Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

trudno tak bez edycji bo nie wiadomo do kogo pytanie...

 

tak jak w NBA masz pewne ograniczenia w salary wymian tak tu w roto ta dysproporcja czy błąd czy nie jest za duża....

takie ograniczenia z resztą zabezpieczały by przed przepłaceniami bo niektórzy byliby nie trejdowalni

Dh to świetny przykład gdzie GM ponosi dodatkową odpowiedzialność a podbijanie do 55 czy 60$

 

- - - Updated - - -

 

byłoby karane tym, ze nikt przecież raczej nie odda Love'a czy Walla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R. Anderson + Bogut + Ginobili + Bennet za Irving

players to drop: Foye, Allen, Stephenson.

Wymiany 4 za 1 sa rzadkoscia... ale ktora strona tutaj mialaby rabowac druga? Zwlaszcza jak sie uwzgledni kontuzjogennosc wszystkich zamieszanych to jedna wielka ruletka takze podziwiam odwage obu stron ;-)

 

matek, tez mi sie nagle przestawilo na angielski, ale zmienilem w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ matek

 

w opcjach dzisiaj przestawiałem na pl, też mi eng wskoczył

 

@wilQ

gość po traumie + inwalida + pół inwalidy + rookie który powinien grac na PF w drużynie gdzie nie ma miejsca na PF za bądź co bądź 65-70 meczy na b wysokim roto-poziomie. no nie wiem, kto kogo rabuje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość po traumie + inwalida + pół inwalidy + rookie

Na takiej zasadzie to sam Irving tez jest mega zlamasem ;-P

 

Wg mnie przed rozwazeniem weta najpierw wypada sprawdzic chociaz zeszloroczne wartosci [takie bezwzgledne minimum] i te nie wygladaja w tej wymianie jakos zle. Przynajmniej IMHO, ale to Wasza piaskownica ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryan Anderson pokazuije w Preseason, że jest w normalnej formie (gra to co zawsze ... ). Bogut jest w CY, a Manu odpoczął w wakacje. Co do Benneta, to jak kto wierzy w 1 picki. Uważam, że sporo daję, nie mam problemu jeśli traid zostaje anulowany. Szkoda tylko, że jak się konstruuje deal to bardziej trzeba myśleć, by 'nazwiska' się zgadzały niż dobro obu zespołów (stąd wymiana jest trochę nawet bezsensu dla mnie, bo dobrze ułożony zespół rozbiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moja liga ... to raz .... bo to II

brak mojego doświadczenia to dwa!

ale tak jakoś dziwnie mi jak najpierw gracz jedzie z licytacją do 55$ a potem odpuszcza temat za 20 ileś tam.....

ja nie mam się prawa przyczepić ale się jednak czepiam bo mimo braku głosu byłbym zniesmaczony aby takie korekty robiono codziennie w innych ligach... w swojej bym to oczywiście zavetował... tylko w swojej... bo takie mamy zasady..

poznaję dopiero świat roto więc proszę o wyrozumiałość ale dziwna akcja jak dla mnie a nie zamierzam się ograniczać komentarzach bo te akurat mało szkodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś próbował się postawić w sytuacji Karla? Najpierw najeżdżacie na niego za tego Howarda, a potem gdy go wymienia też coś nie pasuje. Ja będąc na Jego miejscu, bym się do tego grajka mocno zniechęcił i cieszył z tego, że mam okazję się go pozbyć w rozsądnym traidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dla mnie naturalne zachowanie....

 

jak by mi ktoś zarzucił skrajnie złe działanie jako GM i przepłacenie za 55$ gracza z mocną krytyka - to mój ostatni ruch byłby związany z potwierdzeniem tej tezy i sprzedanie na drugi dzień za 20$ DH - aby się "oczyścić" bo ktoś krytykował...

 

zamiast jednego błędu mamy dwa IMO

 

z drugiej strony ktoś podrzuca towar za 20 i dostaje coś lepszego ( nie twierdzę że za 55 bo było oczywiste przepłacenie) i ma być OK?

 

jeszcze przed sezonem?

 

mi się to nie podoba ale nie moje pchły.... ja takich trejdów robić nie zamierzam a sprzeciw był czysto symboliczny bo nie mam prawa głosu..... dziwi mnie za to brak reakcji zainteresowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.