Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, P_M napisał(a):

jeszcze dołóż sobie uśrednione głosy Qcina po tym jak odliczysz Pabla, bo głosy tego drugiego wpłyneły na wartości głosów tego pierwszego ;) 

na busty Julka głosowałbym jeszcze srodzej niż Pablo! 

Takze Julek się może cieszyć ze nie głosowałem!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, P_M napisał(a):

Tak wyglądały moje głosy w totalu, jesteś chyba jednym z ostatnich, który mógłby się czuć pokrzywdzony moimi głosami :D

Sylvinho 110
DRK 110
fluber 121
Qcin_69 124
ignazz 124
Gregorius 125
jack 128
ernie9005 133
Braveheart22 134
julekstep 137
Pablo81 150
Reikai 156
LeweBiodroSmoka 175
RappaR 177


Dodatkowo, dalej chętnie posłucham jak się wytłumaczysz z tego jak napisałeś, że tylko w jednej kategorii dałem Cię wyżej, a realnie dałem w 3, a właściwie to w 4 bo w kinie nie mogłem dać Cię wyżej, do tego dwie równe. 6 z 15, pokazuje, że nie było biasu, a w pozostałych kategoriach z tego co widziałem to praktycznie nigdzie nie oceniłem Cię najgorzej wśród wszystkich oceniających, nie licząc podróżników, gdzie akurat mamy we dwóch busty, wiec wymienili się na pozycji 14-15.
Także przeproś za to pi****lenie, bo masz czarno na białym pokazane, że głosowałem fair, z resztą k**** fluber jest na trzecim, a julka wyjebalem w c*** daleko bo moim zdaniem mial parę bustowych picków nie w tych kategoriach, które powinny pójść.

Średnio miałem 120pts, ty mi dałeś 150. Nie bardzo wiem, co ty pierdolisz geniuszu:)

Bez odbioru:)

Wypad na igora :)

Nie mogę dodać cię.

Więc zero interakcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Średnio miałem 120pts, ty mi dałeś 150. Nie bardzo wiem, co ty pierdolisz geniuszu:)

Bez odbioru:)

Wypad na igora :)

Nie mogę dodać cię.

Więc zero interakcji.

 

Średnio miałeś w głosowaniu uczestników 127 punktów. Różnica to 23 punkty przy 15 kategoriach, czyli średnio byłeś w 15-osobowej tabeli u P_Ma o 1,5 pozycji niżej od średniej.

Poza tym na jakiej podstawie oceniasz głosowanie @P_M na podstawie różnicy między jego głosami a średnią, gdy jednocześnie twierdzisz, że kilkukrotnie większa różnica w Twoich głosach na julka a średnią nie wskazuje na to, że specjalnie zaniżałeś mu głosy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

Średnio miałeś w głosowaniu uczestników 127 punktów. Różnica to 23 punkty przy 15 kategoriach, czyli średnio byłeś w 15-osobowej tabeli u P_Ma o 1,5 pozycji niżej od średniej.

Poza tym na jakiej podstawie oceniasz głosowanie @P_M na podstawie różnicy między jego głosami a średnią, gdy jednocześnie twierdzisz, że kilkukrotnie większa różnica w Twoich głosach na julka a średnią nie wskazuje na to, że specjalnie zaniżałeś mu głosy?

Po chwili twój komentarz:) Cudowne zarządzanie czasem:)

Geniuszu, ja tylko wskazuje na fakt, iż moje głosowanie nie było aktem zawiści oraz, że osoba, która mnie rozlicza sama tak postąpiła (zaniżając mi wynik):)

Powrót kolegi, tak, jak się spodziewałem zmienił twoje zachowaniem:) Rozjuszony 48 lajkami w ciągu ostatnich 48h wracasz do starych nawyków.

A teksty: "co ty pierdolisz, geniuszu?" lub "Nie uczyli excela na studiach?" to typowe trollowskie dno:) 

Już jeden user, dla którego słońce wychodzi, kiedy zdenerwuje kogoś w necie zaspamował mi gierkę forumową:) Ty robisz, od powrotu banity, to samo - typowe uwstecznienie się w grupie - więc podziękuję za twoje uwagi.

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Po chwili twój komentarz:) Cudowne zarządzanie czasem:)

Geniuszu, ja tylko wskazuje na fakt, iż moje głosowanie nie było aktem zawiści oraz, że osoba, która mnie rozlicza sama tak postąpiła:)

 

No nie postąpiła tak samo, bo różnica między Twoimi głosami na julka a średnią jest kilkukrotnie większa niż różnica między głosami P_ma na Ciebie a średnią. 

Więc powtórzę z jakiego powodu wskazujesz na te różnice i mówisz, że głosowanie P_Ma było aktem zawiści, a Twoje nie?

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

 

Powrót kolegi, tak, jak się spodziewałem zmienił twoje zachowaniem:) Rozjuszony 48 lajkami w ciągu ostatnich 48h wracasz do starych nawyków.

 

A mógłbyś wskazać okres, w którym zachowywałem się inaczej?;)

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ty robisz, od powrotu banity, to samo - typowe uwstecznienie się w grupie - więc podziękuję za twoje uwagi.

 

No nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia Twojego głosowania na @julekstep, więc nie dziwię się, że jako spec od erystyki postanowiłeś zmienić temat i udawać pokrzywdzonego, a teraz właściwie pozostaje ci przestać odpisywać, bo nie ma czego bronić. 

I raczej w kolejnych ATF już nie powinieneś grać, bo po prostu rozwalasz w ten sposób rozgrywkę i psujesz wyniki i jest to po prostu słabe, że nie potrafisz nad sobą zapanować w gierce internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

No nie postąpiła tak samo, bo różnica między Twoimi głosami na julka a średnią jest kilkukrotnie większa niż różnica między głosami P_ma na Ciebie a średnią. 

