Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RappaR napisał(a):

Masz pierwszy - Czas Apokalipsy to film wojenny, klasyk, którego nie widziałem i eposem nie jest. Więc o żadnym dublowaniu mowy nie może być

Oczywiście, że jest. 

Cytat

Apocalypse Now is a 1979 American epic war film produced and directed by Francis Ford Coppola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Oczywiście, że jest. 

Zostawmy to na dyskusję potem, na razie mamy wojenny i epos oddzielnie :D 

12 Gniewnych ludzi jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, obejrzałem go i następnie od razu obejrzałem znowu.

Gdyby nie to, że uważałem SW i Rocky za mocniejsze w swojej kategorii, to bym pewnie go wziął też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał(a):

Oglądaniu horrorów mówię stanowcze nie, nie cierpię tego gatunku, łykam wszystkie jumpscary jak młody pelikan, mimo, że wiem że nadchodzą z kilometra, to nie mogę przewalczyć reakcji organizmu xD

w kategorii thriller/horror wiekszosc i tak bralaby thrillery pewnie :P

to fantastyki / sci fi juz nie bedzie?

w sensie moge napisac oburzony czemu nikt nie picknal termimatora (i 1 i 2 duzo lepsze od takiego matrixa czy nudnosei) albo czegos z lotr (lotr > sw)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość historycznych spełnia definicję epiców, bo jak masz kasę - a Amerykanie mają - to sobie walniesz scenę jak atak helikopterów w I części Czasu Apokalipsy, dlatego to się dubluje. Wprawdzie Coppola chyba mocno inspirował się z tym semi-odwołaniem do Jądra Ciemności innym historycznym tym-razem-nie-epikiem, który uwielbiam, ale i tak nr 1 tej kategorii IMHO. 

Ogladnijcie wersje rozszerzona btw

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Zdecydowana większość historycznych spełnia definicję epiców, bo jak masz kasę - a Amerykanie mają - to sobie walniesz scenę jak atak helikopterów w I części Czasu Apokalipsy, dlatego to się dubluje. Wprawdzie Coppola chyba mocno inspirował się z tym semi-odwołaniem do Jądra Ciemności innym historycznym tym-razem-nie-epikiem, który uwielbiam, ale i tak nr 1 tej kategorii IMHO. 

Zobaczymy po reszcze picków, dla mnie to co najwyżej nachodzące się na siebie czasem kategorie, jak western i film akcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.