Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Imo słaby draft w twoim wykonaniu i pewnie zyskałeś kilka głosów, dzięki lamentowi po poprzednich gierkach internetowych. 

Taki szantaż - daj mnie wysoko albo napiszę, że się mścisz. BLM w czystej postaci.

wesołe że akurat Ty piszesz o szantażu xDDD

3 minuty temu, fluber napisał(a):

@Pablo81 dałeś Kolumba na 9, serio?

Dostojewski 11
Gutenberg 11
Kopernik 11
Konfucjusz 11
Salma 11
Leopold 11
(jeszcze masa innych 11tek)
Deklaracja Niepodległośći US 12
Ford 10
 

dobry jest, nie? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81

Twoje głosy są naprawdę niezwykłe.

Kinematografia.

Forum ocenia że wygrywa Twój Kubrick. Dalej forum ocenia na drugim miejscu Hitchcocka i na trzecim Scorsese.

 Twoja ocena najgroźniejszych konkurentów Kubricka? 13 i 15 miejsce wg Ciebie. Zbieg okoliczności ( a właściwie dwa) czy raczej zabezpieczenie zwycięstwa dla Kubricka przez uwalenie konkurencji?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, julekstep napisał(a):

ja też, ale ma minimalny impakt w skali takiego atfa

Czy ja wiem, w mojej głowie Nietzsche to szeroki impact kulturalny za sprawą rozpropagowania nihilizmu. Sporo z tego w jakim kierunku idzie społeczeństwo Nietzsche sprawnie przewidział. Niewielu tutaj może się tym pochwalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

Czy ja wiem, w mojej głowie Nietzsche to szeroki impact kulturalny za sprawą rozpropagowania nihilizmu. Sporo z tego w jakim kierunku idzie społeczeństwo Nietzsche sprawnie przewidział. Niewielu tutaj może się tym pochwalić. 

Co przewidział? Społeczeństwo nie poszło ani trochę w kierunku tego co postulował Nietzsche. Zabójcy Bogów stworzyli se nowych, dużo okrutniejszych.

No chyba że te grube, różowowłose alternatywki to właśnie ci nadludzie xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DRK napisał(a):

@Pablo81

Twoje głosy są naprawdę niezwykłe.

Kinematografia.

Forum ocenia że wygrywa Twój Kubrick. Dalej forum ocenia na drugim miejscu Hitchcocka i na trzecim Scorsese.

 Twoja ocena najgroźniejszych konkurentów Kubricka? 13 i 15 miejsce wg Ciebie. Zbieg okoliczności ( a właściwie dwa) czy raczej zabezpieczenie zwycięstwa dla Kubricka przez uwalenie konkurencji?

 

 

Nie znałem głosów innych, oddając swój. Jest to też kategoria, która zaraz po paniach opiera się na guście, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał(a):

@Pablo81

Twoje głosy są naprawdę niezwykłe.

Kinematografia.

Forum ocenia że wygrywa Twój Kubrick. Dalej forum ocenia na drugim miejscu Hitchcocka i na trzecim Scorsese.

 Twoja ocena najgroźniejszych konkurentów Kubricka? 13 i 15 miejsce wg Ciebie. Zbieg okoliczności ( a właściwie dwa) czy raczej zabezpieczenie zwycięstwa dla Kubricka przez uwalenie konkurencji?

 

 

hahaha

spoko, jak ja bym picknął jednego z tej dwójki to byłby na 11tym! Mieli pecha! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał(a):

wesołe że akurat Ty piszesz o szantażu xDDD

Dostojewski 11
Gutenberg 11
Kopernik 11
Konfucjusz 11
Salma 11
Leopold 11
(jeszcze masa innych 11tek)
Deklaracja Niepodległośći US 12
Ford 10
 

dobry jest, nie? xD

Chciałem niżej, ale bałem się twojego mazania i stalkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał(a):

Co przewidział? Społeczeństwo nie poszło ani trochę w kierunku tego co postulował Nietzsche. Zabójcy Bogów stworzyli se nowych, dużo okrutniejszych.

No chyba że te grube, różowowłose alternatywki to właśnie ci nadludzie xD

 

Nie, to ostatni człowiek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał(a):

Co przewidział? Społeczeństwo nie poszło ani trochę w kierunku tego co postulował Nietzsche. Zabójcy Bogów stworzyli se nowych, dużo okrutniejszych.

