Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Szkoda, że nie wziąłeś udziału w ostatnich draftach udział, pickowałbyś je w kategoriach filmu 

Wyluzuj to byl tylko żarcik, rozbawił mnie troszkę ten podział, liczyłem po prostu na sprawiedliwy podział i że ktoś picknie Hankę Mostowiak ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RappaR napisał(a):

Uznałem, że jak shitpostujesz z Fluberem, to możesz pickować 

No wolalbym nie, chyba, że chcemy faktycznie jakoś turbo szybko lecieć czy zrobić sensowny ranking. Btw kategoria film niezachodni i obok nieanglojęzyczny są moim zdaniem niepotrzebnym dodatkowym rozróżnieniem, powinna wystarczyć jedna z nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

No wolalbym nie, chyba, że chcemy faktycznie jakoś turbo szybko lecieć czy zrobić sensowny ranking. Btw kategoria film niezachodni i obok nieanglojęzyczny są moim zdaniem niepotrzebnym dodatkowym rozróżnieniem, powinna wystarczyć jedna z nich. 

Jest po 5 picków na kategorię weź pod uwagę, to bardzo mało.

Rozróżniłbym jednak kino europejskie od japońskiego(chyba że fani Kurosawy wsadzą 8 jego picków w tych kategoriach) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, P_M napisał(a):

kategoria film niezachodni i obok nieanglojęzyczny są moim zdaniem niepotrzebnym dodatkowym rozróżnieniem, powinna wystarczyć jedna z nich. 

Zgadzam się. Już lepiej byłoby westerny wyróżnić, bo wrzucanie ich do kategorii filmów akcji jest w wielu przypadkach przekłamaniem.

W każdym razie jeśli rzeczywiście jest już start to dawaj mnie te picki, Waldek, bo tam w banku wszyscy czekają.

P.S. Czy mi się wydaje czy brakuje kategorii filmu animowanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kily napisał(a):

Zgadzam się. Już lepiej byłoby westerny wyróżnić, bo wrzucanie ich do kategorii filmów akcji jest w wielu przypadkach przekłamaniem.

W każdym razie jeśli rzeczywiście jest już start to dawaj mnie te picki, Waldek, bo tam w banku wszyscy czekają.

P.S. Czy mi się wydaje czy brakuje kategorii filmu animowanego?

Jak @ignazz odpadł z gry to chyba pora szukać nowego uczestnika i na nowo losować draft? Co do animacji - zgoda. I też wywaliłbym epos lub inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, P_M napisał(a):

Jak @ignazz odpadł z gry to chyba pora szukać nowego uczestnika i na nowo losować draft? Co do animacji - zgoda. I też wywaliłbym epos lub inny. 

Ale ja po prostu tylko raz pytałem ile filmów trzeba nadrobić i nigdzie się nie zapisałem. Przepraszam jak coś komplikuje ale na żadna listę się nie wpisałem. Chyba ze skleroza 

Tak czy inaczej przepraszam.  Ja to się raczej wypisuje z gier tutaj niż dopisuje do kolejnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Ale ja po prostu tylko raz pytałem ile filmów trzeba nadrobić i nigdzie się nie zapisałem. Przepraszam jak coś komplikuje ale na żadna listę się nie wpisałem. Chyba ze skleroza 

Tak czy inaczej przepraszam.  Ja to się raczej wypisuje z gier tutaj niż dopisuje do kolejnych 

Skleroza 

W dniu 17.08.2023 o 06:42, ignazz napisał(a):

 

jezeli nie trzeba będzie obejrzeć całej kinematografii Natalii janoszek to wejdę 

w atf 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to na 4 to już w sumie po prostu 8 kategorii po 8 filmów bo już bawienie się w 4 filmy w jednej nie ma sensu

Najlepszy polski film

Najlepszy film nieanglojęzyczny

Najlepszy epos

Najlepszy dramat

Najlepsza komedia 

Najlepszy kryminał 

Najlepszy film fantastyczny 

Najlepszy film akcji

 

Animacja się nie zmieściła. Pozostałe kategorie to można osobny ATF, to mialy być tylko zapchajdziury

 

I tak, po dwa picki kazdy ma w każdej kategorii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Dobra, to na 4 to już w sumie po prostu 8 kategorii po 8 filmów bo już bawienie się w 4 filmy w jednej nie ma sensu

Najlepszy polski film

Najlepszy film nieanglojęzyczny

Najlepszy epos

Najlepszy dramat

Najlepsza komedia 

Najlepszy kryminał 

Najlepszy film fantastyczny 

Najlepszy film akcji

 

Animacja się nie zmieściła. Pozostałe kategorie to można osobny ATF, to mialy być tylko zapchajdziury

 

I tak, po dwa picki kazdy ma w każdej kategorii 

No to aktualizuj wątek draftowy i jedziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.