Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza tabelka:

1	carlos boozer	        92
2	BestTeamEU	        91
3	BasketBoli	        91
4	NEVERWINS	        86
5	Holy Grail	        80
5	Basketball Reasons	79
7	Team Warier	        73
8	GRB eNBA	        73
8	Są Gorsi	        71
10	ZydrunasChillgauskas	66
11	Polonia Trzebnica	61
12	klekoty	                60
13	Armia Borsuków	        56
14	Menelegame	        56
15	blaugrana	        45

Chyba po raz pierwszy na czele średnich, ktoś inny niż dwójka Benon/Robinson, udało się to macowi. Ja cały czas 12 miejsce, ale spokojnie, jest jeszcze trochę czasu, Burke lepiej niż przewidywałem, parę fa i Chris Paul. Tylko, żeby jeszcze Gasol wrócił na jakiś normalny poziom, bo trochę kaszani (może będzie lepiej z przyjściem Kobego?). Co ciekawe, o 3 pozycje w górę poszedł Zydrunas, który oddał Chrisa za 3 grajków i już widać, że mu się opłaciło, więc koledzy, jakby ktoś jeszcze ze spadkowiczów nie chciał jednak spaść, to proszę zwróccie się do mnie po jakiś pakiet za swojego stara.

 

Afflalo + Burke - czy ten pakiet nie wygląda imponująco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po raz pierwszy na czele średnich, ktoś inny niż dwójka Benon/Robinson, udało się to macowi.

Czuję się wywołany do tablicy. Chciałbym podziękować trzem graczom:

1. Carlos Boozer - patron mojej ekipy.

2. Anthony Davis - bardzo ładnie ciągnął moją ekipę. Szkoda że się połamał, przez co pierwszego miejsca już pewnie więcej nie zobaczę.

3. Tim Duncan - za to, że jest.

 

Afflalo + Burke - czy ten pakiet nie wygląda imponująco?

Dam więcej!!!11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytujemy się? Słucham, co jesteś w stanie zaoferować lepszego niż pakiet Burke + Afflalo? :smile:

A o jakiego grajka?

Jak na razie moje traidy to:

Za Irvinga dałem Ryana Andersona (top4 całej zabawy!!),Manu Gino,Bogut. Każdy z tej trójki gra lepiej od tego scruba.

Za Dirka dałem Montę i Carrolla. Oboje od tego momentu zagrali świetne mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jakiego grajka?

Jak na razie moje traidy to:

Za Irvinga dałem Ryana Andersona (top4 całej zabawy!!),Manu Gino,Bogut. Każdy z tej trójki gra lepiej od tego scruba.

Za Dirka dałem Montę i Carrolla. Oboje od tego momentu zagrali świetne mecze.

Ale Anderson rozegral raptem 8 meczów, więc niestety ale TOP4 to to nie jest. Chociaż muszę przyznać, że oddajesz dużo i nieźle, a sam nieźle to poskładałeś, więc ciężko do czegoś się przyczepić. Pierwsze miejsce z niczego się nie wzięło (czy może jednak kosmiczna postawa Davisa?), ale ciekaw jestem twojego zespołu z kontuzją AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania Hinrich - tak jak się spodziewałem, nieźle zastępujący Rose'a. Czyli jak ktoś potrzebuje asyst, to jestem otwarty na negocjacje, z tym, że poszukuję bloków, byle by ten ktoś nie rzucał wolnych na poziomie 50%.

Na trejding blocku również Waiters.

by bulek w wątku I ligi, ale u mnie tez pasuje. Waiters i Hinrich do oddania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywaliłem go za Aminu, a ten zrobił jakieś 20-20 (i tak zostałby na benchu).

 

Na szczęście wystawiony nockę póxniej Aminu zrobił też podobne statsy. Dziwna ta gra :grin:

Ja Mozgova potrzymałem chyba ze dwa tygodnie w składzie, to kiszkę grał...

Blatche'a trzymałem przez 2 mecze nieobecności Lopeza, to było podobnie - średnie skuteczności, straty, mało blk i stl. Jak się wreszcie zirytowałem, to był spory step up w jego wykonaniu...

Warto po mnie zawodników zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale awans mi się trafił jednego dnia, 11 punktów do góry i skok z 11. na 7. miejsce w tabeli.

 

Matek mnie wreszcie namówił na trade. Oddałem Pekovica za Kembę Walkera. Cholera wie, jak długo jeszcze będę czekał na Rondo, a statsy małych graczy u mnie kuleją (dzięki, Felton i Smith), ponadto po powrocie Rondo wypadnie mi Jordan Crawford. Tymczasem Markieff Morris dostał dostępność na C, więc mogłem jednego wysokiego poświęcić.

 

Nie zmienia to faktu, że Durantula ciągle jest do wzięcia. Ale tanio go nie opchnę. Kilku z Was dostało oferty, czekam na ewentualne kontrpropozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.