Więc powtórzę z jakiego powodu wskazujesz na te różnice i mówisz, że głosowanie P_Ma było aktem zawiści, a Twoje nie?

A mógłbyś wskazać okres, w którym zachowywałem się inaczej?;)

No nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia Twojego głosowania na @julekstep, więc nie dziwię się, że jako spec od erystyki postanowiłeś zmienić temat i udawać pokrzywdzonego, a teraz właściwie pozostaje ci przestać odpisywać, bo nie ma czego bronić. 

I raczej w kolejnych ATF już nie powinieneś grać, bo po prostu rozwalasz w ten sposób rozgrywkę i psujesz wyniki i jest to po prostu słabe, że nie potrafisz nad sobą zapanować w gierce internetowej.

 

Pokazuje osobie, która zarzuca mi celowe zaniżenie, że sama uprawia ten proceder.

Siedzisz całymi dniami na forum o każdej porze. Inicjujesz tematy, teraz starasz zorganizować się kolejną dramę oznaczając po kolei osoby, które mogą ją zrobić i odgrzewając temat. 

Naprawdę nie chcę cię oceniać, bo po drugiej stronie siedzi człowiek i może być tak, że z przyczyn, na które nie masz wpływu forum stanowi większość twojego. Niemniej nie mogę napisać posta w prawie żadnym temacie, żebyś nie był obecny. 

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

 

Pokazuje osobie, która zarzuca mi celowe zaniżenie, że sama uprawia ten proceder.

No niby jak to pokazujesz? Pokazując że w porównaniu do tego co odjebaleś nie jest nawet blisko???

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

 

Bez odbioru.

Tak jak pisałem, nie jesteś w stanie się w żaden sposób obronić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał(a):

No nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia Twojego głosowania na @julekstep, więc nie dziwię się, że jako spec od erystyki postanowiłeś zmienić temat

przeciez on juz na poczatku probowal odwrocic kota ogonem i jak zwrocilem uwage na jego 'glosy' to probowal ze mnie zrobic histeryka i placzka ('w kazdym atfie to samo!') xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Po chwili twój komentarz:) Cudowne zarządzanie czasem:)

Geniuszu, ja tylko wskazuje na fakt, iż moje głosowanie nie było aktem zawiści oraz, że osoba, która mnie rozlicza sama tak postąpiła (zaniżając mi wynik):)

Powrót kolegi, tak, jak się spodziewałem zmienił twoje zachowaniem:) Rozjuszony 48 lajkami w ciągu ostatnich 48h wracasz do starych nawyków.

A teksty: "co ty pierdolisz, geniuszu?" lub "Nie uczyli excela na studiach?" to typowe trollowskie dno:) 

Już jeden user, dla którego słońce wychodzi, kiedy zdenerwuje kogoś w necie zaspamował mi gierkę forumową:) Ty robisz, od powrotu banity, to samo - typowe uwstecznienie się w grupie - więc podziękuję za twoje uwagi.

 

Fluber pisze 500 postów rocznie, Ty 1000. Widać który z was nie ma życia poza forum :)

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał(a):

No niby jak to pokazujesz? Pokazując że w porównaniu do tego co odjebaleś nie jest nawet blisko???

Tak jak pisałem, nie jesteś w stanie się w żaden sposób obronić 

O ile pamiętam, to nie ja zamieniłem się nickami z innym userem w przedostatnim atf. Masz tupet.

Dobra, nara.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

O ile pamiętam, to nie ja zamieniłem się nickami z innym userem w przedostatnim atf. Masz tupet.

Dobra, nara.

Znowu erystyka, zmiana tematu i unik.  Zachowałeś się c***owo i powinieneś przeprosić innych uczestników gry.

52 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

W miesiąc ? Chyba w samym temacie polityka :] 

Bez przesady:) ale faktycznie ani dział fantasy NBA, ani begm, ani cały dział inne, ani atf się nie wlicza do liczby postów, średnio wychodzi mi 9 wpisów dziennie:)

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Fluber pisze 500 postów rocznie, Ty 1000. Widać który z was nie ma życia poza forum :)

No niestety ale proporcja jest odwrotna. Pablo pisze mniej więcej połowę tego co ja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż z nudów poświęciłem 15 minut i przejrzałem arkusze, bo byłem ciekawe czy może ktoś jeszcze defaultowo jechał po nielubianych userach:

- RappaR dostał kilka razy pięć 15-tek - słaby team, więc w normie. LAF mu dał czternaście 15-tek.

- poza LAF-em, najczęściej powtarzającą się notą było 5 takich samych, sporo, ale w normie odchylenie. Julekstep dostał od Pablo dwanaście 11-tek + najbardziej zaniżoną notę ze wszystkich uczestników.

Ja raczej jestem nie-niemiły na forumku i np. scrolluję te Wasze gówno-pasty o niczym w temacie politycznym, więc raczej nie mam biasu i głupio mi pisać niemiłe komentarze, ale ... weźcie się ogarnijcie.  

A, usuwanie skrajnych głosów to IMHO nie jest dobre podejście jak o tym myślę, ale to do przedyskutowania następnym razem. Widzę, że tutaj usuwając skrajne głosy każdemu w każdej kategorii (jedynki + najgorszy), wynik/miejsce julka się nie zmienia, z podium wypada Sylvinho, a drugi jest jack, a to przecież wynik julka został do jakiegoś stopnia wypaczony, a nie Sylvinho. Tzn. może jest przez ciechocińską yakuzę, ale to inna sprawa. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.