Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

@L'e-szczur

Nie ma raczej większego sensu spierać się nad tym, czy i jak bardzo został przepłacony Howard oi tak nie dojdziemy do porozumienia. Fakt jest jednak taki, że nabycie go za takie pieniądze, zaowocowało tą dyskusją i twoim postem, a to zaś przyczyniło się do tego, że komuś ten Howard był znacznie bardziej potrzebny niż mnie i koniec końców, po całkiem krótkich negocjacjach zmienił on swojego właściciela, który z całą pewnością chce zaimplementować taktykę, którą opisałeś w swojej odpowiedzi :) Dzięki.

Dzięki, bo nie żebym się czuł źle z posiadaniem Dwighta i tego jak wyglądał cały skład (miałbym parę uwag co do twojej analizy oceny moich sił w poszczególnych kategoriach), ale zaproponowano mi całkiem dobry pakiet, więc trudno mi było się nie zdecydować.

 

Ogólnie, to przyda się jeszcze parę zmian, które trzeba będzie zrobić w najbliższym czasie i można spokojnie zaczynać nowy sezon.

 

A do takiego doszło transferu: Howard + Oladipo za Gay + D. Jordan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wskazywac na oczekiwana produkcje, ale takze, jest wynikiem 1) jak bardzo chcemy miec zawodnika w swojej druzyny, bo go ...lubimy, 2) i co najwazniejsze, jak nam pasuje do druzyny, ktora budujemy.

Idac dalej w sezon, malo ktory z managerow pamieta o cenach z draftu, a juz na pewno sie nimi nie sugeruje przy potencjalnych trejdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej w sezon, to i owszem, bo mamy produkcję z sezonu i nie musimy bazować na projekcjach. Ale póki co mogłeś mieć Howarda i kogoś za 25-30, więc to raczej nie jest powód do zachwytu :) Twoje szczęście, że znalazł się litościwy, który ci go zabrał.

Tak, True Warier tylko z litości zaproponował mi wymianę. A pierwsze zdanie tez jest błędne, bo w każdym momencie sezonu bazujemy na projekcjach :)

 

trade już przyklepany? nie było żadnego veto?

przecież trade 62$ za 22$ to kradzież w biały dzień...

Patrz na wypowiedz Tweetasa, a przede wszystkim ostatnie 10 wyrazów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trade już przyklepany? nie było żadnego veto?

przecież trade 62$ za 22$ to kradzież w biały dzień...

Niekoniecznie, gracz po jednej stronie mogl pojsc za tanio lub za drogo o 30-40$...

Czy to ma tutaj miejsce juz pozostaje do oceny GMow w lidze [choc dyskusja o grubym przeplaceniu Dwighta ladnie tu uzupelnia temat], ale zgadzam sie, ze takie ocenianie po pensjach to jest zbyt duze uproszczenie.

 

Swoja droga, jak na dzien dobry sa dyskusje o trejdach i wetach to znaczy, ze liga bedzie pelna emocji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, jest parę dni po drafcie i transfer w tym momencie dziwnie wygląda bo skoro chciał tych ludzi za 22 $ to dlaczego ich nie kupił? tylko wydał 55 na DH? to się kupy nie trzyma, przynajmniej jak dla mnie

jak by to było w trakcie sezonu to wiadomo że na takie trejdy się inaczej patrzy

pamiętam że rok temu w trakcie sezonu DH poszedł za Vujacica, który kosztował 1$

ale zaraz po drafcie?

to tylko udowadnia że ktoś strasznie przepłacił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie wkleic ponownie czesc postu tweetasa, bo niektorzy nie rozumieja:

nie chcę zbytnio usprawiedliwiać kupowania Howarda za tą kase, ale jeśli już chodzi o trejd... cena rynkowa rzadko bywa zbliżona do ceny przetargowej, więc patrzenie na to w kontekscie wetowania transferu jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też

 

zresztą, w drafcie w III lidze w dywizji Ę DH poszedł za 60 więc nie ma co gadać :P

http://www.e-nba.pl/showthread.php?8810-Sezon-2013-14-Dywizja-III-%C4%98&p=711230#post711230

 

- - - Updated - - -

 

karl: przecież pisałem o tym że w trakcie sezonu gdzie jest brane pod uwagę wiele zmiennych to te ceny nie grają roli

ale teraz zaraz po drafcie? to zupełnie inna sprawa

Twój trejd sam na to wskazuje że DH jest przepłacony

taka jest moja opinia, no i nie widzę argumentu który mógłby ją zmienić... no chyba że wiesz że Howard się skontuzjował i nie zagra przez np. 2 miesiące

 

 

PS

dlaczego nie działa edycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą, w drafcie w III lidze w dywizji Ę DH poszedł za 60 więc nie ma co gadać :P

... albo tez byl to blad ;-)

Nie wszyscy moga odrozniac wartosc gracza w fantasy od tej w realu... a Dwight jest przypadkiem najbardziej ekstremalnym bo w realu jest gwiazda, a w fantasy tylko w niektorych formatach i strategiach...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.