Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co II rundy są warte? Ilu graczy z 2r naprawdę wytrzymuje 4 lata w lidze a nie wiszą na 2way lub stashed?

Różnica miedzy nami a NBA jest taka, ze my wybieramy wcześniej.Jasiu z którym nr wybrałeś loteryjnego Robinsona?

 

Ale mniejsza o to, no tu ogólnie się zgadzam, z kolei oddawanie top5 picku (na ten moment) za Bogdanovicia a w zasadzie za Larryego jr nest fatalnym dealem dla Ciebie, oczywiście wiele się może zmienić ale na ten moment jesteś bliski bycia contederem w najbliższych 2dezonach, oraz bycie Nets Kinga przez kolejne 5. Imo struktura zespołu który zbudowałeś jest zbyt ryzykowna i będzie bolało za mocno, zwłaszcza ze ta wymiana akurat nie zmienia Twojej pozycji w power rankingu, a ten pick 25, coz, na Twoim miejscu brałbym młodego gracza a nie starego bialasa bez upsideu, ale czekam na sezon, może odszczekam s Ty zdobędziesz pierścień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tangiers mocno zamieszał, ale nie wiem czy dokładanie swapów do wymiany (finalnej) Howarda i Harklessa na Gallo i Vuca to dobry pomysł. 

 

Tam są duże problemy w D na obwodzie (Redick, Doncić) wstępnie, a jednak te deale mocno uderzają w defensywę.

No i Gallo to ruletka wyższych lotów jak chodzi o ilość rozegranych w sezonie gier.

Biorąc pod uwagę to, że Howarda ponoć znowu bolą plecy, to może się okazać, że w kwestii zdrowia te wymiany wyjdą na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica miedzy nami a NBA jest taka, ze my wybieramy wcześniej.Jasiu z którym nr wybrałeś loteryjnego Robinsona?

 

Ale mniejsza o to, no tu ogólnie się zgadzam, z kolei oddawanie top5 picku (na ten moment) za Bogdanovicia a w zasadzie za Larryego jr nest fatalnym dealem dla Ciebie, oczywiście wiele się może zmienić ale na ten moment jesteś bliski bycia contederem w najbliższych 2dezonach, oraz bycie Nets Kinga przez kolejne 5. Imo struktura zespołu który zbudowałeś jest zbyt ryzykowna i będzie bolało za mocno, zwłaszcza ze ta wymiana akurat nie zmienia Twojej pozycji w power rankingu, a ten pick 25, coz, na Twoim miejscu brałbym młodego gracza a nie starego bialasa bez upsideu, ale czekam na sezon, może odszczekam s Ty zdobędziesz pierścień ;)

E no nie wyrokuj co będzie za 7 lat. Jak pisałem, mogę zmienić strategię i nie jeden za Smarta zrzucając jakiegoś Leuera by mi 1st round dorzucił na łatwości.

 

Zapewniłem sobie jeszcze większą głębię a Bogdanovic to gracz na s5 u wielu a u mnie zmiennik Georga.

 

Poza tym, mam w końcu co wymieniać w grudniu. Przypomnę tylko jak wyglądali Celtics jak ich obejmowałem. Jaylen, Gasol, Hernangomez, Mirotic i Barnes. Reszta to RFA i UFA. Szczególnie zatrzymanie PG13 to sukces.

 

3 picki pierwszorundowe, Gasol, Jaylen Brown i Barnes + tak maprawdę 1 pick drugorundowy ( przypomnę że ten PHI znalazłem sam zagubiony a oddawałem nie swoje ) to była cena za Westbrooka, Markieffa Morrisa, Bogdanovica, Nance i zatrzymanie PG13.

 

Dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no nie wyrokuj co będzie za 7 lat. Jak pisałem, mogę zmienić strategię i nie jeden za Smarta zrzucając jakiegoś Leuera by mi 1st round dorzucił na łatwości.

 

pick pickowi nierówny. 

 

Twoja sytuacja wskazuje, że za parę lat będziesz w dupie a czołowych picków nie będziesz w stanie zdobyć poprzez transfery. 

W pewnym sensie tego typu działaniom miała zapobiec reforma w NBA i brak możliwości handlu pickami 2 lata z rzędu, ale patrząc na działania Elda (swapy) powinna ona wybiegać dalej (i uniemożliwić swapowanie)  :grin:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pick pickowi nierówny. 

 

Twoja sytuacja wskazuje, że za parę lat będziesz w dupie a czołowych picków nie będziesz w stanie zdobyć poprzez transfery. 

