi grać na C.

 

No i Tomka oczywiście. Ale o tym mu już pisałem na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie pomyślałem o Sixers, wiadomo, że za rok to może główny kandydat do tytułu. :tongue: Ale Brogdon, Kaminsky, Ellington, Aminu, Napier, Diallo, Mascala, do tego jakiś Selden - no ciężko z tego nie zrobić bardzo mocnego 2nd unit. :smile: Świetna opcja zwłaszcza na playoffowe adjustments, sporo niedocenianych rolesów.

 

Więc, no, ja tam rozumiem te ruchy.  :)

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale według mnie dużo w rotacji Blazers się nie zmieniło - Bareę zastąpiono Korverem, a Acy'ego - Diallem. Według mnie oczywiście zmiany na plus dla Blazers, choć sporo oddali - za rok ten kontrakt Korvera może wadzić, ale przed tym trade'm mieli tak samo szeroką rotację chyba ;P

 

A propos szerokiej rotacji, to Jazz nie narzekają na brak ciekawych graczy, którzy wiele wnoszą z ławki ;)

 

E: wniosek nasuwa się sam i można go powtarzać przy kolejnej już wymianie BMF-a, czyli dobry deal dla LAC.

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.