Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE - głosowanie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Gregorius napisał(a):

Ależ oczywiście że się kwestionuje. Istnienie "tego" Jezusa jak najbardziej. Istnienie jakiegoś pierwowzoru (być może zbiorowego) Jezusa już nie.

Lądowanie na księżycu także.

Kulistość Ziemi także. Mimo, że istnienie jakiejś Ziemi czy jakiejś kuli już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RappaR napisał(a):

Nie wyrzuca się działających zabawek, bo to nieekonomiczne

Laissez faire jest po francusku

Przed Twoją banicją pytałeś się ludzi o aplikacje do nauki języków obcych.
 

Jak mniemam chcesz wyjechać do Francji więc pewnie po to aby ćwiczyć francuski. 
 

Jak widać są już pierwsze efekty i znasz dwa słowa po francusku. Czekamy na więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Pryz powtarzajacych sie zarzutach, trzeba bedzie pomyslec o jakims tajnym wybieraniu. Z drugiej strony, ucina to najwazniejsza czesc ATF czyli dyskusje. Glosowac bedzie mozna jedynie po publikacji wynikow, co tez jest meh.

Nie no, wyśmiewanie bustów w trakcie draftu to sól tej rozrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał(a):

Wiesz co oznacza słowo kulistość?:)

zauważyłeś może określenie jakieś kuli? bardziej ciekawi mnie logika rappara(albo brak) bo kulistośc ziemi można zbadać . Na lądowanie na księżycu są dowody (choć niektórzy je kwestionują) . Na istnienie Jezusa dowodów nie ma. Szczególnie jeżeli mówimy i osobie z biblii. Logiczniejszym przykładem było by istnienie Wampirów czy wilkołaków. Obu gatunków nie ma jednak w obu przypadkach były choroby które stały się przyczyną powstania książek (fantasy niczym biblia) o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Reikai napisał(a):

Pryz powtarzajacych sie zarzutach, trzeba bedzie pomyslec o jakims tajnym wybieraniu. Z drugiej strony, ucina to najwazniejsza czesc ATF czyli dyskusje. Glosowac bedzie mozna jedynie po publikacji wynikow, co tez jest meh.

Mam lepszy pomysł. Głosowanie przed draftem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Reikai napisał(a):

Pryz powtarzajacych sie zarzutach, trzeba bedzie pomyslec o jakims tajnym wybieraniu.

No nie. Jeśli ktoś ewidentnie nie przegina to z pewnością nie będzie narażony na jakiś sąd skorupkowy czy inny ostracyzm. A jeśli ktoś ma niecne intencje w czasie głosowania, to jego utajnienie jeszcze bardziej go rozzuchwali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Gregorius napisał(a):

zauważyłeś może określenie jakieś kuli? bardziej ciekawi mnie logika rappara(albo brak) bo kulistośc ziemi można zbadać . Na lądowanie na księżycu są dowody (choć niektórzy je kwestionują) . Na istnienie Jezusa dowodów nie ma. Szczególnie jeżeli mówimy i osobie z biblii. Logiczniejszym przykładem było by istnienie Wampirów czy wilkołaków. Obu gatunków nie ma jednak w obu przypadkach były choroby które stały się przyczyną powstania książek (fantasy niczym biblia) o nich.

Na istnienie Jezusa także są dowody. Których generalnie nikt nie neguje, kto ma jakiekolwiek pojęcie o historii. No ale ze dopiero co się popisałeś ze świętym Piotrem to mnie nie dziwisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Reikai napisał(a):

Pryz powtarzajacych sie zarzutach, trzeba bedzie pomyslec o jakims tajnym wybieraniu. Z drugiej strony, ucina to najwazniejsza czesc ATF czyli dyskusje. Glosowac bedzie mozna jedynie po publikacji wynikow, co tez jest meh.

Nie no, do tej pory te zarzuty były z dupy raczej, teraz szansa na przypadkowość głosów Pablo to pewnie w promilach.

Ale też chodził mi po głowie eksperymentalny ATF (hoho, fluber, wink, wink ;))))) ), że jedna osoba znałaby kolejność wyborów/wybory/składy, potem można byłoby zrobić reveal a'la Twoja Twarz Brzmi Znajomo (XD), ale tu mocno style over substance, bo ja myślę, że do tej pory nie było wałków w głosowaniach.

Tutaj julek dostający defaultowo ~ -70 od Pablo mógł zostać pozbawiony drugiego miejsca, bo do pierwszego by mu pewnie zabrakło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał(a):

Nie no, do tej pory te zarzuty były z dupy raczej, teraz szansa na przypadkowość głosów Pablo to pewnie w promilach.

Ale też chodził mi po głowie eksperymentalny ATF (hoho, fluber, wink, wink ;))))) ), że jedna osoba znałaby kolejność wyborów/wybory/składy, potem można byłoby zrobić reveal a'la Twoja Twarz Brzmi Znajomo (XD), ale tu mocno style over substance, bo ja myślę, że do tej pory nie było wałków w głosowaniach.

Tutaj julek dostający defaultowo ~ -70 od Pablo mógł zostać pozbawiony drugiego miejsca, bo do pierwszego by mu pewnie zabrakło. 

A głosy Pabla i LAFa u mnie? U obu też dostałem coś po - 60 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

A głosy Pabla i LAFa u mnie? U obu też dostałem coś po - 60 

U Pablo masz -18 z tego co patrzyłem, u LAFa nie wiem (pewnie i tak by Ci zabrakło do LBS) - julek bez głosów Pablo byłby drugi, u Pablo był przedostatni, wszystkie głosy to 9-12, większość to defaultowe '11'. Dajcie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.