Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LAF napisał(a):

No z tego co widzę najczęściej pojawia się +4 czy +3 co świadczy , że Twoje picki były naprawdę c***owe

O patrz tutaj. Miałeś dobry pick ( jedyny ) i też + 3 wiec wszystko się zgadza

W sumie to głupie oczekiwać od wyborcy Mentzena by wiedział co to średnia i odchylenie standardowe. W końcu głosuje na Sławka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Jakbyś chciał żeby skończył niżej to dawalbys mu wyższe miejsca?:) Co Ty pierdolisz geniuszu?:)

Wow, ale pokaz głupoty:) Napiszę , żebyś zrozumiał:) Julek pierdolii, że chcąc go udupic dałem mu zbliżone, niskie miejsca. Z naciskiem na zbliżone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Wow, ale pokaz głupoty:) Napiszę , żebyś zrozumiał:) Julek pierdolii, że chcąc go udupic dałem mu zbliżone, niskie miejsca. Z naciskiem na zbliżone:)

Nakryli Cię w łóżku z kochanką a Ty tłumaczysz żonie, że to nie zdrada bo gdybyś chciał ją zdradzić to byś lepiej to ukrył:)

Tak to widzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, fluber napisał(a):

Nakryli Cię w łóżku z kochanką a Ty tłumaczysz żonie, że to nie zdrada bo gdybyś chciał ją zdradzić to byś lepiej to ukrył:)

Tak to widzę:)

Lepiej chyba wykorzystać Brzytwę Ockhama i pokazać na przykładzie płaskoziemcy, gdzie wszystko wokół mówi mu, że Ziemia nie jest płaska i odwołać się do tego co jest w tym momencie bardziej prawdopodobne, że ziemia jest płaska/julek faktycznie nie był w stanie wybrać nikogo w top 8 czy tam top 10 przy naszej formie draftu czy, że jego oceny zostały pozbawione jakiegokolwiek obiektywizmu/Ziemia nie jest płaska :D

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, julekstep napisał(a):

Moliere - 14 miejsce w kategorii kino/teatr

Bo tu po prostu wszyscy postawili na kino a teatr uznali za ubogiego krewnego.. Szkoda bo akurat Moliere powinien być wyżej. Ale tu z kolei jest też problem ,że to jednak bardziej jest literatura niż teatr. 

Choć z drugiej strony jak wrzucasz takiego Ronaldo na 3 miejscu w ATF Sport czyli de facto drugim bo swój głos jest zawsze pierwszy  to  też grubo po sympatii do piłki bo jednak taki Ali czy Bolt w skali świata dali o wiele większy impakt. 

Ale spoko każdy ma swoje preferencje. JA uwielbiam Vermeera ( chyba na żywo widiałem już większość jego płócień dostępnych w muzeach) więc miałbym go w TOP3. A że nie cierpię rzeżbiarzy to miałbym takiego Anioła sporo niżej 

Dostojewski z Kafką byliby TOP2 choć jestem w stanie zrozumieć ,że ciężki styl Franza może zniechęcić co niektórych 

Choć jak zobaczyłem ,ze ktoś tam wrzucił Banksiego na 4 miejscu to nie wiem czy to trolling. Czy rzeczywiście ktoś ma go wyżej od malarzy 

@Pablo81 Delikatnie mówiąc poruta to co zrobiłeś. Tak beznadziejnego głosowania nie było. Ty chyba powinieneś mieć bana na głsoowanie. Ty nawet nie potrafisz maskować tego co zrobiłeś. I nawet nie wiem czy to zawiść czy coś innego ale to było dziwaczne

Nie pierwszy raz strzeliłeś focha ale chyba pierwszy raz zrobiłeś to w taki beznadziejny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

W sumie to głupie oczekiwać od wyborcy Mentzena by wiedział co to średnia i odchylenie standardowe. W końcu głosuje na Sławka :D

Skończ już. 
 

