Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny tego lata bardzo dobry ruch Sylvinho, gratulacje ;)

 


Ja bym powiedział, że SlaKB wziął nie tego obwodowego z Clippers co trzeba ;-)
 
Też niby można by tak powiedzieć, ale Korver w jego wieku i z umową 2 letnią jest jednak dość niepewną inwestycją - zwłaszcza jeśli wytykamy dodatkowo te 8 mln z przyszłego sezonu.
Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli skoro on wygrał, to ja przegrałem trejd?

 

Ja tam nie wiem. Nie każdy trade musi mieć sumę zerową.

Po prostu napisałem, że kolejny fajny ruch Sylvinho. Ze wszystkich ekip wydawało mi się, że to właśnie Wizards są zabunkrowani na dobre, a tu się pojawił (stary bo stary) ale Marc Gasol za Vucevica a za Walla dostał Holidaya z pickiem. No to mnie zaimponował :D

 

A resztę zweryfikuje sezon ;) Na pewno -z całego ciągu tych zdarzeń wokół centra - źle z ozzym podeszliście do sprawy snt Nurkicia i ta oferta była słabiutko przekalkulowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem. Nie każdy trade musi mieć sumę zerową.

Po prostu napisałem, że kolejny fajny ruch Sylvinho. Ze wszystkich ekip wydawało mi się, że to właśnie Wizards są zabunkrowani na dobre, a tu się pojawił (stary bo stary) ale Marc Gasol za Vucevica a za Walla dostał Holidaya z pickiem. No to mnie zaimponował :D

 

A resztę zweryfikuje sezon ;) Na pewno -z całego ciągu tych zdarzeń wokół centra - źle z ozzym podeszliście do sprawy snt Nurkicia i ta oferta była słabiutko przekalkulowana.

Marc Gasol poszedł za Vucevica i MORRISA. Nie można tego zapominać.

 

Ozziemu pisałem wielokrotnie że to będzie mało. Jak by dorzucił kogo kolwiek z trójki zarabiających po 848k cieszył by się teraz z Nurkica w Detroit. Niestety wierzy w nich bardzo i nie chciał np takiego Wagnera czy Trenta dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ryzykowny deal Bostonu chyba że Ed ma przeczucie ze Gasol zjedzie z formą. Jeśli jednak wróci do swojego normalnego poziomu to nie wiem czy Boston nie wzmocnił swojego głównego konkurenta.

 

Byłoby dość śmiesznie jakby Gasol był czynnikiem który zauważy ma tym że to Wiz zamiast Bostonu wejdzie do następnej rundy.

 

Zauważyłem natomiast ze Wizards brak trochę rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Beal oraz Holiday są świetni ale wydaje mi się ze jesli chodzi o rozegranie, dzielenie się piłka to będzie największy mankament tej drużyny obok braku rezerwowych graczy na obwodzie na poziomie.

 

Clippers bardzo dobry ruch tutaj nikt nie ma wątpliwości, ciekaw jestem już ich wyboru draftowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2nd roundera, żeby potem go opylić za 2 2nd roundery? :D

 

Ciekawy jestem, kiedy Sota skończy wyprzedaż ;)

moze ja zle rozumiem slowo "wyprzedaz", ale zylem w przekonaniu, ze oxnacza to.sprzedaz ponizej wartosci ☺ a skoro pozyskalbym cos xa 1x2r a opchnal za 2x2runda to raczej udany handelek nuz wyprzedaz ☺

 

Oczywiscie, pomijajac juz sama semantyke, oswiadczam, ze zarzad Minnesoty planuje sztorm na PO juz w tym roku i liczy, ze ci niechcianu, niespelnieni, acz utalentowani koszykarze pokaza ze zbyt wczesnie zostali skresleni i pod dowodztwem Tatuma zamelduja sie w rozgrywkach posezonowych.

 

ThomaS-McLemore-Tatum-Motley-Zeller i z lawki Melton-Clarkson-Parsons-Rabb-Okafor to zespol zadny krwi hejterow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ja zle rozumiem slowo "wyprzedaz", ale zylem w przekonaniu, ze oxnacza to.sprzedaz ponizej wartosci ☺ a skoro pozyskalbym cos xa 1x2r a opchnal za 2x2runda to raczej udany handelek nuz wyprzedaz ☺

 

Oczywiscie, pomijajac juz sama semantyke, oswiadczam, ze zarzad Minnesoty planuje sztorm na PO juz w tym roku i liczy, ze ci niechcianu, niespelnieni, acz utalentowani koszykarze pokaza ze zbyt wczesnie zostali skresleni i pod dowodztwem Tatuma zamelduja sie w rozgrywkach posezonowych.

 

ThomaS-McLemore-Tatum-Motley-Zeller i z lawki Melton-Clarkson-Parsons-Rabb-Okafor to zespol zadny krwi hejterow.

 

Wyprzedaż i inne rabaty to często chwyt marketingowy ;P ja znalazłem taką definicję/wytłumaczenie:

 

Wyprzedaże- ich głównym celem jest wyzbycie się towarów wadliwych lub o kończącym się terminie ważności, a także wygospodarowanie miejsca na towar z nowego sezonu.

 

U Ciebie to raczej chodzi o graczy o kończącym się kontrakcie lub mogących przynieść wymierne korzyści ;)

 

Kibicowałbym takiej Socie, ale jaką mam pewność, że IT nie zostanie wymieniony w połowie sezonu za 2 2nd roundery? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż i inne rabaty to często chwyt marketingowy ;P ja znalazłem taką definicję/wytłumaczenie:

 

Wyprzedaże- ich głównym celem jest wyzbycie się towarów wadliwych lub o kończącym się terminie ważności, a także wygospodarowanie miejsca na towar z nowego sezonu.

 

U Ciebie to raczej chodzi o graczy o kończącym się kontrakcie lub mogących przynieść wymierne korzyści ;)

 

Kibicowałbym takiej Socie, ale jaką mam pewność, że IT nie zostanie wymieniony w połowie sezonu za 2 2nd roundery? :P

to kibicuj, jak wszyscy wypala jak mi sie marzy, to masz 101% ze Minnesota bedzie starac sie byc tylko silniejsza ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośnie nowa siła na wschodzie i właśnie mi upatrzonego grajka sprzed nosa z zachodniego tankera sprzątneli...

Ale wiesz, że w podawaniu takich niejednoznacznych informacji podstawą jednak jest podanie prawdziwej wskazówki i np. niepomylenie konferencji, prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, tu nikt nie oszczędza.

Chciałem zabrać za darmo Isaiah Taylora z Celtics i nic. Ba! Nawet ofertę oddania CJ Williamsa za free BMF zlekceważył :D

Tomek, chyba musimy do siebie pisac prostszymi slowami, bo Taykor wisial na TB dluzej niz Chandler i sie nie odezwales, a taki Taylor z 2x2r (w tym ten LAC co go dostal ode mnie Jasiu) by wjechalo na gruuubo za ChH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, chyba musimy do siebie pisac prostszymi slowami, bo Taykor wisial na TB dluzej niz Chandler i sie nie odezwales, a taki Taylor z 2x2r (w tym ten LAC co go dostal ode mnie Jasiu) by wjechalo na gruuubo za ChH

 

Nie zrozumiałeś. 

Taylor to przecież kasztan, jak to mówisz Ty czy tam CM. Nie zagrzałby w Warriors miejsca dłużej niż minutę. Stąd zdziwienie, że oferując wzięcie go bez dopłat i zwolnienie slota (czy tego CJ Williamsa z LAC) odzew był negatywny. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.