Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

No to udało mi się zamknąć rooster Bostonu.

 

Udało się ściągnąć:

 

- Russell Westbrook

- Markieff Morris

- Bojan Bogdanović

- Larry Nance Jr.

- Rajon Rondo

 

Z mniejszych uzupełnień:

 

- Shabazz Muhammad

- Tyler Zeller

- Dante Cunnigham

- Isaiah Taylor

 

Udało się również zatrzymać:

 

- Marcus Smart

- Jusuf Nurkić

- Lou Williams

 

Ze znaczących strat na pewno Marc Gasol, ale jeśli popatrzeć na to tak, że udało mi się go rozmienić na Markieffa Morrisa, Bojana Bogdanovića i Larrego Nance Jr, dopłacając dwa picki 2r, jeden odległy pick 1r i swap 2022 to chyba nie jest źle, gdzie jeszcze udało się oszczędzić $ 6 300 000.

 

Jak się Brewer nie sprawdzi i go kopnę w leniwe dupsko to zaczynam sezon z 139,7M. Najwięcej w lidze. Ale to jeszcze nie koniec... :)

 

Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

Kiepski deal dla Bostonu, który oddaje Vucevicia, świetny pick i 3x2r za Bojana i Larryego, czyli defacto wartość Larryego została ustalona na pick z loterii i 3x 2r przy założeniu ze Vucevic i Bogdanovic to podobna jakość koszykarska

 

Oklahoma idzie droga Minnesoty wiec nie bede krytykował, bardzo fajny pakiet jal za taki duet graczy

Heat, bardzo solidna zmiana, wymiana zbędnego Riversa na potrzebnego centra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

Kiepski deal dla Bostonu, który oddaje Vucevicia, świetny pick i 3x2r za Bojana i Larryego, czyli defacto wartość Larryego została ustalona na pick z loterii i 3x 2r przy założeniu ze Vucevic i Bogdanovic to podobna jakość koszykarska

 

 

Z mojej perspektywy Misiu :) 

 

- oszczędność 3,5M

- załatanie dziury na SF drugim najlepszym punktujący z RL Pacers

- wymiana 1 na 2 graczy

- picki Miami i 76ers w przyszłym roku nie zapowiadają się na za wysokie

- realny koszt to I runda 2025, ale kto tam wie co będzie za 7 lat :)

 

Popatrz na moje ruchy ogólnie, co masz opisane wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samymi pickami team żyje.

 

Do tej pory mogę zechcieć rozdrobnić skład w obliczu np seryjnych porażek i picki wrócą.

 

W teorii może tak, w praktyce pewnie gorzej. 

 

Przy swoich pickach jesteś panem swojego losu. 

Hipotetycznie, groźniejsza kontuzja Westbrooka. Co wtedy? Marazm. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii może tak, w praktyce pewnie gorzej. 

 

Przy swoich pickach jesteś panem swojego losu. 

Hipotetycznie, groźniejsza kontuzja Westbrooka. Co wtedy? Marazm. 

 

No risk, no fun.

 

Fakt, ryzyko jest. Ale sam za dobrze też z pickami nie stoisz. Może i od 2022 masz swoje ale w najbliższym drafcie i w 2021 nie podpiszesz nic. Ja mam przynajmniej drugie rundy. Poza tym u Ciebie są bardziej łamliwi chłopcy.

 

Jak mi się udało w miarę ogarnąć Boston to i taką sytuację bym ogarnął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro o zamykaniu składu to przypomnę że miałem powody nie składania V rundy....

 

oszczędności...

 

stąd ponawiam info że chętnie teraz swoich graczy zaproponować mogę w wymianie 1 za 2 lub 1 za 3

 

 

w zależności od wartości sportowych zaangażowane mogą zostać picki z jednej ( dopłata) lub drugiej ( oddanie) strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

Kiepski deal dla Bostonu, który oddaje Vucevicia, świetny pick i 3x2r za Bojana i Larryego, czyli defacto wartość Larryego została ustalona na pick z loterii i 3x 2r przy założeniu ze Vucevic i Bogdanovic to podobna jakość koszykarska

 

Wartość sportowa może na ten moment podobna, ale trade value raczej nie. Bogdanovic gra na dobrym kontrakcie i to zabezpieczonym TO, do tego na niewdzięcznej pozycji SF mając warunki do bronienia i szybkich SG jak i silniejszych PF.