Jak chciałeś być wysoko to mogłeś poprosić kogoś np @Kily aby wziął udział i mu podsyłać głosy na priv aby mieć możliwość lepszych wyborów. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ely3 napisał(a):

Choć z drugiej strony jak wrzucasz takiego Ronaldo na 3 miejscu w ATF Sport czyli de facto drugim bo swój głos jest zawsze pierwszy  to  też grubo po sympatii do piłki bo jednak taki Ali czy Bolt w skali świata dali o wiele większy impakt. 

Przecież ja już od 'polskiego' ATFa piszę że dla mnie w ramach kategorii 'sport' piłka nożna jest ze 2 tiery wyżej niż jakakolwiek inna dyscyplina i zawsze wezmę dobrego piłkarza ponad bardzo dobrym reprezentantem innej dyscypliny (więc to że dwóch najlepszych piłkarzy zajęło u mnie 2 pierwsze miejsca nie powinno dziwić)

Co do impaktu -> w Polsce to jest sport numer 1 i nic nie jest blisko....a i tak w porównaniu do wielu krajów mamy dość stonowane podejście do piłki a sami piłkarze mają mega duży impakt (jak CR krzywo popatrzył na butelkę coca coli to ta straciła miliardy dolarów xD)

a tu jeszcze w przypadku Messiego i CR jest mocne niedoszacowanie przez to że ciągle grają -> 10-20 lat i to będą już legendy w opór

Ali też miał ofc mega impakt (ale tu bardziej chodziło o charyzmę postaci a niekoniecznie dyscyplinę) i za samą swoją ikoniczność dostał u mnie tak wysoką notę (bo 'sportowo' to pewnie powinien być bottom3 pick w tym drafcie)

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LAF napisał(a):

Skończ już. 
 

Jak chciałeś być wysoko to mogłeś poprosić kogoś np @Kily aby wziął udział i mu podsyłać głosy na priv aby mieć możliwość lepszych wyborów. 

Po co, dalej jesteś dla mnie zabawny :)

Nie wyrzuca się działających zabawek, to nieekologiczne :D 

Z ciekawostek głosy Gregoriusa w sporcie też są mocno hipsterskie :D

Jordan 10

Messi 4 gdy trójka Pele Maradona i Ronaldo 3 ostatnie miejsca :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze w tym ATFie jest to, ze chciał raz zwycięstwo było czyste i przejrzyste, bez żadnych kontrowersji - bo ani sam nie głosowałem (przez co w sumie dałem reszcie handicap), jak i różnica między 1 a 2 była dość znaczna jak na ATFy z taka liczba kategorii i głosujących i nawet po wynikach jest wiecej klasycznej walki Julek-Pablo niż jebania o Spółdzielni xd 

Czuje się trochę  jak Jagiello po Grunwaldzie! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Najpiękniejsze w tym ATFie jest to, ze chciał raz zwycięstwo było czyste i przejrzyste, bez żadnych kontrowersji - bo ani sam nie głosowałem (przez co w sumie dałem reszcie handicap), jak i różnica między 1 a 2 była dość znaczna jak na ATFy z taka liczba kategorii i głosujących i nawet po wynikach jest wiecej klasycznej walki Julek-Pablo niż jebania o Spółdzielni xd 

Czuje się trochę  jak Jagiello po Grunwaldzie! 

 

no teraz główna rozkmina jest taka:

- czy Pablo jest sam z siebie zawistny
- czy może jednak działał na zlecenie Spółdzielni!

 

a ten atf jest z ogromną gwiazdką (brak swojego głosu jako jedyny - przypadek?)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RappaR napisał(a):

Z ciekawostek głosy Gregoriusa w sporcie też są mocno hipsterskie :D

Jordan 10

Messi 4 gdy trójka Pele Maradona i Ronaldo 3 ostatnie miejsca

 Messi jako GOAT najpopularniejszej dyscypliny zespołowej dostał premie za bycie najlepszym w tej dyscyplinie. Ta różnica wzięła się tylko z braku tej premii dla reszty piłkarzy.. No i ja bardziej oceniam impakt na dyscyplinę i sportowa stronę w mojej ocenie niż cały hype. btw LBJ 8(7 nie liczac mojego głosu) a Jordan 12(11).  Messi 5(4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

no teraz główna rozkmina jest taka:

- czy Pablo jest sam z siebie zawistny
- czy może jednak został nasłany przez Spółdzielnię

