Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, RappaR napisał(a):

Czyli została nas 6.
Z zabawy odpada BMF, Ernie i Qcin

 

To co, lecimy fantastykę teraz? Czas do 7 grudnia na głosy?
Filmów max do obejrzenia 5, więc będzie łatwo

Wyrzuc tylko Qcina, na reszte Mozna imo liczyc ze zagłosują. A jak wyrzucisz ich trzech to odpada być może paręfilmów, które bym np ja może wziął gdyby były dostępne( dołączyłem na końcu zabawy) 

Chociaż @ernie9005 to ma akurat specyficzne filmy i pewnie zadnego bym nie wybrał i tak, bo prawie zadnego nie znam. Może się jeszcze zdeklaruje czy bierze udział? 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Wyrzuc tylko Qcina, na reszte Mozna imo liczyc ze zagłosują. A jak wyrzucisz ich trzech to odpada być może paręfilmów, które bym np ja może wziął gdyby były dostępne( dołączyłem na końcu zabawy) 

Chociaż @ernie9005 to ma akurat specyficzne filmy i pewnie zadnego bym nie wybrał i tak, bo prawie zadnego nie znam. Może się jeszcze zdeklaruje czy bierze udział? 

 

To nie jest to, że wyrzucam kogoś, tylko jak pytam czy chcą grać dalej i nie raczą nawet odpisać, to znaczy, że nie chce im się grać i tyle.

Ja jestem byśmy grali w pełnej ekipie do końca, zmusi mnie to do obejrzenia trochę filmów, których bez tego bym nigdy nie obejrzał, "wyjście ze strefy komfortu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ernie9005 Fargo to lekko top 3 w kategorii. Mam sentyment do tego świetnego filmu a wiem ze wiele osób go nie oglądało. Dla mnie tylko Chinatown może go przebić i tylko dlatego ze jest tam goat wśród aktorów. Fabuła i ujęcia lepsze w fargo tak jak czarny humor.

Jezeli jest osoba która dzieki ATF obejrzy fargo to już jest to sukces 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Jezeli jest osoba która dzieki ATF obejrzy fargo to już jest to sukces 

No dla mnie Fargo to bottom kategorii, ale obejrzałem za sprawą tego ATF'a :D

Chinatown jest tak gdzieś z 3, a może nawet 4 półki wyżej niż Fargo. Chinatown też obejrzany za sprawą ATF'a.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinatown świetny, klimatyczny film. Szkoda, że z tego samego roku co Ojciec chrzestny II, bo posypałoby się sporo oscarów.

Zobaczcie sobie też z tego roku Rozmowę Coppoli. Fajny film, ciekawy i nowatorski na tamte czasy temat - o inwigilacji. W ogóle nie wiem, czy były jeszcze w historii przypadki, że jeden reżyser miał dwa filmy nominowane do oscara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał(a):

@ernie9005 Fargo to lekko top 3 w kategorii. Mam sentyment do tego świetnego filmu a wiem ze wiele osób go nie oglądało. Dla mnie tylko Chinatown może go przebić i tylko dlatego ze jest tam goat wśród aktorów. Fabuła i ujęcia lepsze w fargo tak jak czarny humor.

Jezeli jest osoba która dzieki ATF obejrzy fargo to już jest to sukces 

Obejrzałem Fargo dzięki temu ATF i film średni.

Nie mówię, że zły, ale na pewno żaden top, szczególnie w kategorii gdzie z tego draftu obejrzałem 3 najlepsze filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargo zyskuje na którymś oglądnięciu tbh, np. ta sekwencja z postacią Frances McDormand, która postanawia jeszcze raz 'przesłuchać' tego, no, głównego typka, po tym gdy Azjata-były kolega okazuje się ordynarnym kłamcą. Dobre character study, dobry czarny humor i zajebiste 'minimalistyczne' ujęcia. No i ten serial (a właściwie seriale) nawiązujące do Fargo pokazują upside konwencji jako takiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BMF napisał(a):

Fargo zyskuje na którymś oglądnięciu tbh, np. ta sekwencja z postacią Frances McDormand, która postanawia jeszcze raz 'przesłuchać' tego, no, głównego typka, po tym gdy Azjata-były kolega okazuje się ordynarnym kłamcą.

Mi ten zabieg w ogóle nie podładował jako naiwny i zbędny. Od samego początku ten główny typej zachowuje się tak, że Stevie Wonder bez trudu by dostrzegł kłamstwa, a tu niby bystra policjantka potrzebuje jakiegoś Azjaty z życia prywatnego żeby jej się lampka zapaliła? Średni zabieg imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kolejne próby wznowienia zabawy coś dadzą, sam nie oglądałem fantastyki bo i mnie do tego nie ciągnęło (a w niektórych kategoriach będzie jeszcze trudniej się zmusić), ale jak to w czymś pomoże to mogę dać głosy z westernów, bo obejrzałem już wszystkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kily napisał(a):

Nie wiem czy kolejne próby wznowienia zabawy coś dadzą, sam nie oglądałem fantastyki bo i mnie do tego nie ciągnęło (a w niektórych kategoriach będzie jeszcze trudniej się zmusić), ale jak to w czymś pomoże to mogę dać głosy z westernów, bo obejrzałem już wszystkie ;)

Pewnie trzeba by drugi ale już bez dodatkowych graczy. Jakbysmy zostali przy 7 kategoriach draft by poszedł albo przy 4 graczach. 

Ponad 100 filmów zniechęca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.