 

W tym czasie Vucevic to nieefektywny pożeracz usage i tak na prawdę sądny sezon przed Nim. Przy gorszym scenariuszu może być powtórka z Grega Monroe, patrząc na casus znacznie bardziej utalentowanego i lepiej broniącego Brook Lopeza ciężko o optymizm. Magic nieudolnie Nim handlują od trzech sezonów. Ja jakoś nigdy jego wielkim fanem nie byłem.

 

A Nance za trzy second roundery też się raczej broni.

 

W dużo gorszej sytuacji byłby Eld gdyby podpisał tego Morrisa za 10mln, tak to ciągle przy dobrej polityce może zamknąć ten trzyletni okres na zero. Przy gorszej sytuacji pewnie pohandlują Paul George, a mają też trochę talentu na niezłych kontraktach jak Nurkic czy Smart.

 

Ogólnie ciężko mi sobie wyobrazić, by Celtics z obecną głębią wypadli z trójki na Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo-Lou-Bogdanović-Morris-Nance może by i do PO nie weszli u nas ale w RL nba na takim wschodzie who knows.

what? :D

 

fuck no

 

@Camby

 

Vuc musiałby chyba stracić nogę i oko aby spaść do koszyka Monroe, ale podziwiam konsekwencje w wygłaszaniu takich tez

 

raz bronisz Paytona a potem jedziesz po Vucu, niesamowite

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld zdejmij różowe okulary :D

 

Masz fajny sklad, ale ta wymiana była słaba dla Ciebie. Troche poszerzasz sklad, troche oszczędzasz, ale zaraz Kucio zrobi sobie z Ciebie farmę pickow, nie chce wchodzić w arkusz ale OKC zdaje mi się ze ma wszystkie Twoje picki (lub swapy) do 24, z przerwa na rok 23, z którego ja zostałem okradziony (rak, tak, pamiętam xq) a zważywszy na finanse oraz to, ze w mojej opinii, Twoj projekt jest 1,no maaaks 3letnito gdzieś od 2021 będzie bardzo bolało,aczkolwiek sama idea all in bardzo fajna, choc na moje za ten zestaw który miałeś mogłeś dostac znacznie lepszy pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Camby

 

Vuc musiałby chyba stracić nogę i oko aby spaść do koszyka Monroe, ale podziwiam konsekwencje w wygłaszaniu takich tez

 

raz bronisz Paytona a potem jedziesz po Vucu, niesamowite

 

Trzeba znać proporcje między bronieniem gracza, którego część odesłała by do Chin, a graczem za którego niektórzy tutaj oddawali 1st rounderowe picki.

 

A moje tezy nieskromnie ujmując z czasem w większości się bronią by przypomnieć Irvinga, którego powinieneś dobrze pamiętać sprawę czy Oladipo.

 

Notabene, ostatnio zachowujesz się jak ostatni frustrat na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld zdejmij różowe okulary :grin:

 

Masz fajny sklad, ale ta wymiana była słaba dla Ciebie. Troche poszerzasz sklad, troche oszczędzasz, ale zaraz Kucio zrobi sobie z Ciebie farmę pickow, nie chce wchodzić w arkusz ale OKC zdaje mi się ze ma wszystkie Twoje picki (lub swapy) do 24, z przerwa na rok 23, z którego ja zostałem okradziony (rak, tak, pamiętam xq) a zważywszy na finanse oraz to, ze w mojej opinii, Twoj projekt jest 1,no maaaks 3letnito gdzieś od 2021 będzie bardzo bolało,aczkolwiek sama idea all in bardzo fajna, choc na moje za ten zestaw który miałeś mogłeś dostac znacznie lepszy pakiet

 

Obskoczyłem z Vucevicem 3/4 ligii. Wcześniej spamowałem Gasolem. Zdziwił byś się jakie "zestawy" leżały na stole. Nie wspomnę, że jedyna wymiana 1:1 z Vucevicem to była możliwa z Heat ( Rivers ). Wszyscy inni albo chcieli dopłaty, albo kazali mi z nim spadać na drzewo.

