Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, BMF napisał(a):

Jeżeli nie jest - to ten film jest wybitny i poza stroną wizualną + kreacją świata (top), daje potężny kapitał do jakichś humanistycznych refleksji. 

Jak oglądałem to tylko taką wersję przyjmowałem, ale nawet z tym film jest całościowo co najwyżej niezły. 

Teraz, BMF napisał(a):

No spoko, po prostu ,,nie lubię filmu, który dla innych to top historyczny tier" =/= bust. Nie mogę się doczekać jak będziesz musiał oglądać mój najlepszy film nieanglojęzyczny. ;] 

Skąd wiesz, że nie widziałem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, the_secret napisał(a):

Spokojnie, podam dzisiaj mój pick, tylko się zastanowię. Gdybym nie zamulił wtedy to i tak bym zagłosował tak samo jak Kily albo BMF.

@RappaR a w tej kolejności głosowań jeszcze ignazz był przed BMF, jak rozumiem on nie gra?

Iggy nie gra. A Ty masz teraz 2 picki, więc leć na szybkości:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kily napisał(a):

@RappaR zaktualizuj temat draftowy żeby było wiadomo co i jak

Zaaktualizowałem i podzieliłem polskie na komedię i niekomedię, by po pierwszy było 15 kategorii jak miało być, po drugie w sumie na polskie kino jak jesteśmy Polakami to 5 filmów mało.

Tak jak pisałem - maksymalnie 60 filmów do obejrzenia, ja na razie jeden mam w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

btw czemu nie macie kategorii horror/thriller ?

Bo na początku miało być jak najmniej (8) kategorii i horrory miały być w ,,inne'', potem RappaR wrzucił wszystko co się da, ale chyba zapomnieliśmy o tym. I pewnie jeszcze o czymś. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 5 picków, fantastyka :D

Wiesz @the_secret że mogłeś zostawić do ostatniego picku fantastykę, bo nikt już nie mógł wziąć tego picku?

Co do Dark City - estetycznie świetne, fabularnie bardziej sensowne od Matrixa :D 

5 minut temu, P_M napisał(a):

Ja chyba żadnego westernu nie widziałem w życiu xD

Ja obejrzałem sporo z klasyki z westernów i też nie mam co picknąć, bo te co pewnie pójdą wysoko to akurat te co ich nie widziałem dotąd :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

Ja chyba żadnego westernu nie widziałem w życiu xD

Po to jest ta zabawa. :) Sportowy to największe rzeźbienie w solidniactwie i popkorniactwie, westernów jest od groma.

Dobra, RappaR, wrzuć jeszcze najlepszy horror/thriller i zamykamy listę kategorii, będzie max 64 filmy do oglądnięcia. ;] 

No i czy epos/wojenny się nie pokrywają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Po to jest ta zabawa. :) Sportowy to największe rzeźbienie w solidniactwie i popkorniactwie, westernów jest od groma.

Dobra, RappaR, wrzuć jeszcze najlepszy horror/thriller i zamykamy listę kategorii, będzie max 64 filmy do oglądnięcia. ;] 

No i czy epos/wojenny się nie pokrywają?

Ja dalej nie do końca rozumiem, co w kategorii epos miałoby się zawierać :D

Oglądaniu horrorów mówię stanowcze nie, nie cierpię tego gatunku, łykam wszystkie jumpscary jak młody pelikan, mimo, że wiem że nadchodzą z kilometra, to nie mogę przewalczyć reakcji organizmu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Po to jest ta zabawa. :) Sportowy to największe rzeźbienie w solidniactwie i popkorniactwie, westernów jest od groma.

Dobra, RappaR, wrzuć jeszcze najlepszy horror/thriller i zamykamy listę kategorii, będzie max 64 filmy do oglądnięcia. ;] 

No i czy epos/wojenny się nie pokrywają?

Znowu nie będzie się zgadzać z liczbą uczestników. Dla mnie epos i wojenny to mocno rozdzielne filmy, ale jak coś to niech będzie, że Horror po 16 picków i tyle. Będzie ciekawie, szczególnie że ja prawie żadnych horrorów nie widziałem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Ja dalej nie do końca rozumiem, co w kategorii epos miałoby się zawierać :D

Oglądaniu horrorów mówię stanowcze nie, nie cierpię tego gatunku, łykam wszystkie jumpscary jak młody pelikan, mimo, że wiem że nadchodzą z kilometra, to nie mogę przewalczyć reakcji organizmu xD

No to dlatego horror/thriller.

Dla mnie te eposy to w przeważającej części filmy historyczne, więc to się dubluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

No to dlatego horror/thriller.

Dla mnie te eposy to w przeważającej części filmy historyczne, więc to się dubluje.

Masz pierwszy - Czas Apokalipsy to film wojenny, klasyk, którego nie widziałem i eposem nie jest. Więc o żadnym dublowaniu mowy nie może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.