Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

również dziękuję, szkoda tego Waynea, bo trochę mi się lejce popuściły, ale zabawa przednia, no i najważniejsze, że Julek przegrał top3 o jeden głos xd

Teraz, BMF napisał(a):

Uwaga - pomyłka

@julekstep był ex aequo czwarty w wydarzeniu historycznym, a nie piąty - więc dzięki temu zajmuje ex aequo 3 miejsce z jackiem i DRK! 

(był ax aequo czwarty, a nie piąty)

NO GDZIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Uwaga - pomyłka

@julekstep był ex aequo czwarty w wydarzeniu historycznym, a nie piąty - więc dzięki temu zajmuje ex aequo 3 miejsce z jackiem i DRK! 

i tak za nisko

ogólnie beka

Quentin Tarantino - 7 miejsce w kategorii kino/teatr
Moliere - 14 miejsce w kategorii kino/teatr

grubo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

i tak za nisko

ogólnie beka

Quentin Tarantino - 7 miejsce w kategorii kino/teatr
Moliere - 14 miejsce w kategorii kino/teatr

grubo xD

Moliere to coś w stylu Gajusza w motorowych, ale 7 miejsce Tarantino to mocny lol

Ale w sumie dziwi mnie Orson. Nawet jakbym mógł wybierać z 1# pewnie bym wziął go albo Johna Forda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał(a):

O k****, jak widzę niektóre głosy to dramat xD

Że Carnegie wypadł z top2 w biznesie to jakiś grubszy mindfuck

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To są ostateczne wyniki: 

image.png.228a725a9c1bcd51ff034ebf76e43d77.png

1 minutę temu, P_M napisał(a):

O k****, jak widzę niektóre głosy to dramat xD

I tak, i nie: co do topowych wyborów była zgodność, a potem poziom chyba był po prostu mocno wyrównany. Ale też przecierałem oczy ze zdumienia momentami. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Moliere to coś w stylu Gajusza w motorowych, ale 7 miejsce Tarantino to mocny lol

Ale w sumie dziwi mnie Orson. Nawet jakbym mógł wybierać z 1# pewnie bym wziął go albo Johna Forda. 

w sensie Moliere w kategorii kino/teatr to coś w stylu Gajusza w kategorii sporty motorowe?

mkay

 

btw @Pablo81 czemu mi tak głosy zaniżałeś (mocno się rzuca w oczu) -> czy ty się aby na mnie nie UWZIOŁEŚ/UWZIEŁEŚ?

@Gregorius widzę tutaj antyruska narracja mocno weszła do głowy (Dostojewski ostatni w literaturze) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, te ciagle wygrywanie trochę nudne, nie ma na co ponarzekać i kogo powyzywać.

No nic, kolejny tytuł do kolekcji, jescze tylko wygrać w Simce i Wielki Szlem zaliczony.

Gratulacje dla wszystkich co brali udział, zarówno czynnie jak i w roli widzów :) 

Poza tym chciałem podziękować mamie, tacie i mieszkańcom Ciechocinka.

Gratulacje Sylwek drugiego miejsca, Spółdzielnia znowu ma szanse przywrócić Marcusa Cambyego do świata forum! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

O k****, jak widzę niektóre głosy to dramat xD

Że Carnegie wypadł z top2 w biznesie to jakiś grubszy mindfuck

Top 4 biznesu to Rotschild, Rockefeller, Ford i Fugger. 

I tak, Fuggera bym zawsze wziął wyżej, kilka pickow serio bym brał w top5 

Fugger, Qin Shi, Orson Wells, Poiters to dla mnie picki na poziomie pierwszych trzech rund. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał(a):

A tak serio dzięki uczestnikom i głosującym oraz niezawodnemu Karolowi, nastepny ATF koniecznie z udziałem BMF i Rappara full time.

Nie zapominamy także o pomysłodawcy - @Reikai chwała za inicjatywę oraz dla @julekstep ukłony za organizację draftu. @BMF jak zwykle fachowo poprowadził galę mimo żmudnej walki z ogrodzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

w sensie Moliere w kategorii kino/teatr to coś w stylu Gajusza w kategorii sporty motorowe?

mkay

 

btw @Pablo81 czemu mi tak głosy zaniżałeś (mocno się rzuca w oczu) -> czy ty się aby na mnie nie UWZIOŁEŚ/UWZIEŁEŚ?

@Gregorius widzę tutaj antyruska narracja mocno weszła do głowy (Dostojewski ostatni w literaturze) xD

Przy wyborze Ci napisałem że tak będzie. O ile Tołstoja cenie to Dostojewskiego nie trawie od liceum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.