 

Po Vucevica zgłosiło się ZERO teamów. Jedyna szansa dla mnie aby go zrzucić to była dopłata. A że z tą dopłatą zyskałem naprawdę dobrego SF gdzie miałem przeciąg i Nance plus dodatkowo zszedłem z kasą to traktuję to jako naprawdę duży sukces.

 

Jak pisałem. Nie samymi pickami team żyje.

 

2019 - mam dwie drugie rundy

2020 - to mam swój pick, bo w 2020 OKC raczej nie będzie wyżej, więc pewnie nie swapnie

2021 - swoją drugą rundę

2022 - OKC/BOS swap. Nadal będę miał RW0 i PG13 więc to pewnie nawet nie będzie loterry pick

2023 - tutaj Karpik okradł wszystkich

2024 - BOS i to bez żadnego swapu

2025 - poszedł hen ale w 7 lat to się może duuuuużo wydarzyć

 

2019 i od 2021 - 2025 mam swoje drugie rundy.

 

Nie wiem gdzie tu tragedia. Jak coś to mogę odwalić taką Sotę i nie wierzę, że np za takiego Smarta nie wyciągnął bym I roundera z syfiastym kontraktem.

 

Podsumowując. Picków nie wiele, ale jednak jakieś są, ale za to pole do wymian również jest.

 

Poza tym, wciąż nie mogę zrozumieć miłości niektórych do picków.

 

"Ooooo nie masz picków, zginiesz marnie" - prawi ten co ma 3-4 bustów w składzie :D.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znać proporcje między bronieniem gracza, którego część odesłała by do Chin, a graczem za którego niektórzy tutaj oddawali 1st rounderowe picki.

 

A moje tezy nieskromnie ujmując z czasem w większości się bronią by przypomnieć Irvinga, którego powinieneś dobrze pamiętać sprawę czy Oladipo.

 

Notabene, ostatnio zachowujesz się jak ostatni frustrat na forum...

mój post absolutnie nie miał być agresywny, nie wiem czemu tak to odebrałeś, o koszu staram się pisać w jednym tonie i stylu, a przepychanki z innych działów niebawem zostawię za sobą

 

Vuc ma duży usg, bo w Magic scoring praktycznie nie istniał, w ogóle wyciąganie adv stats w kontekście grajków Orlando nie ma imo większego sensu, nie zmienia to faktu, że porównanie Monroe do Vuca jest na dziś dla mnie abstrakcją totalną

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vuc i Bojan to też nie jest ta sama wartość transferowa. Liga skrzydłowymi stoi. Bojan ma 3M mniejszy kontrakt niż w RL i teoretycznie dopiero wchodzi w prime.

 

A jaką miał Vuc wartość transferową, miałem okazję przekonywać się przez 1,5 miecha, a RL Magic przez 3 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obskoczyłem z Vucevicem 3/4 ligii. Wcześniej spamowałem Gasolem. Zdziwił byś się jakie "zestawy" leżały na stole. Nie wspomnę, że jedyna wymiana 1:1 z Vucevicem to była możliwa z Heat ( Rivers ). Wszyscy inni albo chcieli dopłaty, albo kazali mi z nim spadać na drzewo.

 

Po Vucevica zgłosiło się ZERO teamów. Jedyna szansa dla mnie aby go zrzucić to była dopłata. A że z tą dopłatą zyskałem naprawdę dobrego SF gdzie miałem przeciąg i Nance plus dodatkowo zszedłem z kasą to traktuję to jako naprawdę duży sukces.

 

Jak pisałem. Nie samymi pickami team żyje.

 

2019 - mam dwie drugie rundy

2020 - to mam swój pick, bo w 2020 OKC raczej nie będzie wyżej, więc pewnie nie swapnie

2021 - swoją drugą rundę

2022 - OKC/BOS swap. Nadal będę miał RW0 i PG13 więc to pewnie nawet nie będzie loterry pick

2023 - tutaj Karpik okradł wszystkich

2024 - BOS i to bez żadnego swapu

2025 - poszedł hen ale w 7 lat to się może duuuuużo wydarzyć

 

2019 i od 2021 - 2025 mam swoje drugie rundy.

 

Nie wiem gdzie tu tragedia. Jak coś to mogę odwalić taką Sotę i nie wierzę, że np za takiego Smarta nie wyciągnął bym I roundera z syfiastym kontraktem.

