Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wiLQ za analize. Dwa pytania: rozumiem, ze trey burke za carlos delfino jest wziety pod uwage i drugie pytanie: o jakich kategoriach mowisz?

Wziety pod uwage, ale na razie Burke tylko doklada do kategorii "zdrowie" ;-) A mialem na mysli pkt i... FG% lub FT% [nie wiem jakie bedziesz mial podejscie do Jordana, a on ma bardzo ekstremalna roznice miedzy tymi dwiema kategoriami].

 

 

 

Jak oceniasz BeastTeamEU?

Jestem kompletnie zielony w roto, więc takie oceny mnie ciekawią.

IMHO masz za duzo asyst [4 x PG robi swoje], ale ogolnie jest solidnie, wiec tak na razie mi wychodzi klasyczna druzyna srodka... a jak kupisz troche trojek i blokow za te asysty mozesz powalczyc o wiecej.

 

Dlaczego? Carlos Boozer to ktoś więcej niż tylko koszykarz. Twoja nazwa to WolfPack, a żadnego wilka u Ciebie w składzie nie widzę :smile:

GM nim jest ;-) Ale to mnie zaciekawiles... tzn co reprezentuje Boozer, ze trafil do Twojej nazwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM nim jest ;-) Ale to mnie zaciekawiles... tzn co reprezentuje Boozer, ze trafil do Twojej nazwy?

Jest GM mojej ekipy.

 

Była sytuacja na drafcie, kiedy zostało mi 18 i licytony był Tyreke, na którym mi zależało, cena podbiła się do 12, gdy nagle ktoś napisał by spasować, żebym go wziął, a wtedy nie będę miał kasy na Boozera :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości, kogo byś chcial za kawhi'ego ? ;-) (ponoć ma niskie notowania w I lidze ;))

LOL, liczylem na dyskusje miedzyligowe, ale na ten kontekst nie wpadlem ;-)

Choc skoro "ma niskie notowania" to kiepska reklama ;-PPP

 

Jest GM mojej ekipy.

Była sytuacja na drafcie, kiedy zostało mi 18 i licytony był Tyreke, na którym mi zależało, cena podbiła się do 12, gdy nagle ktoś napisał by spasować, żebym go wziął, a wtedy nie będę miał kasy na Boozera :smile:

Czyli wewnetrzny zart z draftu... dzieki za wyjasnienie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No liga była dość bezczelna i podała cenę, na którą już nie mogłem odpowiedzieć :(

 

 

wybacz mac za tego Boozera :D

 

@wiLQ

Tak jak Robinson dopiero zaczynam grać w Roto (to będzie mój drugi sezon) i jestem ciekaw jak widzisz moje szanse w tej 2 lidze. Nie wymieniłeś mnie w żadnej z tych grup faworytów ani tych drużyn które teoretycznie zaczynają z dołka, więc wnioskuję że uważasz żę będe typowym przeciętniakiem (po drafcie uważałem podobnie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniłeś mnie w żadnej z tych grup faworytów ani tych drużyn które teoretycznie zaczynają z dołka, więc wnioskuję że uważasz żę będe typowym przeciętniakiem (po drafcie uważałem podobnie :grin:)

Dobre wnioskowanie ;-)

Przy czym nie traktuj tego jako nazwanie Cie przecietniakiem, a jako IMHO przecietny/solidny draft, ale ostateczna pozycja druzyny zalezy od Twoich dzialan, a nie od tego co tutaj naskrobie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że skoro pytasz o cenę, to znaczy że Cię nie stać ;)

ja mam taką nadwyżkę bloków że dwóch kawhich mogę kupić ;-)

 

 

LOL, liczylem na dyskusje miedzyligowe, ale na ten kontekst nie wpadlem ;-)

Choc skoro "ma niskie notowania" to kiepska reklama ;-PPP

jak na giełdzie, może właściciel stwierdzi że notowania lecą na łeb na szyje i lepiej sprzedaż teraz niż czekać na dalszą obniżkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bardzo zalatany jestem, a ze preseason to za bardzo sie fantasy nie zajmowalem. 
wbilem i widze 3 wymiany, oczywiscie proponujcie, ponegocjujemy itp. 

tylko 1 sprawa, ja na 99% nie pojde na wymiane 2za3, 1za2 itp itd. bo to sie rowna 2 rzeczom

pierwsza, ze bede musial kogos wtedy wywalic, bo chce przyjac wieksza ilosc graczy

druga, ze za 2 lepszych dostaje 3 gorszych (przewaznie tak to wyglada) a ja uznaje zasade ze "nie wymienia sie dolara na 4 cwiercdolarowki" suma niby taka sama, ale po co mi maja drobne lezec w kieszeni...

 

edit: dodam tez ze poki co nie szukam niczego konkretnego, niby blokow ale zobaczymy ile minut zagra Bismack i jak Enes sie odnajdzie w wiekszej roli. na wymiane u mnie jest każdy nawet CP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uznaje zasade ze "nie wymienia sie dolara na 4 cwiercdolarowki" suma niby taka sama, ale po co mi maja drobne lezec w kieszeni...

Dodajmy dwie rzeczy - gdy wymieniasz nawet tego dolara na cztery ćwiartki, to jakieś trzy monety o niezerowej wartosci musisz jednak wywalic. Wiec rownowagi i tak nie ma, mimo, ze suma na pozor by sie zgadzała.

 

Deale 2 za 1, 3 za 2 maja sens zwykle wtedy, gdy jedna z druzyn ma bardzo duze problemy z głębokością składu, ale to są sytuacje raczej wyjątkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deale 2 za 1, 3 za 2 maja sens zwykle wtedy, gdy jedna z druzyn ma bardzo duze problemy z głębokością składu, ale to są sytuacje raczej wyjątkowe.

 

Różnie bywa. Czasem osoba oddajaca 3 za 1 sklonna jest np dac trzy piecdziesieciocentowki za dolara z roznych wzgledow. Poza tym to roto, nie fp, nie zawsze 2 x 50 = 100. Bardzo duzo zalezy od konkretnego przypadku, trudno generalizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.