Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, BMF napisał(a):

Ale też chodził mi po głowie eksperymentalny ATF (hoho, fluber, wink, wink ;))))) ), że jedna osoba znałaby kolejność wyborów/wybory/składy, potem można byłoby zrobić reveal a'la Twoja Twarz Brzmi Znajomo (XD), ale tu mocno style over substance, bo ja myślę, że do tej pory nie było wałków w głosowaniach.

Nie mówię nie, choć mniej skomplikowanym sposobem byłoby np odrzucenie po jednej skrajnej (najlepszej i najgorszej) nocie przy każdym wyborze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DRK napisał(a):

Nie mówię nie, choć mniej skomplikowanym sposobem byłoby np odrzucenie po jednej skrajnej (najlepszej i najgorszej) nocie przy każdym wyborze. 

Tak, tak, następnym razem będzie trzeba tak zrobić, przeceniłem stabilność emocjonalną userów e-nba. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, BMF napisał(a):

U Pablo masz -18 z tego co patrzyłem, u LAFa nie wiem (pewnie i tak by Ci zabrakło do LBS) - julek bez głosów Pablo byłby drugi, u Pablo był przedostatni, wszystkie głosy to 9-12, większość to defaultowe '11'. Dajcie spokój.

Nie czytałeś dwóch stron wcześniej? Przecież gdyby chciał udupić julka to by to zamaskował xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, BMF napisał(a):

U Pablo masz -18 z tego co patrzyłem, u LAFa nie wiem (pewnie i tak by Ci zabrakło do LBS) - julek bez głosów Pablo byłby drugi, u Pablo był przedostatni, wszystkie głosy to 9-12, większość to defaultowe '11'. Dajcie spokój.

-35 u Pabla. Dalej by mi zabrakło do LBS dwóch punków, ale liczyłem - różnica między głosami i, a reszty była 22 pkt w klasyfikacji końcowej. Różnica jak między drugim miejscem, a jedenastym. 

I weź pod uwagę, że defaultowo zaczynałem od 15.

Trudniej było u mnie zrobić większe odchylenie niż u Julka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RappaR napisał(a):

-35 u Pabla. Dalej by mi zabrakło do LBS dwóch punków, ale liczyłem - różnica między głosami i, a reszty była 22 pkt w klasyfikacji końcowej. Różnica jak między drugim miejscem, a jedenastym. 

I weź pod uwagę, że defaultowo zaczynałem od 15.

Trudniej było u mnie zrobić większe odchylenie niż u Julka

 

jeszcze dołóż sobie uśrednione głosy Qcina po tym jak odliczysz Pabla, bo głosy tego drugiego wpłyneły na wartości głosów tego pierwszego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, P_M napisał(a):

jeszcze dołóż sobie uśrednione głosy Qcina po tym jak odliczysz Pabla, bo głosy tego drugiego wpłyneły na wartości głosów tego pierwszego ;) 

haha true

kolejne moralne zwyciestwo na moim koncie!

a Spoldzielnia znow (chociaz czesciowo) winna!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał(a):

U Pablo masz -18 z tego co patrzyłem, u LAFa nie wiem (pewnie i tak by Ci zabrakło do LBS) - julek bez głosów Pablo byłby drugi, u Pablo był przedostatni, wszystkie głosy to 9-12, większość to defaultowe '11'. Dajcie spokój.

Minus ile mam u PM? Sprawdzisz proszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pablo81 napisał(a):

W jednej kategorii dałeś mnie wyżej, niż wynika że średniej, w dwóch na równi i w 12 kategoriach poniżej. 

Nie rób z siebie pajaca.

Stary, jak można Cię traktować poważnie jak nawet nie umiesz liczyć podstawowych rzeczy, ale na szybko.
Po pierwsze, zdajesz sobie sprawę, że nie mogę postawić Cię na pierwszym miejscu w kategorii, bo jedynka idzie z defaultu na mój pick? :D

na szybko wydarzenie historyczne, pomijając siebie dałem Cię 8 miejsce, skończyłęś na 10-tym,
antygoat odejmując siebie jesteś na 11-tym, a skończyłeś na 12-tym.
Także już masz kategorie w których dałem Ci wyżej niż skończyłeś.
W filmie byłeś u mnie najwyżej i skończyłeś najwyżej.
W religii byłes u mnie drugi i skończyłeś drugi.
w polityce ósmy i skonczyles osmy.
w wynalazcach dziewiąty, skończyłes jedenasty.