No chyba że te grube, różowowłose alternatywki to właśnie ci nadludzie xD

 

Bardziej chodziło mi o pójście w stronę konsumpcjonizmu. Niemniej nie czuję się jakoś specjalnie na siłach, żeby w tej kwestii debatować, dlatego też przyznałem, że to bardziej sympathy pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie znałem głosów innych, oddając swój. Jest to też kategoria, która zaraz po paniach opiera się na guście, prawda?

No jasne że nie znałeś. Ale zrzucenie  przez Ciebie dwóch reżyserów do bottom 3, gdy ogólnie forum widzi ich średnio w TOP 3 za Twoim Kubrickiem zakrawa na nieprzeciętny zbieg okoliczności.

I nie możesz tłumaczyć się nieznajomoscią tematu skoro Twój pick wygrywa kategorię.

To coś takiego jakbym ja wiedząc że Hitler to najgroźniejszy konkurent Stalina do zwycięstwa wywalił Adolfa na 15 miejsce. I powiedzieć, że ,, nie znałem głosów innych oddając swój".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DRK napisał(a):

No jasne że nie znałeś. Ale zrzucenie  przez Ciebie dwóch reżyserów do bottom 3, gdy ogólnie forum widzi ich średnio w TOP 3 za Twoim Kubrickiem zakrawa na nieprzeciętny zbieg okoliczności.

I nie możesz tłumaczyć się nieznajomoscią tematu skoro Twój pick wygrywa kategorię.

To coś takiego jakbym ja wiedząc że Hitler to najgroźniejszy konkurent Stalina do zwycięstwa wywalił Adolfa na 15 miejsce. I powiedzieć, że ,, nie znałem głosów innych oddając swój".

Ty wolisz brunetki, ktoś blondynki. Kino to w dużej mierze sprawa gustu. Nie doszukiwał bym się drugiego dna.

A pretensje o Kolumba, czy Forda to bicie piany. Już podczas trwania draftu kwestionowałem te wybory publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

A pretensje o Kolumba, czy Forda to bicie piany. Już podczas trwania draftu kwestionowałem te wybory publicznie.

nom a ja pisałem że Mahomet to pedofil a w głosowaniu dałem go na 2gim (czyli de facto 1szym) miejscu

tym różni się atfowy trash-talk od bycia małym, mściwym siurkiem xD

 

zresztą nikt nie bije specjalnie piany o Kolumba czy Forda, po prostu ludzie mają bekę z 12*11, czyli najc***owszego 'ukrytego' griefingu w historii forum xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Nauki ścisłe: 11 / 14(+3) / 15(+4)

Wynalazcy: 8 / 13(+5) / 15(+7)

Władcy: 9 / 13(+4) / 15 (+6) 

Filozofowie 15 / 14(-1)/ 15

Politycy 12 / 14 (+2) / 15 (+2) 

Religia 7 / 9 (+2) / 10 (+3)

Sport 15 / 13 (-2) / 14(-1)

Literatura 10 / 14(+4) / 15 (+5)

Sztuka 11 / 14(+3) / 15 (+4)

Muzyka 11 / 15(+4) / 15 (+4)

Kinoteatr 12 / 9 (-3) / 15 (+4)

Podróżnicy 9 / 15(+6) / 15 (+6)

Biznes 13 / 15(+2) / 15 (+2)

Najładniejsza 15 / 15 / 15 

Antygoat 12 / 15(+3) / 15 (+3)

Wydarzenie 11 / 14(+3) / 15(+4)

No z tego co widzę najczęściej pojawia się +4 czy +3 co świadczy , że Twoje picki były naprawdę c***owe

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Religia 7 / 9 (+2) / 10 (+3)

O patrz tutaj. Miałeś dobry pick ( jedyny ) i też + 3 wiec wszystko się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

nom a ja pisałem że Mahomet to pedofil a w głosowaniu dałem go na 2gim (czyli de facto 1szym) miejscu

tym różni się atfowy trash-talk od bycia małym, mściwym siurkiem xD

 

zresztą nikt nie bije specjalnie piany o Kolumba czy Forda, po prostu ludzie mają bekę z 12*11, czyli najc***owszego 'ukrytego' griefingu w historii forum xD

Morda, gdybym chciał Cię udupic, to bym to zamaskował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.