 

Podsumowując. Picków nie wiele, ale jednak jakieś są, ale za to pole do wymian również jest.

 

Poza tym, wciąż nie mogę zrozumieć miłości niektórych do picków.

 

"Ooooo nie masz picków, zginiesz marnie" - prawi ten co ma 3-4 bustów w składzie :D.

Karpik okradl mnie, a nie wszystkich, i proszę o tym nie zapominać, bo ja na pewno tego nie zrobie:]

 

Każdy gracz ma swój czas, Ty chcialed za szybko skończyć budowę zespołu stad Vucevicia oddales za damski ... Czasem trzeba poczekać, a nie starać się wymienić dla samej wymiany, imo mocno przepłaciłeś za zestaw warty maks 2x2r dales 1x1runda i 3x2runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój post absolutnie nie miał być agresywny, nie wiem czemu tak to odebrałeś, o koszu staram się pisać w jednym tonie i stylu, a przepychanki z innych działów niebawem zostawię za sobą

 

Vuc ma duży usg, bo w Magic scoring praktycznie nie istniał, w ogóle wyciąganie adv stats w kontekście grajków Orlando nie ma imo większego sensu, nie zmienia to faktu, że porównanie Monroe do Vuca jest na dziś dla mnie abstrakcją totalną

 

ubódł mnie ten fragment o "konsekwencji wygłaszaniu takich tez", jakby większość moich opinii była wzięta z kosmosu. Jedna osoba z naszej gry ma skłonność wypowiadać się w podobnym tonie i trochę działa to na mnie jak płachta na byka, a że ostatnio jakoś lubisz przytyki w moim kierunku to wyczułem atak.

 

Na dziś jest to może abstrakcja, zwłaszcza że ja sam nakreśliłem to jako najczarniejszy scenariusz, ale sposób gry mają podobny i jest on po prostu wypierany z NBA. Ja nie widzę zespołu, który da mu podobną rolę w zespole, no chyba że inny tanker. Psuje flow gry, słabo podaje, przeciętnie zbiera i nie broni. Jest efektywnym z piłką w rękach, ale to nie jest poziom Townsa, a bardziej jakiegoś Kantera. Nie widzę poważnego zespołu, który daje mu szansę podczas przyszłego FA.

 

Ten sezon zweryfikuje jego przydatność. Jest w ostatnim roku, poluje na ostatni duży kontrakt. Może wykorzysta atuty ofensywne, a może po prostu ja go nie doceniam.

 

Monroe dwa lata temu też był starterem z średnią na poziomie double-double i zarabiał chyba koło 16mln. Kto przewidywał, że jedyna rola jaka mu przypadnie to daleki rezerwowy za minimum?

Vuc i Bojan to też nie jest ta sama wartość transferowa. Liga skrzydłowymi stoi. Bojan ma 3M mniejszy kontrakt niż w RL i teoretycznie dopiero wchodzi w prime.

 

A jaką miał Vuc wartość transferową, miałem okazję przekonywać się przez 1,5 miecha, a RL Magic przez 3 lata...

 

Zaraz mu trzydziestka stuknie. W prime to jest teraz.

 

Może Bogdanovice też Ci się mylą jak Morrisowie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tangiers mocno zamieszał, ale nie wiem czy dokładanie swapów do wymiany (finalnej) Howarda i Harklessa na Gallo i Vuca to dobry pomysł.

 

Tam są duże problemy w D na obwodzie (Redick, Doncić) wstępnie, a jednak te deale mocno uderzają w defensywę.

No i Gallo to ruletka wyższych lotów jak chodzi o ilość rozegranych w sezonie gier.

Heat wciąż w grze o Tatuma #donci

 

o cholera, to nie tu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik okradl mnie, a nie wszystkich, i proszę o tym nie zapominać, bo ja na pewno tego nie zrobie:]

 

Każdy gracz ma swój czas, Ty chcialed za szybko skończyć budowę zespołu stad Vucevicia oddales za damski ... Czasem trzeba poczekać, a nie starać się wymienić dla samej wymiany, imo mocno przepłaciłeś za zestaw warty maks 2x2r dales 1x1runda i 3x2runda.

Ale co II rundy są warte? Ilu graczy z 2r naprawdę wytrzymuje 4 lata w lidze a nie wiszą na 2way lub stashed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.