Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Raz pod wozem, raz nad wozem. Ja np mam dobre flow, ale wiem że pojawi się jakiś dołek:/.(kontuzja Chandlera to w sumie wpisana jest w cenę tego złamasa trochę). Pamiętasz licytację o ADavisa? Dzięki Tobie nie kupiłem go za bezcen i to się ceni.

 

po drafcie trochę trochę załowałem że przy 46 odpuściiłem (z dzisiajszej perspektywy bardzo tego żałuje :D)

 

 

troche pośrednio z roto - jak czytam o DRose dzisiaj to mam takie deja vu z Penny'm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drafcie trochę trochę załowałem że przy 46 odpuściiłem (z dzisiajszej perspektywy bardzo tego żałuje :grin:

troche pośrednio z roto - jak czytam o DRose dzisiaj to mam takie deja vu z Penny'm ...

Mieliśmy podobną sytuację, tzn dużo pieniędzy(ja miałem jednak 199$ po kupiłem se na początek D Carrolla :smile:, po czasie stwierdzam że ruch kontrowersyjny ale jednak udany). Na stole zostało mało pewniaków (chyba tylko Abaka) i ja byłem przygotowany na 50 :smile: Tak czy siak z Abaki chyba możesz też być zadowolony.

 

Bardzo mnie cieszy wzięty z FA TJones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza tabelka:

1	BasketBoli	        95
2	carlos boozer	        95
3	BestTeamEU	        92
4	Holy Grail	        84
5	NEVERWINS	        83
5	Basketball Reasons	77
7	Są Gorsi	        76
8	ZydrunasChillgauskas	72
8	GRB eNBA	        69
10	Team Warier	        67
11	Polonia Trzebnica	62
12	klekoty	                59
13	Armia Borsuków	        57
14	Menelegame	        51
15	blaugrana	        41

Nowy tydzień, nowy skład. Nie było wcześniej info na forum, ale do mojej drużyny dołączył Chris Paul, co oznacza, że o asysty (9 pkt w średnich), a przede wszystkim przechwyty (4 pkt) nie ma się co martwić. Oby tylko zdrowie i poziom sportowy u Paula się utrzymał. Ponadto, z fa ściągnięci zostali sami rozgrywający (Hinrich, Livingston, Wroten), sezon rozpoczął Trey Burke oraz Ed Davis. Żeby chociaż jeden z nich wypalil i będzie w porzadku.

No i potrzebuję SF pilnie. Jeśli ktoś ma nadmiar i najlepiej jakby zbierał coś powyżej 5 zb na mecz, a potrzebował dodatkowo rozgrywającego, to niech się zgłosi do mnie.

 

EDIT: Zła tabelka, zapomniałem przekopiować aktualnych statsów za ft% i fg%. Już poprawiam

 

EDIT2: Poprawione

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było info na forum to znak, że traid w miarę równy :smile: Więc chyba dobrze.

Aż cieżko mi w to uwierzyc, ze trejd z moim udzialem jest uznawany za w miare rowny ;)

 

 

p.s coś inna wersja tabelki niż poprzednia, skąd taka zmiana ?

W tamtej zapomniałem zaktualizować punkty w ft% i fg% (w tych dwóch kategoriach nie mam formuł, tylko wklejam pkt z łapy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu wydalem caly hajs na CP3 i Jeffersona przez co ogony druzyny byly maksymalnie slabe. W obliczu kilku kontuzji (mniejszych na szczescie, no ale kontuzji) stracilem kilku meczy i musialem wymienic CP3 na drobniaki, zeby potem po prostu nie miec 382193 meczów nie zagranych... nawet dlugo nie myslalem Karl wyszedl z propozycja, a ja bez zadnego liczenia przyjalem ja zgodnie z tym tokiem myslenia. pozdrawiam :D

 

P.S. poki co slabo na tym wychodze bo nawet Linowi sie cos stalo #cozrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy podobną sytuację, tzn dużo pieniędzy(ja miałem jednak 199$ po kupiłem se na początek D Carrolla :smile:, po czasie stwierdzam że ruch kontrowersyjny ale jednak udany). Na stole zostało mało pewniaków (chyba tylko Abaka) i ja byłem przygotowany na 50 :smile: Tak czy siak z Abaki chyba możesz też być zadowolony.

 

Bardzo mnie cieszy wzięty z FA TJones.

 

Nom, Ibaka spoko, niestety nie mogę tego powiedzieć o połowie swojego teamu:). Chociaż chwilkę mu zajęło żeby wejść w sezon (szczególnie vs AD; jak porównywałem to ze łzami w oczach;))

 

 

Z D Carollem to w ogóle było świetne zagranie - wcześniej latały Duranty, Hardeny, itp - chyba nawet na czacie uczciliśmy to wydarzenie 10 sekundami ciszy:)

 

 

 

ja po prostu wydalem caly hajs na CP3 i Jeffersona przez co ogony druzyny byly maksymalnie slabe. W obliczu kilku kontuzji (mniejszych na szczescie, no ale kontuzji) stracilem kilku meczy i musialem wymienic CP3 na drobniaki, zeby potem po prostu nie miec 382193 meczów nie zagranych... nawet dlugo nie myslalem Karl wyszedl z propozycja, a ja bez zadnego liczenia przyjalem ja zgodnie z tym tokiem myslenia. pozdrawiam :grin:

 

P.S. poki co slabo na tym wychodze bo nawet Linowi sie cos stalo #cozrobić

 

dobrze dobrze ;), jeszcze Beverly i mam steal'a z FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz pod wozem, raz nad wozem. Ja np mam dobre flow, ale wiem że pojawi się jakiś dołek:/.(kontuzja Chandlera to w sumie wpisana jest w cenę tego złamasa trochę). Pamiętasz licytację o ADavisa? Dzięki Tobie nie kupiłem go za bezcen i to się ceni.

 

Wykrakałeś, Twój no. 1 wypadł na trochę - mam go w 3 z 5 lig, wiem co czujesz jeżeli Cie to pocieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek, jak nie dogadasz się z Mac'kiem, Jeff Teague czeka :grin:

Ale jeśli chcesz coś skleić, to śmiało możesz uderzać. Z radością rozpatrzę każdą ofertę. Kto pierwszy ten lepszy można powiedzieć ;)

 

Widzę, że i Melo by pasował ze swoją formą rzutową :D

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go też w keeperze FP :/ Tutaj to chociaż Ryan zyskuje na Jego nieobecności :grin:W dwóch meczach 14trójek :smile:

trójki to dość drażliwy dla mnie temat - 14 trójek to mój team chyba przez połowe listopada zbierał ;-)

 

Widzę, że i Melo by pasował ze swoją formą rzutową :grin:

 

Melo i jego FG% to dość drażliwy temat ;-)

 

jak tak na to spojrzalem z lotu ptaka - to w sumie też powinienem rozpatrzyć tankowanie fg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.