Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga II


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

jak by mi ktoś zarzucił skrajnie złe działanie jako GM i przepłacenie za 55$ gracza z mocną krytyka - to mój ostatni ruch byłby związany z potwierdzeniem tej tezy i sprzedanie na drugi dzień za 20$ DH - aby się "oczyścić" bo ktoś krytykował...

Ignazz, zebym to ja jeszcze wysylal oferty z Howardem w pakiecie...

 

Jak to wygladalo i jak to oceniam, przedstawilem w pierwszym moim poscie opisujacym ten trejd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat trade z Howardem trzyma się kupy. Karl jest co prawda w plecy o kasę, którą mógłby wydać na drafcie, ale dostał pasujących mu lepiej graczy. Z kolei nabywca też skorzystałł, bo tankuje osobiste.

ale bzdura. DeAndre Jordan ma uratować FT ze swoim imponujacym 38,6% z poprzedniego sezonu :D ?? trade jest kompletnie nieoplacalny i nikt mi nie wmowi, że ma jakikolwiek sens, a nawet nie patrze na aspekt "finansowy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu tak niektórzy się czepiają tego trejdu na linii TeamWarier-klekoty. Pewnie wszyscy mają w głowie to że Howard kosztował aż 55$ i pod względem finansowym wymiana nie ma większego sensu, ale to nie nasz problem tylko karla że ZDECYDOWANIE przepłacił Dwighta. Z niecierpliwością czekam na start sezonu. Będę miał niezły ubaw jak karl będzie na czele stawki a wszyscy którzy z niego śmieją będą daleko za nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleki jestem od śmiania się z Karla

 

po prostu w mojej lidze zavetowałbym trejd i tyle.....

 

tym bardziej, ze mimo faktu przepłacenia sam autor o tym pisał w swoich odczuciach po drafcie powtórzę jeszcze raz.... nic się w sytuacji realnej NBA ani projektowanej produkcji DH po drafcie takiego nie wydarzyło aby tak bez uwagi przyjąć taką nie równą wymianę.

 

co do Karla to także powtórzę daleki jestem od wyśmiania zarówno ze względu na moje cechy charakteru jak i faktu, ze przecież debiutuję i nic na razie przecież w rotolidze nie osiągnąłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dla mnie naturalne zachowanie....

Tak z ciekawosci... jak mozesz wiedziec co jest naturalne w FB gdy debiutujesz? ;-)

 

nic się w sytuacji realnej NBA ani projektowanej produkcji DH po drafcie takiego nie wydarzyło

Nie musialo sie nic zmieniac w NBA by zmienila sie jego wartosc w FB.

Np wystarczylo uznac, ze Dwight nie pasuje do druzyny, do ktorej zostal wydraftowany... co mialo tu miejsce. W NBA tez sie przeciez zdarzaja trejdy, ze druzyna oddaje gracza tylko dlatego, ze ma innego na tej pozycji lub potrzebuje wzmocnien gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale dysproporcje są IMO zbyt duże i zmiana kursu taka natychmiastowa. Dodatkowo wiele dyskusji które czytałem aby nadrobic "stracony czas" i uzupełnić wiedzę raczej wykazywała ( tak wyczytałem a nie potwierdzam że taka jest praktyka bo jej przecież nie znam) ŻĘ TREJDÓW JEST STOSUNKOWO MAŁO a tu na dzień dobry taki jednostronny ($) tradeing block..

stąd zdziwienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może karl uznał że Howard i Oladipo nie są mu potrzebni i niepotrzebnie ich wydraftował. Chociaż z drugiej strony cena jaką wydał za Howarda świadczy o tym że chyba jednak bardzo mu zależało na nim. Sam nie wiem po co dołączyłem do dyskusji, według mnie to normalny trade tylko przeprowadzony z udziałem zawodnika o którym było głośno po naszym drafcie ze względu na cene. Myślę że za dużo szumu się narobiło wokół karla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bzdura. DeAndre Jordan ma uratować FT ze swoim imponujacym 38,6% z poprzedniego sezonu ??

W kategoriach roto 38.6% przy 3FTA jest mniej szkodliwą zdobyczą niż 49% przy 9 FTA.

Pierwsze da się nadrobić przy odpowiednim planowaniu - drugie jest praktycznie nie do uratowania.

 

 

trade jest kompletnie nieoplacalny i nikt mi nie wmowi, że ma jakikolwiek sens, a nawet nie patrze na aspekt "finansowy"

Dla mnie ta wymiana jest tylko przyznaniem sie do popelnionego bledu.

@Karl - to nie jest zadna krytyka - IMHO dobrze zrobiles sprzedajac Dwighta. Mniej dobrze, ze akurat za Gaya.

Dlaczego? Bo za ratowanie punktow w FT% i maly wzrost w 3PM zaplaciles bardzo duzym spadkiem w Reb, Blk i FG%.

IMO per saldo straciles na tej wymianie i teraz docelowo widze Twoj team walczacy o miejsca 11-12. Ale oczywiscie to tylko ja i moje niewydarzone analizy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczur

Dwie strony temu, po trejdzie Howarda, napisałem: Ogólnie, to przyda się jeszcze parę zmian, które trzeba będzie zrobić w najbliższym czasie i można spokojnie zaczynać nowy sezon.

Tak więc, spokojnie, zdaję sobie sprawę z mankamentów mojej drużyny, więc kwestią czasu jest wzmocnienie z tych statystyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczur

Dwie strony temu, po trejdzie Howarda, napisałem: Ogólnie, to przyda się jeszcze parę zmian, które trzeba będzie zrobić w najbliższym czasie i można spokojnie zaczynać nowy sezon.

Tak więc, spokojnie, zdaję sobie sprawę z mankamentów mojej drużyny, więc kwestią czasu jest wzmocnienie z tych statystyk :)

Spoko stary. Na razie raz po razie strzelasz sobie w stopę, ale wierz mi ze będę Ci kibicować. Poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejnym drafcie DH poszedł za 50$

i jak to rozumieć?

 

wracając do zaczepki ;-)

czasem pyskole robią sporo zamieszania a efektów zero.. szczególnie w necie

śmiejecie się z mojej aktywności ale mam na koncie i zorganizowany wspólny wyjazd na NBA do Rzymu jak i byłem (uważam że bardzo udanego) organizatorem zlotu forum w Toruniu.

Uderzyłem na wspólne oglądanie ASG 2013 w knajpie i finały 2013 dla Forumowiczów na chacie.

Więc może i mnie pełno i za dużo czasem (wypada się zgodzić) ale dopóki mam efekty z docinek nic sobie nie robię. ;-)

A plany na 2014 z Trójkątem Teksańskim mam ambitne......

 

oby efekty były jebutne....

po prostu czasem tacy internauci to leszcze czasem okazuje się że jednak nie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.