Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, lorak napisał(a):

na filmwebie mam dwa filmy z kategorii SF ocenione na 10 i "blade runner" jest jednym z nich ("matrix" na 9), więc jak dla mnie to arguably GOAT pick.

u mnie - jeśli pójdą jeszcze 2 'moje typy' to Blade Runner będzie walczył o nr 1, Imperium Kontratakuje będzie w środku stawki a Matrix pod koniec :) 

Teraz, lorak napisał(a):

"imperium" samo w sobie jest ok, ale rekomendowanie komuś, aby stracił ~2 dni życia na obejrzenie trzech trylogii, to okrucieństwo w czystej postaci. ale w sumie Fluber jest podobno nielubiany na forum, więc nie dziwię się, że chcecie mu wyciąć taki numer ; ]

ja rekomenduję tylko dwie trylogie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lorak napisał(a):

na filmwebie mam dwa filmy z kategorii SF ocenione na 10 i "blade runner" jest jednym z nich ("matrix" na 9), więc jak dla mnie to arguably GOAT pick.

@fluber daruj sobie te "gwiezdne wojny", bo to kicz nad kicze. nie ma nic bardziej przecenianego w dziejach kina.
 

Za ten post to wręcz rozważam wybaczenie propsowania „Wszystko wszędzie naraz”. Podpisuję się pod każdym słowem wszystkimi kończynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

u mnie - jeśli pójdą jeszcze 2 'moje typy' to Blade Runner będzie walczył o nr 1, Imperium Kontratakuje będzie w środku stawki a Matrix pod koniec :) 

Głosować mogą tylko osoby, które obejrzały wszystkie wybrane filmy co do jednego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):
16 minut temu, lorak napisał(a):

na filmwebie mam dwa filmy z kategorii SF ocenione na 10 i "blade runner" jest jednym z nich ("matrix" na 9), więc jak dla mnie to arguably GOAT pick.

u mnie - jeśli pójdą jeszcze 2 'moje typy' to Blade Runner będzie walczył o nr 1, Imperium Kontratakuje będzie w środku stawki a Matrix pod koniec :) 

Słaba rekomendację sobie wystawiles dając SW 5 ponad Matrixem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Słaba rekomendację sobie wystawiles dając SW 5 ponad Matrixem :)

ale tu większość wyśmiała Matrixa xD

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Głosować mogą tylko osoby, które obejrzały wszystkie wybrane filmy co do jednego

na razie mam 100% skuteczności

więc musisz polecieć hipstersko z kolejnym pickiem...tak dla pewności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo @the_secret wrócił to są dwie opcje. Nie wiem czy kily dalej gra, jak gra to moja propozycja:

zostawiamy format jak jest tylko w każdej kategorii po 1 picku, dochodzi animacja i film niezachodni, the secret jest po BMF i gramy dalej

 

@Kily @P_M @BMF jak to widzicie? Jak dla mnie lepiej zagrać w 5.

Można dodać 2 kategorie i mieć po 2 picku, ale to już zwiększy pulę do 80 filmów, więc całkiem sporo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie @the_secret może spokojnie wrzucić na swoje miejsce, a ja do komentowania z boku. A jak znowu trzeba będzie na niego czekać to znowu wybiorę za niego (tylko szybciej). I chyba to bym preferował.

Ale jak zależy wam na 5 graczach to mogę zostać w gronie wybierających, tylko bez sensu kategoria „niezachodni” jak jest już „nieanglojęzyczny”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał(a):

Ale jak zależy wam na 5 graczach to mogę zostać w gronie wybierających, tylko bez sensu kategoria „niezachodni” jak jest już „nieanglojęzyczny”.

Jakąś trzeba dać, a w nieanglojęzycznej w 5 pickach Europa i Azja będzie ciasno ;)

Chyba, że wprost napisać najlepszy europejski i najlepszy azjatycki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Nie rozumiem, jak ilość picków się nie będzie zgadzać?

Jak chcesz podzielić 8 kategorii na 5 pickujących?

10 kategorii każdy po picku, dochodzi animacja i podział filmu nieanglojęzycznego na europejski i azjatycki.

@the_secret po BMF, chyba że znowu zniknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał(a):

To co z tym draftem? Mam wybierać czy @the_secret

Może @the_secretjakby co. 

Co do reszty to mi obojętne. 

To dokładamy 2 kategorie każdy po picku i lecimy dalej w 5? Będzie 50 filmów, po 5 w każdej kategorii?

Czy lecimy z 8 kategoramii, każdy po 2 picki? 

5 minut temu, BMF napisał(a):

To co z tym draftem? Mam wybierać czy @the_secret

Może @the_secretjakby co. 

Co do reszty to mi obojętne. 

Tak czy siak Twój pick, @the_secret ma potem dwa i znowu Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.