Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, wiem że jesteśmy w jednej lidze, że każdy chce wygrać, jest rywalizacja itd ale mam prośbę, jak jeszcze raz wpadnę na pomysł wystawienia jednego dnia f garcia i o casspi niech mi ktoś napisze że to debilny pomysł ;-) 

 

z góry dzięki! :smile:

Dwójka z Atlanty i tak Ci zapewniła wypasioną nockę. Mi z drugiej strony się poszczęściło, bo wystawiony G Green zagrał dwa bardzo sympatyczne mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień minął, warto zapoznać się z nową tabelką średnich:

1	BestTeamEU	               103
2	carlos boozer	                87
3	BasketBoli	                86
4	GRB eNBA	                83
5	Holy Grail	                82
5	NEVERWINS	                81
7	ZydrunasChillgauskas	        75
8	Są Gorsi	                74
8	Basketball Reasons	        68
10	Armia Borsuków	                66
11	Polonia Trzebnica	        65
12	klekoty	                        62
13	blaugrana	                54
14	Team Warier	                54
15	Menelegame	                40

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardziej chyba te transfery cie wykończyły... Irvinga pozbyłeś się praktycznie za free, Melo też nie za drogo.

A tam. Irvinga jeszcze mozna zrozumiec, bo poszła za niego spora paczka. Aale sprzednie Andersona za dwóch scrubów nie rozumiem. Kupno Kobe za Rubio tak samo - wielki strzał w stopę.

Naczelna zasada IV RP mowi - NIE KUPUJEMY ZŁAMASÓW za produktywnych i grających zawodników. bez względu na nazwisko złamasa.

 

Sorry kaziu, ale masz zakaz trejdowania bez konsultacji społecznych na najbliższe dwa sezony ;-)

 

4 zawodników do wyrzucenia praktycznie od ręki - Porter, Bennett, Nicholson i Scola. Nie ma co czekać aż się obudzą. Zaden z nich nie jest rycerzem spod Giewontu i tyłka Ci nie uratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przytankuję FG, więc interesują mnie gracze, którzy wiedzą że ta gra nazywa się basketball, a nie passing ball i w pierwszej kolejności skupiają się by rzucić do kosza, a nie kolegi z zespołu (ale są wyjątki jak Rubio, którzy też chętnie wciągnę do swojego brick teamu).

 

W zamian oferuję DWade i Montę, którzy jak na guardów mają bardzo dobre FG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza tabelka ze srednimi:

1	BestTeamEU	        97
2	BasketBoli	        92
3	carlos boozer	        88
4	Holy Grail	        87
5	NEVERWINS	        81
5	GRB eNBA	        78
7	Basketball Reasons	73
8	Są Gorsi	      69,5
8	Armia Borsuków	        67
10	Team Warier	        67
11	Polonia Trzebnica	65
12	klekoty	              61,5
13	ZydrunasChillgauskas	60
14	blaugrana	        47
15	Menelegame	        47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczur, odpowiedzią na Twoje pytanie jest proste stwierdzenie - wiecej się po nim spodziewałem...  Wiedziałem że na początku dostanie ograniczone minuty, ale wydawało mi się że mimo tego, będzie sobie radzić z rezerwowymi centrami tej ligi. 

 

W przeliczeniu na czas gry Cousinsa ( w nawiasie dam staty DMC ) - 30 min/mecz = 11.4 pkt ( 21.8 ), 7.5 reb ( 9.7 ) 34% fg ( 47.8% )
 

Stąd właśnie moje zniechęcenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zajebiste wyczucie póki co :)

 

Brook Lopez podkręcił kostke, myśle, no to ok, wezme Blatche i go wystawie. zrobił jakies 10-5-2-2, ale grał z ławki a w s5 był Evans. myśle, no dobra, nie gra Millsap, Gustawo pewnie dostanie z 30+ minut, wystawie go na 1 mecz. zagrał jakiś piach, a Blatche dzisiaj z kolei fajny mecz pyknął ...ech... 

 

z innych głębszych przemyśleń, strasznie wkurwia mnie Jrue Holiday- nie dość że go nie lubie to jeszcze gra jak paralityk, z tych co lubie i zawsze ceniłem w roto ponieważ się sprawdzali, to Amir jest bezpułciowy. Chyba sie z Rudym skumplował - zamiast blokować zaczął rzucać za 3, jeszcze bym to przeżył gdyby trafiał ;) a, no i Ersan wchodzi w sezon jak zwykle - czyli pewnie koło stycznia zacznie grać w koszykówkę, a Popovich tak oszczędza weteranów że 26 letni Green gra 25 min/g...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zajebiste wyczucie póki co :smile:.

 

Raz pod wozem, raz nad wozem. Ja np mam dobre flow, ale wiem że pojawi się jakiś dołek:/.(kontuzja Chandlera to w sumie wpisana jest w cenę tego złamasa trochę). Pamiętasz licytację o ADavisa? Dzięki Tobie nie kupiłem go za bezcen i to się ceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.