 

a ten atf jest z ogromną gwiazdką (brak swojego głosu jako jedyny - przypadek?)

przecież to ze nie zagłosowałem to jest złe dla mnie w kontekście wyników :) 

A ze nie zagłosuje informowałem już dużo wcześniej - po prostu, było tu za dużo danych, a nie jestem Ely3 ani Julekstep żeby we wszystkim być ekspertem- wiec bym wypaczal wyniki swoim „chybił-trafił” w kilku kategoriach na poziomie wyborów 5-14 

Jakby to był przysłowiowy listopad czy marzec to pewnie bym usiadł i poświecił na to jeden dzień, ale ze jest sierpien to wybieram browara w parku wodnym i oglądanie jak się kapią córki niż przeglądanie internetu w poszukiwaniu wiedzy który polityk był lepszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Religii ważnym czynnikiem było dla mnie czy dana postać jest potwierdzona historycznie. Ale po czasie to pewnie Mojzesz mogł być jeszcze niżej. No i Sw Piotr nigdy nie słyszałem żeby ktoś kwestionował jego historyczne istnienie. ale jeżeli zródłem jest tylko Biblia to tez u mnie był za wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

przecież to ze nie zagłosowałem to jest złe dla mnie w kontekście wyników :) 

A ze nie zagłosuje informowałem już dużo wcześniej - po prostu, było tu za dużo danych, a nie jestem Ely3 ani Julekstep żeby we wszystkim być ekspertem- wiec bym wypaczal wyniki swoim „chybił-trafił” w kilku kategoriach na poziomie wyborów 5-14 

Jakby to był przysłowiowy listopad czy marzec to pewnie bym usiadł i poświecił na to jeden dzień, ale ze jest sierpien to wybieram browara w parku wodnym i oglądanie jak się kapią córki niż przeglądanie internetu w poszukiwaniu wiedzy który polityk był lepszy 

no właśnie brak własnych głosów jak dostajesz bonusową średnią nie przeszkadza a wręcz może pomóc xD

+ to że bałeś się komentować bo 'zemsta' (tak pisałeś!) to pokazuje tylko że mistrz jest nagi (w tym wypadku jeszcze bardziej niż zwykle)!

 

ale tak czy siak gratulacje dla maca ofc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

a nie jestem Ely3

A z cieakwości? Czemu do mnie się odwołujesz skoro ja nie głosuje w Waszych ATF bo uważam za słaby pomysł tak dużą ilość uczestników i kategorii .. I nie chce mi się marnować czasu na rozkminy  czy Watt powinien być 8 czy 9

Zawsze macie za dużo kategorii np kto wpadł na pomysł że filozofia zasługuje na osobną kategorią choć w skali historii świata jej wpływ jest żaden. W połowie straciłem wszelkie zainteresowanie bo już taką nudą wiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał(a):

Moim zdaniem powinieneś rozważyć przeprowadzkę do Brukseli a nie do Francji 

Tam też dbają o ekologię i wymyślają programy typu FIT FOR 55

Nie wyrzuca się działających zabawek, bo to nieekonomiczne

Laissez faire jest po francusku

29 minut temu, Gregorius napisał(a):

W Religii ważnym czynnikiem było dla mnie czy dana postać jest potwierdzona historycznie. Ale po czasie to pewnie Mojzesz mogł być jeszcze niżej. No i Sw Piotr nigdy nie słyszałem żeby ktoś kwestionował jego historyczne istnienie. ale jeżeli zródłem jest tylko Biblia to tez u mnie był za wysoko.

Bo nikt nie kwestionuje jego istnienia, podobnie jak istnienia Jezusa czy ładowania na księżycu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Nie wyrzuca się działających zabawek, bo to nieekonomiczne

Laissez faire jest po francusku

Bo nikt nie kwestionuje jego istnienia, podobnie jak istnienia Jezusa czy ładowania na księżycu :)

Ależ oczywiście że się kwestionuje. Istnienie "tego" Jezusa jak najbardziej. Istnienie jakiegoś pierwowzoru (być może zbiorowego) Jezusa już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.