Także wypad z tym ad personam, bo kolejny raz się ośmieszasz.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Czy pytanie było skierowane do ciebie?:) Kultury na studiach nie uczyli?:)

Ty zadałeś pytanie bmfowi a ja zadałem pytanie Tobie:) nie wiem w czym problem:) mogę zadawać Ci pytania tylko jak mnie zaczepisz, a Ty możesz zadawać pytania każdemu?:)

I nie, nie uczyli mnie na studiach kultury;) dziwne pytanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Stary, jak można Cię traktować poważnie jak nawet nie umiesz liczyć podstawowych rzeczy, ale na szybko.
Po pierwsze, zdajesz sobie sprawę, że nie mogę postawić Cię na pierwszym miejscu w kategorii, bo jedynka idzie z defaultu na mój pick? :D

na szybko wydarzenie historyczne, pomijając siebie dałem Ci 8 miejsce, skończyłęś na 10-tym,
antygoat odejmując siebie jesteś na 11-tym, a skończyłeś na 12-tym.
Także już masz kategorie w których dałem Ci wyżej niż skończyłeś.
W filmie byłeś u mnie najwyżej i skończyłeś najwyżej.
W religii byłes u mnie drugi i skończyłeś drugi.
w polityce ósmy i skonczyles osmy.
w wynalazcach dziewiąty, skończyłes jedenasty.

Także wypad z tym ad personam, bo kolejny raz się ośmieszasz.

Ty dając mi 150pkt czym się kierowales? 

Nie osmieszaj się.

Pierwszy prześmiewca sam robi to samo.

Spytam jeszcze raz: czym się kierowales dając mi 150 pkt?

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Ty zadałeś pytanie bmfowi a ja zadałem pytanie Tobie:) nie wiem w czym problem:) mogę zadawać Ci pytania tylko jak mnie zaczepisz, a Ty możesz zadawać pytania każdemu?:)

I nie, nie uczyli mnie na studiach kultury;) dziwne pytanie:)

Nie mam czasu na takie coś:) Mam rodzinę i hobby:) Może ktoś inny pokarmi trolla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ty dając mi 150pkt czym się kierowales? 

Nie osmieszaj się.

Pierwszy prześmiewca sam robi to samo.

Spytam jeszcze raz: czym się kierowales dając mi 150 pkt?

Nie mam czasu na takie coś:) Mam rodzinę i hobby:) Może ktoś inny pokarmi trolla:)

Właśnie widzę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Ty zadałeś pytanie bmfowi a ja zadałem pytanie Tobie:) nie wiem w czym problem:) mogę zadawać Ci pytania tylko jak mnie zaczepisz, a Ty możesz zadawać pytania każdemu?:)

I nie, nie uczyli mnie na studiach kultury;) dziwne pytanie:)

nie miałeś wfu na 1szym czy tam 2gim roku?

KULTURA FIZYCZNA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Nie, miałem zaliczone za wycieczki górskie w wakacje:)

WIDAĆ!

zero kultury!

Pablo coraz zabawniejszy ("CZEMU DAŁEŚ 150 PTS TYPOWI Z 8 MIEJSCA!" kiedy sam dał 173 pts typowi z 3ciego xDDD)

 

ale to:

37 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie rób z siebie pajaca.

to już totalny hit xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Spytam jeszcze raz: czym się kierowales dając mi 150 pkt?

Tak wyglądały moje głosy w totalu, jesteś chyba jednym z ostatnich, który mógłby się czuć pokrzywdzony moimi głosami :D

Sylvinho 110
DRK 110
fluber 121
Qcin_69 124
ignazz 124
Gregorius 125
jack 128
ernie9005 133
Braveheart22 134
julekstep 137
Pablo81 150
Reikai 156
LeweBiodroSmoka 175
RappaR 177


Dodatkowo, dalej chętnie posłucham jak się wytłumaczysz z tego jak napisałeś, że tylko w jednej kategorii dałem Cię wyżej, a realnie dałem w 3, a właściwie to w 4 bo w kinie nie mogłem dać Cię wyżej, do tego dwie równe. 6 z 15, pokazuje, że nie było biasu, a w pozostałych kategoriach z tego co widziałem to praktycznie nigdzie nie oceniłem Cię najgorzej wśród wszystkich oceniających, nie licząc podróżników, gdzie akurat mamy we dwóch busty, wiec wymienili się na pozycji 14-15.
Także przeproś za to pi****lenie, bo masz czarno na białym pokazane, że głosowałem fair, z resztą k**** fluber jest na trzecim, a julka wyjebalem w c*** daleko bo moim zdaniem mial parę bustowych picków nie w tych kategoriach, które powinny pójść.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.