W pewnym sensie tego typu działaniom miała zapobiec reforma w NBA i brak możliwości handlu pickami 2 lata z rzędu, ale patrząc na działania Elda (swapy) powinna ona wybiegać dalej (i uniemożliwić swapowanie)  :grin:

Przykład leci z góry. Zerknij na Lakers ;)

#BillELD King

Lol, przyganiał kocioł garnkowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty Qcin wyliczasz wartość picków, które będą za siedem lat to ja nie mam pojęcia.

 

Ty podajesz Robinsona, ja odpowiadam Motley i Anibogu. Pojedyncze przykłady nie zmieniają trendu co do którego Eld ma racje.

Jak ty Qcin wyliczasz wartość picków, które będą za siedem lat to ja nie mam pojęcia.

 

Ty podajesz Robinsona, ja odpowiadam Motley i Anibogu. Pojedyncze przykłady nie zmieniają trendu co do którego Eld ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** mac, popsuł mi się tele, wypiłem litra Bellsa z ojcem i 0,7 rieslinga matka, użyłem zastępczego telefonu i mi się moja odpowiedz kgora pisałem przez +- 20min pidaem rozjechała i skończyło się odpowiedzią na odpowiedz Cambyego odpowiedzią Cambyego (chyba dobrze logicznie to napisałem)

 

Coz, żeby nie przedłużać, bo nie chce mi się przypominać wszystkiego co napisałem.

 

Marcus, wcale nie tak trudno przewidzieć wartość picku za kilka lat, Eld imo fajna prze ufowa, fajny skład, ale za 2 lata będziesz szorował dno, chyba ze OKC w rl NBA zdobędzie misia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6x 1st (u mnie) vs 3x 1st (u Ciebie)

Doliczając '18 to 9:3. Yup, pewna różnica^

Oj Jasiu Jasiu Twa miłość do Celtów jest naprawdę nie do zmierzenia. Zamiast się cieszyc że nowy fajnie wpisał się w Twą zabawę, że ogarnął kuwetę w miarę ładnie w 3 miechy to Ty szpila za szpilą a sam u siebie masz tylko LBJ i Butlera który jasno daje do zrozumienia w RL NBA że z nim grać nie chce. A no i najlepszy zawodnik z ławki to Patterson. Tak tak. Ten sam co notował nie całe 4 ppg.

 

Twoje 1st round 2019 i 2021 ( szczególnie ten pierwszy ) to będzie o 2-3 pozycje od early 2nd round. Też mi przewaga :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kuwetę to już zapaskudził też ;>

Proszę o brak fluberyzmów - Butler nigdzie nie dał do zrozumienia, że nie chce grać z LJ.

Patterson to niekoniecznie u mnie mpg dostanie^

 

Tak ogólnie owszem, przewaga ;>

 

Flexibility mamy w wymianach teraz zupełnie inne, u Ciebie najbardziej boli całkowity brak perspektywicznych graczy.

Zobaczymy jak sobie z tym poradzisz, na ten moment po prostu rzucałeś wszystko co przyszłościowe za wzmocnienia.

Smart 23 lata

Nurkić 23

George 27

Westbrook 29

Mirotic 26

Morris 28

Nance 25

Bogdanović 28

 

Rzeczywiście. Masz racje. Tragiczne trade value. Goście albo przed prime albo w prime :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podawaj wiek prawdziwy (Smart i Nurkić na pewno mają po 24y, pewnie dalej też gdzieś sobie zaniżyłes) ;>

I tak nie widzę u Ciebie graczy z znacznie wyższym sufitem niż obecny poziom (sorry nie wierzę w 24letnich Nurkicia i Smarta nagle robiących gigantyczne skoki, raczej są blisko sufitu).

Tak samo jak ja nie wierzę w Ingrama. A wiek brałem z BR. Idź zweryfikuj każdego jak nie wierzysz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek brałem z BR. Idź zweryfikuj każdego jak nie wierzysz :).

Na B-r Smart i Nurkic mają po 24, George 28, Bojan i Morris 29, Mirotic 27. Raczej ich daty urodzenia są dość szeroko dostępne ;]

 

A co do wymiany, to ok, że się lekko wzmocniłeś, ale jeśli każdy Ci mówi, że przepłaciłeś, to się zastanów, że może jest coś na rzeczy. Zwłaszcza ten pick za 7 lat mogłeś przecież zrobić lottery protected. A samo oddawanie Vucevicia to totalna komedia w Twoim wykonaniu, bo wystarczyło nie brać go we wcześniejszej wymianie i nie miałbyś takiego problemu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.