Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, BMF napisał(a):

 A, usuwanie skrajnych głosów to IMHO nie jest dobre podejście jak o tym myślę, ale to do przedyskutowania następnym razem. Widzę, że tutaj usuwając skrajne głosy każdemu w każdej kategorii (jedynki + najgorszy), wynik/miejsce julka się nie zmienia, z podium wypada Sylvinho, a drugi jest jack, a to przecież wynik julka został do jakiegoś stopnia wypaczony, a nie Sylvinho. Tzn. może jest przez ciechocińską yakuzę, ale to inna sprawa. :D 

usuwanie skrajnych glosow jest ok, bo chroni przed pojedynczymi odpalami, ktore sie moga trafic (no ten LBS i wynalazcy to najlepszy przyklad), ale przed prywatnymi forumowymi hejterami nie uchroni xD

zweryfikowani hejterzy powinni dostawac bana na atfy - szczegolnie jak w swojej bezczelnosci pdobuja jeszcze przerzucic odpowiedzialnosc na swoja 'ofiare' :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

usuwanie skrajnych glosow jest ok, bo chroni przed pojedynczymi odpalami, ktore sie moga trafic (no ten LBS i wynalazcy to najlepszy przyklad), ale przed prywatnymi forumowymi hejterami nie uchroni xD

hejterzy powinni dostawac bana na atfy - szczegolnie jak w swojej bezczelnosci pdobuja jeszcze przerzucic odpowiedzialnosc na swoja 'ofiare' :)

Już nie płacz. I nie rób z siebie ofiary, bo to groteska. Łazisz za mną na forum i uskuteczniasz ataki ad personam, atakując mnie w kwestiach niezwiązanych z tematem dyskusji. W innej gierce forumowej osiągnąłeś swój peak niedawno jadąc ze mną i na forum i na discordzie. 

Na pewno nie zagram w żadnym ATF, w którym bierzesz udział. Ani nie będę z tobą wchodził w jakakolwiek interakcję. Trollu.

Bez odbioru, dzięki i nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Już nie płacz. I nie rób z siebie ofiary, bo to groteska. Łazisz za mną na forum i uskuteczniasz ataki ad personam, atakując mnie w kwestiach niezwiązanych z tematem dyskusji. W innej gierce forumowej osiągnąłeś swój peak niedawno jadąc ze mną i na forum i na discordzie. 

Na pewno nie zagram w żadnym ATF, w którym bierzesz udział. Ani nie będę z tobą wchodził w jakakolwiek interakcję. Trollu.

aha xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Dawaj coś jeszcze ad personam. Po niemiecku. O obozie pracy itp. Fajnie się przy tym denerwuję, a Ty to lubisz. 

Intuicyjnie czuję, że będę szczęśliwszy nie czytając twoich wypocin. Więc spróbujmy.

napisales juz ze nie bedziesz wchodzil w interakcje a w kolejnym poscie zegnam

widze ze jestes ode mnie uzalezniony xD

troche milo troche straszno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Dawaj coś jeszcze ad personam. Po niemiecku. O obozie pracy itp. Fajnie się przy tym denerwuję, a Ty to lubisz. 

Intuicyjnie czuję, że będę szczęśliwszy nie czytając twoich wypocin. Więc spróbujmy.

Wiesz, że jesteś trochę jak january i Alonzo którzy dają ludzi na ignora a później i tak to czytają. Później mówią ze nie czytają ale przypadkiem przeczytali wiec musieli się odniesc. Od kilku miesięcy już obiecujesz ze nie będziesz wchodzić z nimi w interakcje, no i lepiej na tym serio wyjdziesz jak nie będziesz im odpisywać, bo imo za każdym razem jak się dajesz sprowokować wychodzisz na tym jak Zabłocki na mydle ;) dla forum tez bedzie lepiej jak któras strona odpuści bo czytanie tego samego gowna od roku jest już troszkę męczące. Daj ich na ignora i bedzie win-win. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Wiesz, że jesteś trochę jak january i Alonzo którzy dają ludzi na ignora a później i tak to czytają. Później mówią ze nie czytają ale przypadkiem przeczytali wiec musieli się odniesc. Od kilku miesięcy już obiecujesz ze nie będziesz wchodzić z nimi w interakcje, no i lepiej na tym serio wyjdziesz jak nie będziesz im odpisywać, bo imo za każdym razem jak się dajesz sprowokować wychodzisz na tym jak Zabłocki na mydle ;) dla forum tez bedzie lepiej jak któras strona odpuści bo czytanie tego samego gowna od roku jest już troszkę męczące. Daj ich na ignora i bedzie win-win. 

Jednego ze względu na pewną grę nie mogę. Ale koniec interakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BMF napisał(a):

poza LAF-em, najczęściej powtarzającą się notą było 5 takich samych, sporo, ale w normie odchylenie. Julekstep dostał od Pablo dwanaście 11-tek + najbardziej zaniżoną notę ze wszystkich uczestników.

5 15, ale no - głosy prawie same 13-15 od Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF @RappaR  jak chcecie to możemy się przerzucać statystykami tylko czy to ma jakiś sens ?

Oto kto kategoria oraz kto oprócz mnie dał RappaRa na ostatnim miejscu :

Nauki ścisłe - Sylwek

Pozostałe nauki 5x15

Wynalazcy - Greg

Władcy - 3x15

Aktywizm - jack

Literatura - DRK

Sztuka - DRK, jack

Muzyka - Sylvinho, Reikai

Kino/Teatr - Reikai

O Bradzie przez grzeczność nie wspomnę. Czyli łącznie 10/16

Podróżnicy 2x14

Biznes 3x14

antyGOAT 2x14

Wydarzenie 3x14

Tutaj jako jedyny dałem 15 miejsce , ale proszę zauważyć, że 2x14 oraz 3x14 było więc nie doszukiwałbym się jakiegoś drugiego dna.

Dodam tylko, że Piotr dostał ode mnie wyższą notę niż od 4 innych oraz Ruth dostał sporo 15 a ode mnie 14 więc jak widać tak naprawdę głosowałem tak jak większość mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, LAF napisał(a):

tylko czy to ma jakiś sens ?

Przy +200 głosach największa powtarzająca się wartość tych samych ocen to 5: u Was to 14 i 12. Albo udajecie, albo już podświadomie robicie takie rzeczy. "Gdyby wziąć najgorsze oceny 15 osób w każdej kategorii, to dałoby to mniej więcej moje głosy" to nie jest dobra linia obrony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.